امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری
منابع ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری

دوستان مباحث عمومی شهرسازی که در سایت موجود است بسیار مهم است

فایل‌(های) پیوست شده
.doc   منابع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری.doc (اندازه: 59.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 81)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، draft ، atelieahjam
سلام مهندس آرامو
مهندس یه ایمیلی براتون فرستادم اگه امکانش هست اونو جواب بدین.
با تشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,541 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,243 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,273 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,558 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 922 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم alireza 4 1,912 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مسافر
  رشته شهرسازی باطراحی شهری یکی هستند alireza 1 2,069 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,738 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,872 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,419 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان