امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک درخواست دوستانه
از تمامی دوستان و اعضای خوب سایت درخواست میکنیم تا برای همه مخصوصا کنکوریا دعا کنن
در روایات هست که دعا برای دوستان به اجابت نزدیک تر هست تا برای خود
منتظر دعاهایتان هستیم . . . . . . :heart:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، aramo ، saeiideh ، shokri ، elham90 ، parasto_gh ، Elham.A ، .Utopia ، روجا
حتمآ، نگران نباشید به خدا توکل و با آرزوی موفقیت برای شما و تمام پشت کنکوری های سایت...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، aramo ، .Utopia ، iliaa
امیدوارم همه کاربران سایت که در آزمون شرکت کردند در آزمون و همچنین در مراحل بالاتر در زندگی موفق باشند برایشان آرزوی موفقیت می کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، shahryar ، .Utopia ، iliaa
من هم صمیمانه برای تمام کسانی که زحمت کشیدن دعا می کنم، خدا خیلی بزرگه زحمت هیچ کس رو بی پاداش نمی زاره
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، Elham.A ، shahryar ، .Utopia ، iliaa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست نمونه طرح تجمیع fereshtehr89. 0 481 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست معرفی نمونه موردی imanataei 0 951 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۸:۱۵ صبح
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست مشاوره مرحله دو برنامه ریزی شهری farzaan 4 1,842 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۸:۲۲ عصر
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 923 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  درخواست طرح آماده سازی زمین farzane_85 25 15,874 ۱۳۹۴-۲-۵، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ziba.jebreili
  سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم. ویسوگ 12 3,394 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۵۷ عصر
  درخواست رایگان درخواست راهنمایی در مورد نحوه انجام پروژه امکان سنجی imanataei 2 1,814 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: imanataei
  مشاوره انتخاب واحد-برنامه ریزی منطقه ای-درخواست کمک sara.k 3 2,033 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  درخواست مشاوره کنکوری با هزینه(دعوت از رتبه های برتر) alireza 2 1,360 ۱۳۹۳-۶-۶، ۱۱:۴۲ صبح
  درخواست مدیریت از مشاوران برنامه ریزی و طراحی شهری-مهندسین327 ، تیلور ، اسدی و قلانی. alireza 0 896 ۱۳۹۳-۵-۳۱، ۰۴:۲۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان