امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سوال ساده!
سلام
راستش من به دنبال یه فایلی هستم شامل جواب تشریحی و تحلیل سوالات کنکور سراسری در سال های اخیر، کسی این جا سراغ داره؟! یا کلا وجود خارجی داره؟!
راستی کسی لیستی داره از همایش های امسال مرتبط با موضوعات شهری؟ پارسال یه سوال با این مضمون داشتیم!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
مننم تو اینترنت زیاد گشتم
اما سوالای کنکور فقط به صورت تستی پاسخ داده شده
فکر کنم مجبورید برید سوالاتو از بیرون بخرید
البته میتونید از کتابخونه ها هم استفاده کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سال گذشته من از این کتاب استفاده کردم پاسخ تشریحی داشت. و خوب بود و جواباش قابل اطمینان بود. مجموعه سوالات آزمون های سراسری کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای (سال 80 تا 89) تالیف نورانی- انتشارات عصر کنکاش
پارسال اولین بار بود که چاپ می شد شاید امسال سال 90 هم اضافه کرده باشن نمیدونم
فایلشو ندارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، .Utopia ، shahryar
همین طور ک ارکیده عزیز گفتند منم این کتابو تهیه کردم و پاسخ تشریحی خیلی خوبی داره...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
متشکرم دوستان!

پاسخ
البته میتونید به کتابای پردازش هم مراجعه کنید
خوبیش اینه که واسه سوالات منبع گفته و میشه یه تقریبی به دست اورد که از هر کتاب تقریبا چند سوال میاد
ولی خیلی گرونه و اصلا ارزش خریدن نداره
بتوید از کتابخونه ها تهیه کنید بهتره
ادم با پولش هویج بستنی بخوره بهتره تا به بعضی کتابا بده:D

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
نشر پردازش منم کتابهاشو دارم اما در حد پاسخگویی ب سوالات ک کدوم گزینه هست ج داده اون کتاب عصر کنکاش در حال حاضر فک میکنم بهترین گزینه باشه..

پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar
دوستان عصر کنکاش منبع هم ذکر کرده

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,556 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 852 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 790 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 740 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 751 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 669 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,077 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,526 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,159 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان