امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارنامه من در آزمون شهرداری ها، بیایید و تحلیل کنید
سلام دوستان عزیز، اینهایی که میبینید، نتیجه و کارنامه و یا ریزنمرات من در آزمون شهرداری هاست. من که از این کارنامه چیزی سر درنیاوردم. اگر کسی فهمید بیاد و تحلیل کنه.
تازه من به عنوان بومی شرکت کردم و لی زده سهمیه قبولی شما آزاد است. البته دقیقاً منظورش رو نفهمیدم.
سازمان شهرداری ها باید یه مترجم هم کنار این اعلام نتایجش می گذاشت.
حالا با این حرفا منو 100 در 100 از گزینش رد می کنم.
جدا از شوخی، طبق قولی که قبلاً داده بودم، کارنامم رو گذاشتم تا دوستانی که آزمون های بعدی رو شرکت کردن با این کارنامه آشنا بشن.
نظر یادتون نره.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، alireza ، .Utopia ، 0RKIDEH ، kasrak ، somita
مهندس اگر امکان داره از کارنامه تون یه عکس بگیرید و ارسال کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، aramo
ممنون مهندس از تذکرتون، عکس کارنامم رو پیوست کردم.

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
من نگاهش کردم ظاهراً که خوبه نکته منفی توش نیست امیدوارم که در مصاحبه و گزینش هم سربلند باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
من نمی تونم بخونمش خیلی اعدادش کوچیکه:huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، aramo
(۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۵:۳۲ عصر)aramo نوشته است: من نگاهش کردم ظاهراً که خوبه نکته منفی توش نیست امیدوارم که در مصاحبه و گزینش هم سربلند باشید

به نظر شما اینا درصده، ترازه، نمره است، چیه دقیقاً؟
(۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۵:۴۲ عصر)shokri نوشته است: من نمی تونم بخونمش خیلی اعدادش کوچیکه:huh:

فایل پیوست رو عوض کردم، بزرگتر گذاشتم.

پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، aramo ، .Utopia
ممنون پرستو جان که کارنامه رو تو سایت گذاشتی . خیلی شبیه ترازند . اعدادشون که جالب به نظر می رسه ، آفرین به شما .:blush:
جدا یه راهنما هم نداره کارنامه شون؟!!
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۵:۵۱ عصر)parasto_gh نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۵:۳۲ عصر)aramo نوشته است: من نگاهش کردم ظاهراً که خوبه نکته منفی توش نیست امیدوارم که در مصاحبه و گزینش هم سربلند باشید

به نظر شما اینا درصده، ترازه، نمره است، چیه دقیقاً؟
(۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۵:۴۲ عصر)shokri نوشته است: من نمی تونم بخونمش خیلی اعدادش کوچیکه:huh:

فایل پیوست رو عوض کردم، بزرگتر گذاشتم.

به چند نفر از کسانی که در آزمون های مختلف قبول شدن نشان میدم بعد نتیجه رو میگم

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۶:۰۴ عصر)Mahbobe-G نوشته است: ممنون پرستو جان که کارنامه رو تو سایت گذاشتی . خیلی شبیه ترازند . اعدادشون که جالب به نظر می رسه ، آفرین به شما .:blush:
جدا یه راهنما هم نداره کارنامه شون؟!!

نمی دونم به خدا ، آخه گستره تراز که اینقدر وسیع نیست، هیچ آزمونی همچین کارنامه ای نداره.

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
سلام پرستو جان. خوشحالم که در مرحله اول آزمون قبول شدی تراز عددی بین صفر تا 10000 میتونه باشه پس نتیجه می گیریم که با توجه به عدد 20000 در کارنامه شما اینها تراز نیستند اما اگه نمره باشند که بازم منطقی به نظر نمیرسه. رتبه هم که عمرا نیستند پس دیگه چی می تونن باشن مگه چیز دیگه ای هم داریم؟!!!!!!!!!!!!!!!! عدد اختصاصی 4 و عمومی 1 منفیه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,145 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: sarayhaddadi
      رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
      نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,099 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه مسابقه عکاسی،ایران شهرساز در اینستاگرام #iranshahrsazcom alireza 2 3,002 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۸:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان