امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مطالعات طراحی بازار و میدان
من برای پایاننامه کارشناسیم(معماری) میخوام بازار طراحی کنم با تمام فضاهای جنبی مثل مسجد .میدان.و..
لطفا اگه کسی کتاب مقاله پایاننامه در حداقل سه مورد(بازار و فضاهای تجاری .میدانها و فضاهای اجتماعی .پارک و مسجد داره کمک کنه.(
ممنون.مقاله ها حتما منبع داشته باشه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
یکسری مقاله روی سایت بود جستجو کردین؟ کتاب های دکتر پیرنیا هم خیلی می تونه کمکتون کنه، معماری اسلامی و سبک شناسی برای مطالعات منابع جامعیند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، atelieahjam
یه مقاله هم هست به اسم بررسی و تقویت عملکردی - کالبدی استخوان بندی شهر قزوین با تاکید بر عنصر راه و میدانريال نشریه آرمانشهر، سال چهارم، بهار و تابستان 1390، شماره 6
مقاله خوبیه اگر خواستید و پیداش نکردید براتون اسکن می کنم میزارمش همینجا.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
دوستان اگه میتونین اسم کتابهایی که بازار و فضاهای تجاری داحل کشور و خارجی بررسی شده باشه + میدانها(فضاهای اجتماعیچون موضوع طراحی مجموعه تجاری اجتماعیه که البته از اصول سنتی استفاده میکنه) مساجد رو کاملا تشریح کرده باشن برام بذارید اگه مسی کتاب اسکن شده یامقاله اسکن شده هم داره که میتونه کمکم کنه بزرگواری کنه و اینجا قرار بده که بقیه هم استفاده کنن.ممنون
ماهنامه فرآیند معماری شماره سوم اردیبهشت86 رو کسی داره؟

پاسخ
سلام
برای بررسی بازار و میدان و مساجد می توانید به منابعی که براتون گذاشتم مراجعه کنید:)
سلطانزاده، حسین. «بازارها در شهرهای ایران»، شهرهای ایران. به کوشش محمدیوسف کیانی، انتشارات جهاد دانشگاهی
مهندسان مشاور باوند تحلیل فضای بازار تبریز، سازمان نوسازی و بهسازی صاحب‌الامر و بازار غرب، تبریز شهرداری تبریز، 1376 ،1366
مکتب اصفهان
سلطان زاده ، حسین ، 1365، مقدمه ای برشهروشهرنشینی در ایران ، تهران ،نشر آتی
سلطان زاده، حسین ، فضاهای شهری در بافت تاریخی ایران، دفترپژوهش های فرهنگی،چاپس سوم،1385
كياني، محمديوسف. تزئينات وابسته به معماري دوران اسلامي. تهران. انتشارات سازمان ميراث فرهنگي كشور. سال 1376.
گرابار، اولگ. شكل‌گيري هنر اسلامي. وحدتي دانشمند، مهرداد. تهران. انتشارات پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي. سال 1379.
ويلبر، دونالد. معماري اسلامي ايران در دوره ايلخانان. ترجمه فريار، عبداللّه. تهران. انتشارات بنگاه ترجمه و نشر كتاب. سال 1346.
مجله اثر. انتشارات سازمان ملي حفاظت آثار باستاني. شماره 12. سال 1365.
عمرانی پور، علی، هنر و معماری اسلامی ایران یادنمای دکتر لطیف ابوالقاسمی، وزارت مسکن و شهرسازی ، 1383

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، urbanplanner91
ممنون از دوستان اگه بازم میتونین کمک کنین.ممنون میشم.تو زمینه ی بازارها و مراکز تجاری و اجتماعی و تفریحی خارجی هم اگه چیزی میشناسین معرفی کنین.

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner91
مجله آبادی
شماره نشریه: 64
تاریخ انتشار: پاییز 1388

کلا موضوعش بازار و فضاهای تجاری بوده

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner91 ، soheilarch
(۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۱۲:۳۱ عصر)parasto_gh نوشته است: یه مقاله هم هست به اسم بررسی و تقویت عملکردی - کالبدی استخوان بندی شهر قزوین با تاکید بر عنصر راه و میدانريال نشریه آرمانشهر، سال چهارم، بهار و تابستان 1390، شماره 6
من فقط چکیده مقاله رو تونستم پیدا کنم.اگه شما کاملش رو دارن ممنون میشم یه جا تو سایت بذارین که همه بتونن استفاده کنن.
دوستان اگه کسی این دو شماره رو داره لطف کنه اپلود کنه.ممنون.
مجله آبادی
و
ماهنامه فرآیند معماری شماره سوم اردیبهشت86
.
کسی مجله دیگه ای در مورد بازار .فضاهای تجاری.میدان و فضاهای اجتماعی میشناسه؟

*تو چه کتابی میتونم در مورد فضاهای تجاری جدید مثل پاساژاطلاعاتی پیدا کنم؟

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۱۰:۲۶ صبح)soheil368 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۱۲:۳۱ عصر)parasto_gh نوشته است: یه مقاله هم هست به اسم بررسی و تقویت عملکردی - کالبدی استخوان بندی شهر قزوین با تاکید بر عنصر راه و میدانريال نشریه آرمانشهر، سال چهارم، بهار و تابستان 1390، شماره 6
من فقط چکیده مقاله رو تونستم پیدا کنم.اگه شما کاملش رو دارن ممنون میشم یه جا تو سایت بذارین که همه بتونن استفاده کنن.
دوستان اگه کسی این دو شماره رو داره لطف کنه اپلود کنه.ممنون.
مجله آبادی
و
ماهنامه فرآیند معماری شماره سوم اردیبهشت86
.
کسی مجله دیگه ای در مورد بازار .فضاهای تجاری.میدان و فضاهای اجتماعی میشناسه؟
*تو چه کتابی میتونم در مورد فضاهای تجاری جدید مثل پاساژاطلاعاتی پیدا کنم؟

من فایل این مقاله رو ندارم. اما هرچه سزیعتر اسکن می کنمش واستون میذارمش اینجا.

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
بازار زنجان، فضایی جمعی
نشریه معماری منظر
فصلنامه هفت شهر بازار در آینده...
ساماندهی بازار تجریش...هم یه pdf گرافیکی عالیه هس 16 صفحه ولی حجمش 88 مگه...هر کار کردم نشد بذارم...ببخشید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Fazaye Jamyei.pdf (اندازه: 253.17 KB / تعداد دفعات دریافت: 173)
.zip   Fasl namhe 20.zip (اندازه: 4.71 MB / تعداد دفعات دریافت: 181)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، shahryar ، 0RKIDEH ، elham-a ، ssaminn ، dely_sh ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کتاب سبزه میدان هویت گم شده برای دانلود zidane 0 1,238 ۱۳۹۵-۷-۸، ۰۵:۲۳ عصر
آخرین ارسال: zidane
  مقاله میدان، فضایی برای بروز تعاملات اجتماعی و راهکارهای طراحی آن تلگرام1 0 1,528 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۵۹ عصر
آخرین ارسال: تلگرام1
  مقاله کاربرد مطالعات هواشناسی آلودگی هوا در طراحی شهری atelieahjam 1 1,983 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: ra9hil
  مقاله طراحی مجسمه های شهری atelieahjam 0 2,462 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۵۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مقاله طراحی و الگوهای رفتاری پیشنهادی برای بهسازی پارک های شهری atelieahjam 0 2,507 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۲۳ عصر
  مقاله طراحی و مهندسی فضای سبز و پارکهای شهری و جنگلی atelieahjam 0 2,639 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۴۹ صبح
  مقاله مقیاس انسانی در میدان نقش‌جهان اصفهان khansa 0 1,855 ۱۳۹۴-۲-۲، ۰۶:۵۳ صبح
آخرین ارسال: khansa
  مقاله دانلود تکامل رویکرد پیشگیری از جرم مبتنی بر طراحی محیطی(CPTED) در محیط های مسکونی atelieahjam 0 2,549 ۱۳۹۴-۱-۲۵، ۰۵:۱۹ عصر
  درباره میدان شهری بدانیم alireza 1 2,323 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۴:۰۲ عصر
آخرین ارسال: hadis_gh
  مقاله دانلود مستند سازی طراحی شهر زیرزمینی ”گوجی“ در ویتنام از منظر پدافند غیر عامل word atelieahjam 0 1,996 ۱۳۹۴-۱-۸، ۰۴:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان