امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقطه عطف تحولات روانشناسی محیط در رشته های طراحی کدام است؟
(۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۵:۱۱ عصر)saeiideh نوشته است: کتاب آفرینش نظری معماری - جان لنگ صفحه 11 مقدمه

من این کتاب رو نخوندم اما فکر کنم چند مقاله در این زمینه در سایت باشد اما خیلی خوشحال هستم یک سئوال معماری رو جواب دادم:P

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,456 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,746 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,303 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,154 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود alireza 1 1,438 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,309 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 30 7,095 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: mojtaba1992
  عدم ارتقا پایه پروانه اشتغال (طراحی) برای فارغ التحصیلان معماری علمی کاربردی یا کاردا saeed nasiri majd 9 4,670 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  مسابقه سایت ایرانشهرساز /مسابقه اول/شهر های جدید-برنده مهندس sas.mmt URBAN 98 114 16,579 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: armangostar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان