امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان ساخت مسکن در 20 دقیقه وجود ندارد
معاون وزیر راه و شهرسازی با رد ادعای یکی از شرکتهای سازنده مسکن مهر مبنی بر ساخت یک واحد مسکونی در هر 25 دقیقه، گفت: حتی در 25 دقیقه ماکت یک واحد را هم نمی‌توان ساخت...

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمود فاطمی عقدا در نشستی خبری در پاسخ به پرسش مهر درباره ادعای یکی از سازندگان مسکن مهر در شهر جدید پرند مبنی بر ساخت 25 دقیقه ای یک واحد مسکونی، گفت: چنین ادعایی امکان ندارد، زیرا در ساخت یک واحد فناوری صنعتی سازی با بیشترین سرعت حدود 3 روز زمان می برد، بنابراین ساخت 25 دقیقه ای یک واحد مسکونی امکان پذیر نیست.

وی افزود: برای ساخت دیوارها و سقف و اسکلت 3 روز زمان لازم است و حتی در 25 دقیقه نمی توان ماکت یک واحد را هم ساخت. رئیس مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن تصریح کرد: این موضوع پیگیری می شود که چه شرکتی است که ادعای ساخت یک واحد مسکونی در چنین زمان کمی را دارد.

به گزارش مهر، در جریان بازدید هاله محمد ناصر وزیر مسکن سوریه از شهر جدید پرند، از قول یکی از مسئولان این شهر اعلام شده بود که پیمانکارانی در شهر جدید پرند وجود دارند که در هر 25 دقیقه یک واحد مسکونی می سازند که این موضوع شگفتی وزیر مسکن سوریه را به همراه داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، elham90 ، .Utopia
آقا اونی که این حرفو زده حتما بیشتر از این گفته ،خبرنگاره هم کردتش 25 دقیقه تا رسیده به این تاپیک عنوانش شده ساخت مسکن در 20 دقیقه :D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، FaTyJo0oN
منم قبلا اینو شنیده بودم و باور نکردم
آخه سازه پیچ و مهره هم که باشه مگه تو 20 دقیقه میشه چند تا پیچ و مهره رو بست.
حتی اگه اسباب بازی بچه ها(خونه سازی) باشه تو 20 دقیقه نمی شه یه واحد رو تمام کمال ساخت

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، .Utopia
(۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۱۲:۳۶ عصر)fatyjo0on نوشته است: منم قبلا اینو شنیده بودم و باور نکردم
آخه سازه پیچ و مهره هم که باشه مگه تو 20 دقیقه میشه چند تا پیچ و مهره رو بست.
حتی اگه اسباب بازی بچه ها(خونه سازی) باشه تو 20 دقیقه نمی شه یه واحد رو تمام کمال ساخت

جالبه ! خونه 20 دقیقه ای چه شود !!!:D باید اسمه کسی که اینو گفته توی کتاب گینس بنویسن !
پس اگر 24 ساعته کار کنن کلی خونه می سازن ها !!:D:D
خیلی خبر جالبی بود مهندس fatyjo0on . مرسی .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دکتر نویدسعیدی رضوانی برگزیده پنجمین جشنواره پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری saeed nasiri majd 10 4,658 ۱۳۹۰-۱۱-۱۴، ۱۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  مسکن اقشار کم درآمد در اسپانیا saeiideh 1 1,284 ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: نادر اوستا
  تایید نقش ساختمان‌های پایتخت در آلودگی هوا FaTyJo0oN 0 999 ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  افزایش ایستگاههای ثبت زلزله/ سهم تحقیقات در ساخت و ساز صفر است FaTyJo0oN 0 1,081 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۴:۱۶ صبح
  75درصد ازمصوبات سفرهای استانی در بخش بافتهای فرسوده محقق شد FaTyJo0oN 0 996 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۴:۱۴ صبح
  ساماندهی محوطه آرامگاه سعدی در شیراز saeiideh 0 1,175 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  کسب و کارهای جدید در صنعت ساختمان شکل می‌گیرد saeiideh 1 1,612 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۷:۰۳ عصر
آخرین ارسال: aramo
  تحول در موقعيت ترانزيتي ايران saeiideh 0 1,081 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۷:۰۰ عصر
  روستای تاریخی کندوان نامزد ثبت جهانی در 2014 saeiideh 0 1,210 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۶:۵۳ عصر
  «برج هزارة سوم» در دست پیرِ مستندسازی saeiideh 0 1,208 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۶:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان