امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمار و زبان را چقدر خوندید؟گرایش برنامه ریزی بیا تو!
از امروز نتایجی که از رتبه 7 تا 1766 گرفتم را تقدیم شما میکنم و از شما میخوام که نقد درست کنید.

نتایج زیادند و من روی 24 کارنامه کار کردم و کارنامه ها را در یک صفحه بترتیب رتبه و میانگین درصدهاشون و زیبا براتون در آینده میزارم.

بررسی درس زبان عمومی و تخصصی

1-اگه رتبه 1766 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 1050 تغییر میکرد.

2- اگه رتبه 475زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 250 تغییر میکرد.

3-اگه رتبه 158 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 24 تغییر میکرد.

4-اگه رتبه 1766 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 1050 تغییر میکرد.

5- اگه رتبه 35 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 6 تغییر میکرد.

6- اگه رتبه 315 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 49 تغییر میکرد.

و در خاتمه بحث زبان امشب اینو بگم که اگر رتبه 9 آزمون سراسری 1390 زبان را نمیزد رتبه ایشان به 82 نزول میکرد.

آمار هم میتونه همین نتایج را داشته باشه!

سوال؟

آمار و زبان را چقدر خوندید؟گرایش برنامه ریزی منتظر چی هستی؟بنویس!
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، lofra ، abcdefghijklm ، iliaa ، mehdime007
بابد سعی کنیم که حتما آمار رو مرور کنیم همچنین لغات تخصصی زبان رو خیلی مهمند خیلییی
از ما گفتن بود...
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، mehdime007
واسه زبان مهمتر از لغات، متون هستش
10سوال لغت داریم در حالی که 15سوال متن
و نکته مهم اینه که درک مطلب خیلی ارتباطی به لغات نداره، و امتیاز گرفتن از مطلب خیلی راحت تره
چون شما اگه یه متنو متوجه بشید این شانسو دارید که به 5 تا سوال جواب بدید
امسال خدا مدل سازی رو به یخیر بگذرونه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، mehdime007
به نظر منم درک مطلب خیلی می تونه کمک کنه و اگه کسی لغاتشم خوب باشه که خیلی راحت می تونه زبانشو 50 بزنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
ولی به نظر من اگه کسی نتونه درک مطلب رو جواب بده ولی به لغات مسلط باشه و 10 تا لغت رو بزنه حداقل 30 درصد زده و این یعنی خیلی خوب

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
در سالهای مختلف لغات به طور متفاوتی اومده یعنی بعضی سالا ها اسول و بعضی از سال ها سخت و حتی خیلی سخت بوده
اما درک مطلب چون بیش از 1 متن میدن غالبا این شانس برای شما همیشه وجود داره
گواهش هم سوالات سال های مختلف کنکور هست
مطالعه بفرمایید

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، mehdime007 ، shokri
(۱۳۹۰-۱۱-۱۵، ۰۷:۴۶ عصر)AliReza نوشته است: از امروز نتایجی که از رتبه 7 تا 1766 گرفتم را تقدیم شما میکنم و از شما میخوام که نقد درست کنید.

نتایج زیادند و من روی 24 کارنامه کار کردم و کارنامه ها را در یک صفحه بترتیب رتبه و میانگین درصدهاشون و زیبا براتون در آینده میزارم.

بررسی درس زبان عمومی و تخصصی

1-اگه رتبه 1766 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 1050 تغییر میکرد.

2- اگه رتبه 475زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 250 تغییر میکرد.

3-اگه رتبه 158 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 24 تغییر میکرد.

4-اگه رتبه 1766 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 1050 تغییر میکرد.

5- اگه رتبه 35 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 6 تغییر میکرد.

6- اگه رتبه 315 زبان را 50 درصد میزد رتبه او به 49 تغییر میکرد.

و در خاتمه بحث زبان امشب اینو بگم که اگر رتبه 9 آزمون سراسری 1390 زبان را نمیزد رتبه ایشان به 82 نزول میکرد.

آمار هم میتونه همین نتایج را داشته باشه!

سوال؟

آمار و زبان را چقدر خوندید؟گرایش برنامه ریزی منتظر چی هستی؟بنویس!
ممنون مهندس ... فقط کاش درصدهای زبانشون رو که زدن رو هم می زاشتین تا ببینیم که اینا اصلا زبانشون رو چقدر زده بودن ؟!
در مورد خودم هم باید بگم که زبان ،قواعد نخوندم،اما کتاب فرهادی رو 2 بار و یه خورده هم از کتاب زبان تخصصی پازسه خوندم ،فکر کنم شاید بتونم 30 یا شایدم 40 % بزنم،البته خوشبینانه ... در مورد آمار هم متاسفانه نخوندم،فقط ماتریس ،تازه اونم اگه سوال ازش بیاد ، آمار رو خدا رحم کنه ... !

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظر من امار رو بخونید
من تازه میخوام امار رو شروع کنم!
ولی امید دارم با یه هفت خوندن حداقل 30 بزنم!!

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,273 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,995 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,586 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,847 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,501 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,405 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,693 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,117 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان