امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان))
سلام وخسته نباشید. موضوع خوبیه به شرطی که باحمایت مسئولان مربوطه باشه تا این همایش درآخر بی نتیجه نمونه. باتشکر اززحماتتون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام به نظرم فوق العادست برای خودم یه سوال بود که با عضو شدن تو نظام همندسی چه کاری از دستمون بر میاد به خصوص شهرهای کوچیک که بازار کاری واسه رشته های جدید واقعا بد...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۷:۵۱ عصر)AliReza نوشته است: درود بر همه شما مهندسین ایران بزرگ و درود بر شما مهندس عزیز که در موضوع همایش مشارکت داشتید و برای آینده خودتون و شهرسازی گامی بلند برداشتید:

به مناسبت بزرگداشت روز مهندس همایش بزرگ شهرسازان با عنوان:

((جایگاه شهرسازی در نظام مهندسی و زمینه های ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان شهرسازی))

در تاریخ 9 اسفند 1390 در تهران تقاطع آل احمد و کردستان تالار ایوان شمس برگزار می گردد.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا ارائه خواهد شد.

با تشکر تیم مدیریت بزرگترین سایت شهرسازی ایران

سلام
    با تشکر از اینکه ما رو در جریان این همایش گذاشتید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام و خسته نباشید ممنون از اطلاع رسانیتون.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام مهندس دهقان راستی اطلاعات بعدی که گفتید کی تکمیل می کنید آخه می خوام اگه بشه منم تو این همایش شرکت کنم ممنون میشم اگه اطلاعات رو تکمیل کنید
      آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
      Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH
      (۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۱۱:۰۷ صبح)afagh.haydariyan نوشته است: سلام مهندس دهقان راستی اطلاعات بعدی که گفتید کی تکمیل می کنید آخه می خوام اگه بشه منم تو این همایش شرکت کنم ممنون میشم اگه اطلاعات رو تکمیل کنید

سلام درسته تا يكي دو روز آينده اطلاعات كاملي در اختيار شما قرار خواهد گرفت.
      اين همايش رايگان بوده و در اين همايش اعضاي ايران شهرساز حضوري پررنگ خواهند داشت.
      مكان هم در حال تغيير است.
      با سپاس
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط haydariyan ، 0RKIDEH
      ممنونم مهندس لطف می کنید امیدواریم که شماهم در این همایش حضور داشته باشید باتشکر فراوان

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      ثبت نام همایش شروع شد برای ثبت نام به لینک زیر بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid19012

پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مقاله نگاه غیرکالبدی با رویکرد اقتصادی در بهسازی،نوسازی و بازسازی بافتهای فرسوده-ایرا alireza 0 1,584 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        افتخاری دیگر:لوح تقدیر اهدا شده از طرف جامعه مهندسان شهر ساز ایران به ایران شهرساز saeed nasiri majd 8 5,671 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۱۶ عصر
      Star **دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 8 18,504 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر
        افتخاری دیگر(مقاله)بررسی علل حاشیه نشینی و راه حل رفع تعارض با اصول شهرسازی فرمت word alireza 2 3,865 ۱۳۹۱-۵-۶، ۱۲:۴۶ عصر
        توسط یکی از اعضا=>افتخاری دیگر(معرفی کتاب)ضوابط طرحهای تفصیلی اهواز -جلد اول منتشر شد alireza 0 2,120 ۱۳۹۱-۴-۳۱، ۰۵:۵۷ عصر
        بیانیه همایش 9 اسفند saeed nasiri majd 0 2,370 ۱۳۹۰-۱۲-۲۵، ۰۲:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: saeed nasiri majd
        بزودی گزارش به همراه تصاویر از همایش روز 9 اسفند alireza 3 3,311 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
      آخرین ارسال: 0RKIDEH
        ثبت نام=>همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور alireza 62 91,978 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۱:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: saeed nasiri majd
        300 نفر=> شرکت کنندگان همایش 9 اسفند=>تعامل شهرسازی با نظام مهندسی؛چالش ها و راهکارها alireza 6 5,769 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۰:۴۴ صبح
        ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران alireza 6 4,884 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان