امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه با پروفسور شیرو تاکادا - زلزله شناس معروف ژاپنی در رایو 808
[تصویر:  90-10-20-08.gif]دومین مصاحبه تخصصی رادیو 808 با پروفسور شیرو تاکادا در رابطه با زلزله سال 2011 ژاپن و درس ها و تجربیات گرفته شده از این زلزله جمعه گذشته انجام شد.
به گزارش بنانیوز پروفسور شيرو تاكادا، زلزله ‌شناس برجسته ژاپني و رئيس اسبق دانشكده مهندسي عمران دانشگاه كوبه ژاپن است که به دعوت شورای شهر تهران و چند کنفرانس مهم کشوری برای بیان تجربیات و درس های گرفته شده توسط مردم ژاپن از زلزله سال گذشته توهوکو ژاپن چند روزی به ایران سفر نموده است.
علاقه مندان جهت دریافت و بهره مندی از این مصاحبه می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia ، mahdi_matin
مرسی
اطلاعات خیلی مفیدی داشت ......به همه دوستان پیشنهاد می کنم گوش کنن
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، .Utopia ، mahdi_matin
ممنون ... بسیار جالب و مفید بود .در لینک زیر متن این مصاحبه جالب ،قبلا توسط مهندس fatyjo0on وارد شده بود . در واقع من هم مصاحبه رو گوش کردم و هم از متنی که قبلا در سایت بود استفاده کردم . این دو پست شبیه هم بودند و مفید . با تشکر .
متن مصاحبه
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قديمي‌ترين نقشه‌هاي ديواري در کوه خواجه‌اند saeiideh 0 1,056 ۱۳۹۰-۱۱-۲۲، ۱۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  کشف يك قلعه‌ي دوهزارساله در انگليس saeiideh 0 919 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۹:۰۳ عصر
  کارشناس مرمت بناهاي تاريخي کرمانشاه: مکاتبات براي ساخت پل جديد در کنار "پل کهنه" است saeiideh 0 1,155 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۸:۵۹ عصر
  قديمي‌ترين سينماي تهران در فهرست آثار ملي ثبت مي‌شود saeiideh 0 1,016 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۸:۵۸ عصر
  با برآورد دستگاهي شدت زلزله نقشه‌هاي «لرزش زمين» زمين‌لرزه امروز شرق استان تهران منتشر saeiideh 0 1,013 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۸:۵۶ عصر
  دو پروژه‌ي گردشگري در شهريار افتتاح شدند saeiideh 0 993 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۱۰:۴۹ صبح
  افتتاح نمايشگاه «34 برگ زرين» در موزه‌ي ملي ايران saeiideh 0 1,047 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۱۰:۴۴ صبح
  تخريب بخشي از پل صفوي «كهنه» در كرمانشاه saeiideh 0 948 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۱۰:۴۰ صبح
  ثبت نام 12هزار نفر برای جذب در دانشگاهها/ 15اسفند آخرین مهلت ثبت نام saeiideh 0 914 ۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۷:۲۰ عصر
  براي پذیرش دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشورآماده‌ايم saeiideh 0 1,037 ۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان