امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وزیر انرژی انگلیس به علت تخلف رانندگی، استعفا کرد
وزیر انرژی و تغییرات آب و هوایی دولت انگلیس به علت ارتکاب تخلف رانندگی مجبور به استعفا از سمت خود شد.

به گزارش مهر به نقل از اسکای نیوز، "کریس هون" وزیر انرژی و تغییرات آب و هوایی انگلیس اخیرا در اقدامی غیرقانونی برای جلوگیری از ممنوعیت رانندگی، همسرش را به جای خود در ارتکاب تخلف از سرعت مجاز معرفی کرده است.

بر این اساس، پس از اثبات این مسئله توسط دادستانی انگلیس، وزیر انرژی این کشور مجبور به استعفا از سمت خویش شد.

خاطرنشان می شود در انگلیس و برخی دیگر از کشورهای اروپایی قوانین راهنمایی و رانندگی با سختگیری ویژه ای اعمال می شود. اما به نظر مي رسد آنچه اين موضوع را حادتر كرده و تا مرز استعفاء كشانده ؛ دروغ گوئي وزير انرژي در معرفي همسر خود باشد. دروغ گوئي در اكثر كشورها جرمي نابخشودني است.

ما اونا را نامسلمان و خود را مسلمان می دانیم:huh::huh:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، ramshtin
به نظر من اون چیزی که مهم است دروغ گفتن بوده است وزیری که به مردم دروغ می گوید اعتماد خود را نزد مردم از دست داده نمونه در آلمان بود کاندید ریاست جمهوری در مورد مدرک تحصیلی دروغ گفته بود وقتی که مشخص شد مجبور شد از کاندیداتوری استعفا دهد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ramshtin

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,982 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,265 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 7,960 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,027 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,039 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,696 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield
  پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت s1s2s3 7 3,744 ۱۳۹۱-۷-۱، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: sm6463@gmail.com
  ببینید=>>پیگیری ایران شهرساز به تغییر زمان نتایج کنکور کارشناسی ارشد alireza 22 10,898 ۱۳۹۱-۳-۹، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان