ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تاپیک های سوالات برنامه ریزی و طراحی شهری تا الان 60سوال درسایت قرار داده شدکلیک کنید
16 روز::شمارش معک وس تا کنکور --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره

1- حس و حال الان خودت را بیان کن

2- امروز چی خوندی و برای مدت باقی مانده چی بخونی بهتره؟
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: kasrak ، abcdefghijklm ، aramo ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، elham90 ، FaTyJo0oN ، sharmin ، JAVAD4050
2
RE: 17 روز::شمارش معک وس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
حس و حال که فضایی و جاتون خالی سرما خوردیم نا فرم:D ولی تازه پی بردم که چقدر خیلی هیچی نخوندم.یه حس غریب یا شایدم قریبی بهم میگه امسال از دو کتاب تاریخ پاکزاد سوالایی بیاد و ضمنا میگه بشین کتاب مدیریت شهری لطیفی و که یه نمه مرد افکن رو بخون ولی چه کنیم که مجالی نیست:-/
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
3
RE: 17 روز::شمارش معک وس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
(1390-11-10، 10:55 عصر)zolatan نوشته است:  حس و حال که فضایی و جاتون خالی سرما خوردیم نا فرم:D ولی تازه پی بردم که چقدر خیلی هیچی نخوندم.یه حس غریب یا شایدم قریبی بهم میگه امسال از دو کتاب تاریخ پاکزاد سوالایی بیاد و ضمنا میگه بشین کتاب مدیریت شهری لطیفی و که یه نمه مرد افکن رو بخون ولی چه کنیم که مجالی نیست:-/

ان شالله بزودی حالتون خوب میشه

مهندس سایت روی رتبه تک رقمی شما حساب باز کرده و ان شالله در دانشگاه تهران قبول میشید

4
منم برای همه بچه هایی که روزشمار کنکور رو شروع کردند آرزوی موفقیت می کنم. :)

آخرین ارسال های من :
5
آقا حال و هوا نگو که بس ابریست ... همه 2 تا 3 ماه به کنکور موندنی خوب درس می خونند من 2 تا 3 ماهه که روز به روز درس خوندنم داره بدتر میشه ... کتاب می بینم حالت ... می گیرم !! یه حسی هم به من می گه بشین همه ی کتابا رو دوباره بخون ،چون که هیچی یادم نیست .مخصوصا از دیروز که شروع کردم به زدن سوالات این کتاب فروزش که برای ارشد و دکتری برنامه ریزی شهریه ،دیگه کلا نا امید شدم .:dodgy:

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، ala sh ، FaTyJo0oN ، .Utopia
6
سلام
خب حال و هواي خوبي نيست چندان!!! من تو اين روزهاي پاياني ميخوام خلاصه هايي كه در مدت خوندن نوشتم رو مرور كنم. درواقع ميخوام خلاصه ها و نكاتم رو ميخوام دو يا سه دور بخونم.:blush:
اميوارم همه موفق باشن:shy:

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia
7
خستگی و نا امیدی و ....اصلا حال خوبی نیست.احساس میکنم هیچی بلد نیستم.نمیتونم به کتاب نزدیک بشم
همین مبحثهایی که قبلا خوندم میخونم
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
8
فقط می تونم بگم دیکه حالم داره به هم می خوره

زوتر 27 ام شه بریم کنکورو بدیم من که خسه شدم بس که خوندم :dodgy:
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
9
16 روز باقی مونده و فقط 6 نظر!

منتظر بقیه کنکوری ها در این مدت کم هستیم...

10
RE: 16 روز::شمارش معک وس تا کنکور 91--حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
من زیاد نخوندم...حس و حال کنکور رو درک نمی کنم:D ولی توصیه ام به کسایی که خوندن این روزا فقط مرور سریع داشته باشند. به هیچ وجه مطلب جدید نخونید...آمار رو فراموش نکنید.اگه خوندینش و تستاش رو زدین این روزا رو اشتباهاتی که تو تست های آمار داشتین و مشخصش کردین کلیک کنید.همین دیگه:cool:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: .Utopia
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 AliReza 10 2 ساعت پیش
آخرین ارسال: AliReza
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 95 1395-9-12، 02:46 عصر
  خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 429 1395-8-15، 12:43 صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 340 1395-8-3، 03:31 صبح
  شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 631 1395-6-9، 03:48 صبح
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 529 1395-5-8، 03:34 عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 500 1395-4-30، 07:54 عصر
آخرین ارسال: f.e
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,782 1395-4-30، 07:06 عصر
  شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 671 1395-4-16، 03:10 صبح
  شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 512 1395-4-16، 03:09 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل