ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کارنامه من در آزمون شهرداری ها، بیایید و تحلیل کنید
سلام دوستان عزیز، اینهایی که میبینید، نتیجه و کارنامه و یا ریزنمرات من در آزمون شهرداری هاست. من که از این کارنامه چیزی سر درنیاوردم. اگر کسی فهمید بیاد و تحلیل کنه.
تازه من به عنوان بومی شرکت کردم و لی زده سهمیه قبولی شما آزاد است. البته دقیقاً منظورش رو نفهمیدم.
سازمان شهرداری ها باید یه مترجم هم کنار این اعلام نتایجش می گذاشت.
حالا با این حرفا منو 100 در 100 از گزینش رد می کنم.
جدا از شوخی، طبق قولی که قبلاً داده بودم، کارنامم رو گذاشتم تا دوستانی که آزمون های بعدی رو شرکت کردن با این کارنامه آشنا بشن.
نظر یادتون نره.

بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
 سپاس شده توسط: shokri ، AliReza ، .Utopia ، 0RKIDEH ، kasrak ، somita
2
RE: کارنامه من در آزمون شهرداری ها، بیایید و تحلیل کنید
مهندس اگر امکان داره از کارنامه تون یه عکس بگیرید و ارسال کنید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: parasto_gh ، aramo
3
ممنون مهندس از تذکرتون، عکس کارنامم رو پیوست کردم.

سپاس شده توسط: aramo
4
من نگاهش کردم ظاهراً که خوبه نکته منفی توش نیست امیدوارم که در مصاحبه و گزینش هم سربلند باشید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: parasto_gh
5
من نمی تونم بخونمش خیلی اعدادش کوچیکه:huh:

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: parasto_gh ، aramo
6
(1390-11-9، 05:32 عصر)aramo نوشته است:  من نگاهش کردم ظاهراً که خوبه نکته منفی توش نیست امیدوارم که در مصاحبه و گزینش هم سربلند باشید

به نظر شما اینا درصده، ترازه، نمره است، چیه دقیقاً؟
(1390-11-9، 05:42 عصر)shokri نوشته است:  من نمی تونم بخونمش خیلی اعدادش کوچیکه:huh:

فایل پیوست رو عوض کردم، بزرگتر گذاشتم.

سپاس شده توسط: shokri ، aramo ، .Utopia
7
ممنون پرستو جان که کارنامه رو تو سایت گذاشتی . خیلی شبیه ترازند . اعدادشون که جالب به نظر می رسه ، آفرین به شما .:blush:
جدا یه راهنما هم نداره کارنامه شون؟!!
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: aramo ، parasto_gh
8
(1390-11-9، 05:51 عصر)parasto_gh نوشته است:  
(1390-11-9، 05:32 عصر)aramo نوشته است:  من نگاهش کردم ظاهراً که خوبه نکته منفی توش نیست امیدوارم که در مصاحبه و گزینش هم سربلند باشید

به نظر شما اینا درصده، ترازه، نمره است، چیه دقیقاً؟
(1390-11-9، 05:42 عصر)shokri نوشته است:  من نمی تونم بخونمش خیلی اعدادش کوچیکه:huh:

فایل پیوست رو عوض کردم، بزرگتر گذاشتم.

به چند نفر از کسانی که در آزمون های مختلف قبول شدن نشان میدم بعد نتیجه رو میگم

سپاس شده توسط: .Utopia ، parasto_gh
9
(1390-11-9، 06:04 عصر)Mahbobe-G نوشته است:  ممنون پرستو جان که کارنامه رو تو سایت گذاشتی . خیلی شبیه ترازند . اعدادشون که جالب به نظر می رسه ، آفرین به شما .:blush:
جدا یه راهنما هم نداره کارنامه شون؟!!

نمی دونم به خدا ، آخه گستره تراز که اینقدر وسیع نیست، هیچ آزمونی همچین کارنامه ای نداره.

سپاس شده توسط: aramo
10
سلام پرستو جان. خوشحالم که در مرحله اول آزمون قبول شدی تراز عددی بین صفر تا 10000 میتونه باشه پس نتیجه می گیریم که با توجه به عدد 20000 در کارنامه شما اینها تراز نیستند اما اگه نمره باشند که بازم منطقی به نظر نمیرسه. رتبه هم که عمرا نیستند پس دیگه چی می تونن باشن مگه چیز دیگه ای هم داریم؟!!!!!!!!!!!!!!!! عدد اختصاصی 4 و عمومی 1 منفیه؟

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 AliReza 17,814 1394-7-19، 12:10 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 AliReza 3,588 1393-8-5، 04:02 عصر
      طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1,459 1393-5-13، 06:40 عصر
    آخرین ارسال: نجران
      بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... AliReza 4,966 1393-3-30، 09:04 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      از دانلود کردن خسته شدید نمی دونید چیکار کنید چاره کار اینجاست AliReza 1,365 1393-2-16، 08:39 صبح
      HOT>>>عیدی ایران شهرساز به اعضا>>6 آزمون مرحله دوم آنلاین+12 آزمون مرحله اول رایگان AliReza 2,153 1393-2-4، 12:19 عصر
      ثبت نام آزمون های آنلاین رایگان مرحله اول ایران شهرساز در سال چهارم فعالیت AliReza 730 1393-1-19، 02:47 عصر
      دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* AliReza 13,125 1392-12-19، 02:53 عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      کلید آزمون کارشناسی ارشد اووووووووووووووومد E.Y.I 1,183 1392-12-1، 04:04 عصر
    آخرین ارسال: mohammadreza ghobadi
      مشاهده کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 (سازمان سنجش) MHAKBARI 1,501 1392-12-1، 02:23 عصر
    آخرین ارسال: sasanarchm
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل