ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد مرکز الکترونیکی دانشگاه بین الملل امام رضا
دوستان ممنون میشم نظرشونو در مورد دوره های مجازی و اعتبار این مدارک صادره و همچنین هزینه هاش بخصوص در رشته طراحی شهری بدن

ثبت نام داوطلبان از تاریخ 1390/11/1 لغایت 1390/11/25 از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه به آدرس www.imamreza.ac.ir

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: shahryar ، Sadeghpour
2
RE: پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد مرکز الکترونیکی دانشگاه بین الملل امام رضا
در مورد طراحی شهری نمیدونم ولی مدیر گروه ما و همچنین بقیه اساتید میگن هیچ تفاوتی از لحاظ ارزشی وجود نداره چه برای دکترا چه برای تحصیل خارج از کشور و ...

اگه کسی میخواد بره ، به نظر من همون کنکور رو بده و این دانشگاه رو انتخاب کنه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، shahryar ، sharmin
3
RE: پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد مرکز الکترونیکی دانشگاه بین الملل امام رضا
این واسه خودش آزمون ورودی گذاشته ..ممنون ارکیده ی عزیزم
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
4
خواهش میکنم
الان واسه خودش گذاشته ولی جزو انتخابهای دفترچه هم بود
احتمالا امسال هم هست دیگه

سپاس شده توسط: elham90 ، shahryar
5
با سلام.من توی این آزمون در رشته طراحی شهری شرکت کردم.مرحله اولش قبول شدم.بعد یک مصاحبه خیلی مسخره انجام دادن توی اون ردم کردند. بعدش فهمیدم فقط مسئولین ارگانهای دولتی رو توی این رشته قبول کردند.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90
    6
    دقت داشته باشید که اموزش محوره و پایان نامه ندارید

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: Sadeghpour
      7
      با سلام
      من دانشگاه امام رضا ع مشهد دوره آموزش محور مجازی قبول شدم می خواستم ببینم کسی از دوستان دانشجوی آنجا هست جواب سئوالام را بده!
      1- آیا کلاس هم داره ؟
      2- شهریه ترمی چندمی شود؟
      3- اساتید چه کسانی هستند و آیا استاد دارد؟
      4- کارگاه های عملی به صورت حضوری برگزار می شود؟
      5- کلاس حضوری هم دارد؟
      6- آزمون ها حضوری یا اینترنتی؟

آزاد معماری شهر خودم بهتره برم یا غیر انتفاعی امام رضا ع مشهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: روجا
      8
      تا اونجا که من اطلاع دارم و تحقیق کردم کلاسای حضوری هم داره و تقریبا دو ماه یبار برگزار میشه . هزینه هر ترم حدود 900 هزار تومان به طور میانگین( بستگی به تعداد واحداتون داره)،کرکسیون ها بصورت حضوری انجام میشه و امتحانات هم بصورت حضوری هستش، موفق باشید.
      آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
      ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
       سپاس شده توسط: elham90
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 26 دیروز، 02:34 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 104 1396-4-28، 02:38 عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 254 1396-4-21، 08:15 عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 744 1396-2-13، 04:39 عصر
        آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 327 1396-1-27، 09:54 عصر
        کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 13,214 1396-1-27، 06:33 عصر
        همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 568 1395-7-19، 03:12 صبح
        همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 525 1395-7-19، 03:11 صبح
        ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 632 1395-7-18، 01:07 صبح
        اولویت بندی منابع ارشد طراحی شهری 1396 alireza 739 1395-7-18، 01:06 صبح
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 4-24 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درمانگاه بین راهی در یزد 4-16 saeed nasiri majd farid-ph نمونه اسکیس(vip-1)
        مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری 4-14 lofra امجدی درخواست مقاله
        بازسازی منزل 4-14 liyaoo site2017 تالار گفتمان معماری
        100 نکته درک عمومی معماری 4-12 MHAKBARI mrw_45 تحقیقات و جزوات
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل