ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
ارشد جغرافیا وبرنامه ریزی شهری
سلام
از دوستانی که در این سایت هستند و جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخونن یا خوندن برای کنکور ارشد این رشته تجربیات و اطلاعاتشان را در اختیار سایر عزیزان هم قرار بدهند.
من لیستی از منابع ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری را در اینجاقرار دادم امیدوارم به کارتون بیاد.هر کدام از عزیزان منابع جدیدتری دارند در اختیارمان قرار بدهند.

.docx   منابع کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری.docx (اندازه: 15.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 61)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، mehdime007 ، aramo ، atelieahjam
2
RE: ارشد جغرافیا وبرنامه ریزی شهری
با سپاس فراوان از شما منابع خیلی خوب بود برای تکمیل این منابع می توان کتابهای شار تا شهر، کارگاه برنامه ریزی شهری و منطقه ای، مباحث عمومی شهرسازی که در سایت موجود می باشد، مبانی و تکنیک های برنامه ریزی شهری از کرامت ا... زیاری، فلسفه جغرافیا جلد آبی از شکویی منابع کامل رو ارسال می کنم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، draft ، atelieahjam
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 998 1394-6-27، 07:24 صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 884 1394-6-21، 05:25 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 857 1394-6-16، 11:27 صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1,070 1394-5-28، 11:00 صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 602 1394-5-13، 10:31 صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم alireza 1,387 1393-12-8، 01:20 عصر
آخرین ارسال: مسافر
  رشته شهرسازی باطراحی شهری یکی هستند alireza 1,651 1393-11-7، 04:33 عصر
آخرین ارسال: Brightness
  آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 1,454 1393-11-7، 04:18 عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 1,400 1393-9-30، 09:00 عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 2,768 1393-9-23، 08:08 صبح
آخرین ارسال: amindatcom
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت امروز maravia1979 maravia1979 سوالات
  دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نگاهی به شاخص های توسعه پایدار 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  15 شهر سبز 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  جهانی شدن 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نوزایی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  بافت فرسوده محله طردشت 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  توانمندسازی و ساماندهی اسکان غیررسمی مطالعه موردی : شهر تبریز 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  سیر تحولات باغ اعتمادیه همدان و پیشنهادات نوسازی 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل