امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان))
درود بر همه شما مهندسین ایران بزرگ و درود بر شما مهندس عزیز که در موضوع همایش مشارکت داشتید و برای آینده خودتون و شهرسازی گامی بلند برداشتید:

به مناسبت بزرگداشت روز مهندس همایش بزرگ شهرسازان با عنوان:

جامعه مهندسان شهرساز ایران، گروه شهرسازی جامعه مهندسان مشاور ایران و سازمان نظام مهندسی استان تهران

به مناسبت "روز مهندس"

همایش و جشن روز مهندس با موضوع :

تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان ؛ چالش ها و راهکارهارا برگزار می کنند

برنامه شامل :

سخنرانی با ارائه دکتر مصطفی بهزادفر، مهندس احمد سعیدنیا، دکتر حمید ماجدی مهندس ناصر مشهدی زاده ، مهندس سهراب مشهودی و مهندس محمود میثاقی

پنل با حضور دکتر الهام امینی، دکتر نوید سعیدی رضوانی، دکتر علی نوذرپور ومهندس شیرزاد یزدانی

• نمایش فیلم
• برنامه های جنبی
• صدور گواهی نامه توسط برگزارکنندگان

•حضور در همایش رایگان و آزاد می باشد و نیاز به ثبت نام ندارد، در صورت تمایل شرکت کنندگان به دریافت گواهی ، 5000 تومان دریافت می گردد.

زمان : سه شنبه 9 اسفندماه 1390 ساعت 15 تا 18 – پذیرش از ساعت 14:30 آغاز می گردد.
مکان: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، نبش خیابان گلریزان - شماره 25 ، ساختمان جامعه مهندسان مشاور ایران، سالن اجتماعات

توجه:

-ثبت نام شما با درخواست در اینجا انجام میشود و نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09171388783 بفرستید تا لیست نهایی برای صدور گواهینامه از سایت ارسال شود.

-ظرفیت محدود است و حضور حداکثری اعضای سایت توجه شما را به اهداف شهرسازی میرساند.

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، parasto_gh ، نادر اوستا ، haydariyan ، godonly. ، FaTyJo0oN ، elham90 ، aramo ، Elham.A ، lofra ، somita ، yas_kh ، Saeedm ، mah.architect ، irajshafie ، JAVAD4050 ، خدایار ، sharare ، اسماعیل میرزائی ، omid vakili ، .Utopia ، diamond ، kasrak
(۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۷:۵۱ عصر)AliReza نوشته است: درود بر همه شما مهندسین ایران بزرگ و درود بر شما مهندس عزیز که در موضوع همایش مشارکت داشتید و برای آینده خودتون و شهرسازی گامی بلند برداشتید:

((جایگاه شهرسازی در نظام مهندسی و زمینه های ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان شهرسازی))

در تاریخ 9 اسفند 1390 در تهران تقاطع آل احمد و کردستان تالار ایوان شمس برگزار می گردد.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا ارائه خواهد شد.

با تشکر تیم مدیریت بزرگترین سایت شهرسازی ایران

سلام دوستان
فقط می تونم بگم فوق العاده است از این بهتر نمی تونه بشه
همه نظر دادن و یک نظر انتخاب شد که این امر برای اولین بار تو همایشها و سمینارها بود از جناب آقای مهندس دهقان بخاطر زحمات بی شائبه شون کمال تشکر را دارم
به امید فرداهای بهتر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، haydariyan ، godonly. ، somita ، خانم معمار ، omid vakili ، مهدی شیرین زاده
(۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۷:۵۱ عصر)AliReza نوشته است: درود بر همه شما مهندسین ایران بزرگ و درود بر شما مهندس عزیز که در موضوع همایش مشارکت داشتید و برای آینده خودتون و شهرسازی گامی بلند برداشتید:

((جایگاه شهرسازی در نظام مهندسی و زمینه های ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان شهرسازی))

در تاریخ 9 اسفند 1390 در تهران تقاطع آل احمد و کردستان تالار ایوان شمس برگزار می گردد.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا ارائه خواهد شد.

با تشکر تیم مدیریت بزرگترین سایت شهرسازی ایران

از زحمات مهندس دهقان و تمامی دوستانی که در انتخاب موضوع مشارکت داشتند بسیار سپاسگذارم

امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، mahtab mahmoudi ، Sadeghpour ، haydariyan ، MERSHAD ، مهدی شیرین زاده
منم به نوبه ی خودم تبریک میگم.فقط امیدوارم مثل همایش قبلی نشه و همه بچه ها چه دختر و چه پسر جمع بشیم یک جا و با هم بریم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، aramo ، haydariyan ، omid vakili ، .Utopia
با عرض تبریک
من دوس داشتم موضوع انتخابی یه کم کاربردی تر باشه. انشاالله در همایش های بعدی
در مرد رشته ها و شغل هاشون من معتقد به خلاقیت و نوآوری هستم. به نظر کسی که درس و ها و علوم ارایه شده رو کاربردی یاد گرفته باشه با اندکی خلاقیت می تونه پیشرفت خیلی خوبی داشته باشه. به نظرم همچین کسی با فکر پویا بیکار نمی مونه

یه مقاله خوندم تو همین مایه ها گفتم بزارم شمام بخونین

موفق و موید باشید

زمینه‌ها و ضرورت‌های بازنگری آموزش مهندسی ایران ( به خاطر گل روی مهندس ارکیده با چکیده گذاشتم):blush:
چکیده :
مطالعه‌ی آموزش مهندسی از جهات گوناگون برای روان‌سازی فرآیند یادگیری، موفقیت در برنامه‌های درسی و تخصصی و داشتن کارکردی سودمند در محیط‌های کاری، به‌منظور هدایت دانشجویان به سوی پرورش پاره‌ای شایستگی‌ها و ویژگی‌ها و فراگیری مهارت‌های فراخور، امری‌ست ضروری.
انتقال دانش به دانشجویان و نیرومند ساختن پایه‌های علمی آن‌ها، هم‌اکنون در دانشکده‌های مهندسی کشور انجام می‌پذیرد؛ در حالی که به آموزش موضوعات بااهمیتی در پیوند با مواردی همچون سرمایه‌ی اجتماعی، خلاقیت، کار گروهی، مسائل اجتماعی و اقتصادی و رعایت اخلاق مهندسی، توجه جدی نمی‌شود.
در این مقاله، درباره‌ی اهمیت شایستگیی‌هایی مانند خلاقیت، توان کار گروهی و سرمایه‌های اجتماعی که در حوزه‌ی آموزش مهندسی کشور ارزشمندند، و درباره‌ی پیوند این شایستگی‌ها‌ با نوآوری و کارآفرینی بحث شده است. همچنین، در این مقاله چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی آموزش مهندسی ایران بر پایه‌ی مستندات موجود و دیدگاه‌های صاحب‌نظران دانشگاه و صنعت ارزیابی، و نقش و ارزش سرمایه‌های اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای در کنار سرمایه‌های فیزیکی و انسانی و
تأثیر آن‌ها بر آموزش مهندسی و نوآوری و کارآفرینی، بررسی شده است. سرانجام نیز دستاوردهای این بررسی‌‌ها در قالب چند راهکار عملی در راستای بهبود و ارتقای آموزش مهندسی در ایران، پیشنهاد ‌شده‌اند.

کلیدواژه‌ها :
اخلاق مهندسی، کارآفرینی، خلاقیت، صنعت و دانشگاه، آموزش مهندسی، نوآوری، سرمایه‌ی اجتماعی.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Reviewing.pdf (اندازه: 234.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 133)
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، Sadeghpour ، saeed nasiri majd ، haydariyan ، somita ، 0RKIDEH ، mah.architect ، archiman ، .Utopia
تبریک می گم بسیار خوبه امیدوارم که روی موضوعات کاربردی تر کار بشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظر منم خیلی خوبه.متشکرم از دوستانی که این همایش نتیجه مشارکتشون هست.ازاطلاع رسانی مسئولین سایت هم واقعا متشکرم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

منم به نوبه ی خودم تبریک میگم. ای کاش همه مهندسینو دعوت میکردین بعد گروه گروه میشدیم
    این طوری خیلی بهتره هم اطلاعات بالا میرفت هم چیزهای زیاذی از هم یاد میگرفتیم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      مهندس دهقان، صمیمانه بهتون تبریک می گم، مطمئناً روز به روز شاهد پیشرفت بیشتر و بهتر انجمن خواهیم بود. به دوست عزیزی که این موضوع رو پیشنهاد دادن هم تبریک می گم، فقط کاش اعلام کنید این موضوع مال کی بوده.
      همه ما م دونیم بدون وجود مهندس دهقان این انجمن به هیچ جا نمی رسید. با تشکر خیلی خیلی زیاد، به امید فرداهایی روشن.
      آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
      ساختنی است.
      پاسخ
       سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، mah.architect
      (۱۳۹۰-۱۱-۱۴، ۱۱:۱۷ صبح)parasto_gh نوشته است: مهندس دهقان، صمیمانه بهتون تبریک می گم، مطمئناً روز به روز شاهد پیشرفت بیشتر و بهتر انجمن خواهیم بود. به دوست عزیزی که این موضوع رو پیشنهاد دادن هم تبریک می گم، فقط کاش اعلام کنید این موضوع مال کی بوده.
      همه ما م دونیم بدون وجود مهندس دهقان این انجمن به هیچ جا نمی رسید. با تشکر خیلی خیلی زیاد، به امید فرداهایی روشن.

سلام موضوع شماره 92 در اینجا

ارسال شماره 50 موضوعشان برگزیده شده:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid14794

و در این ارسال مشخص شده و منتظر ایشان برای اهدا هدیه سایت هستیم.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid17707

پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، omid vakili ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مقاله نگاه غیرکالبدی با رویکرد اقتصادی در بهسازی،نوسازی و بازسازی بافتهای فرسوده-ایرا alireza 0 1,538 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        افتخاری دیگر:لوح تقدیر اهدا شده از طرف جامعه مهندسان شهر ساز ایران به ایران شهرساز saeed nasiri majd 8 5,595 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۱۶ عصر
      Star **دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 8 18,429 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر
        افتخاری دیگر(مقاله)بررسی علل حاشیه نشینی و راه حل رفع تعارض با اصول شهرسازی فرمت word alireza 2 3,826 ۱۳۹۱-۵-۶، ۱۲:۴۶ عصر
        توسط یکی از اعضا=>افتخاری دیگر(معرفی کتاب)ضوابط طرحهای تفصیلی اهواز -جلد اول منتشر شد alireza 0 2,079 ۱۳۹۱-۴-۳۱، ۰۵:۵۷ عصر
        بیانیه همایش 9 اسفند saeed nasiri majd 0 2,288 ۱۳۹۰-۱۲-۲۵، ۰۲:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: saeed nasiri majd
        بزودی گزارش به همراه تصاویر از همایش روز 9 اسفند alireza 3 3,271 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
      آخرین ارسال: 0RKIDEH
        ثبت نام=>همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور alireza 62 91,886 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۱:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: saeed nasiri majd
        300 نفر=> شرکت کنندگان همایش 9 اسفند=>تعامل شهرسازی با نظام مهندسی؛چالش ها و راهکارها alireza 6 5,766 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۰:۴۴ صبح
        ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران alireza 6 4,839 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان