امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع آزمون کارشناسی ارشد معماری
دوستان من دارم الان کتبهای راهیان ارشد را می خونم خیلی عالی مال من چاپ 88 است الان که سوالات 90 را نگاه می کنم باور کنید تاریخ معماریش تا 90 درص داخلش هست می خواید برید نگاه کنید در ضمن یک کتاب نکات معماری داره با بانک سوالات اصلا تمام مطالب کنکور امسال داخلش هست من این کار را کردم تنها مشکل معماری درک عمومی هستش که منبع نداره ولی دوستان سعی کنید زبان را حتما بخونید زبان نزنید باید 70 درصد تخصصی بزنید چون رشته معماری مثل رشته های دیگه نیست ترافیک داوطلب زیاده الان شهرسازی با 50 درص می تونی تک رقمی بیاری
این کارنامه دوست من در رشته معماری امساله
تاریخ 45 --- فن 47 - درک عمومی 54 - منظر 20 - زبان 5 درصد رتبه او حدود 2300 شده پس مواظب باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط century21

پیام‌های داخل این موضوع
منابع آزمون کارشناسی ارشد معماری - توسط alireza - ۱۳۸۹-۱۲-۱۶، ۰۶:۵۳ عصر
RE: منابع آزمون کارشناسی ارشد معماری - توسط garoon - ۱۳۹۰-۳-۲۳، ۱۰:۳۹ صبح
RE: منابع آزمون کارشناسی ارشد معماری - توسط deldar - ۱۳۹۰-۳-۲۳، ۰۲:۳۵ عصر
RE: منابع آزمون کارشناسی ارشد معماری - توسط sibel - ۱۳۹۰-۵-۲۰، ۰۶:۲۶ عصر
RE: منابع آزمون کارشناسی ارشد معماری - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۰-۵-۲۰، ۰۵:۳۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,651 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,356 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,654 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی alireza 0 1,465 ۱۳۹۴-۵-۲۷، ۰۶:۰۲ عصر
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,556 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,172 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  سمینار معرفی منابع و ارایه ی برنامه ی فاز اول مطالعاتی ارشد به صورت رایگان alireza 0 1,117 ۱۳۹۴-۴-۱۱، ۰۳:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی منابع کنکور ارشد رتبه 73 A.pourvahedi 1 1,368 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: U.D.SG
  مشاوره های ارشد 95 و انتظار ما alireza 3 1,097 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۱۲:۲۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان