امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تونل توحید، خوب یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام به همه دوستان با توجه به هزینه 300 میلیارد تومانی که صرف ساخت این تونل شده و از طرف دیگه با توجه به حرف و حدیث های زیادی که چند وقت اخیر در مورد این تونله ...خواستم نظر دوستان در این مورد رو بدونم و اینکه هر کسی اطلاعاتی جدیدی در مورد این تونل داره خوشحال میشم توی سایت بذاره........مخصوصا در مورد جزئیات سیستم تهویه هوای تونل ....با تشکر از همه دوستان
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
راستش یکی از استادای ما شناخت کاملی از پروژه تونل توحید داشت و تو توضیحاتی که به ما میداد گفت میشه گفت یکی از عالیترین پروژه های ایران بعد از انقلاب
چون اگه بدونید دقیقا در ارتباط با مترو و مترو از زیرش رد میشه
ولی مشکلی که به وجود امد و اجازه نداد که که پروژه توحید خود واقعیشو نشون بده تحریم ایران و وارد نشدن موتور هواکش داخل تونل بود :huh::huh::huh:
دیگه جریانات بقیشو و اطلاعات دیگه ای من ندارم :D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 873 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,626 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز alireza 3 1,722 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: زندی
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 923 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
  با رتبه 470 مرحله دوم رو چقدر باید بزنم تا بتونم شبانه و یا روزانه شهرستان قبول بشم؟ اصلا آیا امیدی هست؟ karimireza 1 994 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  من ۵۴۰ برنامه ریزی شدم امیدی هس یا نه؟؟؟ alireza 2 917 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۰۶ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم. ویسوگ 12 3,403 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  حیف وقتی که گذاشتم... سرجلسه هم خیلی وقت کم آوردم.... اصن واسه من خوب نبود .... خیلی alireza 3 1,586 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: فروغ شمس
  رشته ی تحصیلی من مهندسی عمران گرایش نقشه برداری بوده،دو رشته ی طراحی شهری یا برنامه ر alireza 4 2,867 ۱۳۹۳-۶-۳۱، ۰۸:۲۱ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان