امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری - خیلی مهم
این اطلاعیه را در چند سایت دیدم دودل بودم این اطلاعیه را در سایت بزنم یا نه این چند وقته هکرها خیلی فعال شده اند

فوری - خیلی مهم ( لطفا اطلاع رسانی کنید) بسیار فوری قابل توجه کلیه کسانی که با اینترنت سروکار دارند، مثل یاهو،هات میل و آ او ال. این اطلاعات را به هرکس که با اینترنت سروکار دارد برسانید. ممکن است نامه ای معمولی و به ظاهر بیخطر با موضوع Here you have it به شما برسد. اگر آن نامه را باز کنید یک پیام روی صفحه مانیتور ظاهر می شود که نوشته "حالا دیگر دیر ست. زندگی شما دیگر زیبا نیست. البته این متن به انگلیسی و به این صورت ظاهر می شود It it's too late now. Your life is no longer beautiful ... پس از آن تمامی اطلاعات و هرآنچه در کامپیوتر دارید از بین می رود و فرستنده ایمیل به نام، ایمیل و رمز عبو شما دست پیدا می کند. این یک ویرس جدید است که از عصر روز شنبه در شبکه اینترنت در حال چرخش است. آ او ال وجود این ویروس را تائید کرده و ویروس یاب های موجود قادر به دفع این ویروس نیستند. این ویروس توسط یک هکر که خود را مالک زندگی می نامد ساخته شده است. لطفاً این ایمیل را برای کلیه دوستان آشنایان بفرستید و از آنها نیز بخواهید که آن را برای دوستان خود ارسال کنند اسنوپس نیز این گزارش را تائید کرده است.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، elham90 ، saeiideh ، .Utopia ، Sadeghpour ، alireza ، haydariyan ، ایلیا ، shahryar ، iliaa ، mardin ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، kiana7822 ، نادر اوستا ، mehdime007
سلام

ممنون مهندس اینجور اطلاعیه ها مهم هستند و درج در سایت هم لازمه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، iliaa ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۱۱:۵۷ عصر)aramo نوشته است:
این اطلاعیه را در چند سایت دیدم دودل بودم این اطلاعیه را در سایت بزنم یا نه این چند وقته هکرها خیلی فعال شده اند

فوری - خیلی مهم ( لطفا اطلاع رسانی کنید) بسیار فوری قابل توجه کلیه کسانی که با اینترنت سروکار دارند، مثل یاهو،هات میل و آ او ال. این اطلاعات را به هرکس که با اینترنت سروکار دارد برسانید. ممکن است نامه ای معمولی و به ظاهر بیخطر با موضوع Here you have it به شما برسد. اگر آن نامه را باز کنید یک پیام روی صفحه مانیتور ظاهر می شود که نوشته "حالا دیگر دیر ست. زندگی شما دیگر زیبا نیست. البته این متن به انگلیسی و به این صورت ظاهر می شود It it's too late now. Your life is no longer beautiful ... پس از آن تمامی اطلاعات و هرآنچه در کامپیوتر دارید از بین می رود و فرستنده ایمیل به نام، ایمیل و رمز عبو شما دست پیدا می کند. این یک ویرس جدید است که از عصر روز شنبه در شبکه اینترنت در حال چرخش است. آ او ال وجود این ویروس را تائید کرده و ویروس یاب های موجود قادر به دفع این ویروس نیستند. این ویروس توسط یک هکر که خود را مالک زندگی می نامد ساخته شده است. لطفاً این ایمیل را برای کلیه دوستان آشنایان بفرستید و از آنها نیز بخواهید که آن را برای دوستان خود ارسال کنند اسنوپس نیز این گزارش را تائید کرده است.

مرسی مهندس
فعلا که نه یاهو باز میشه ....نه جی میل باز میشه .....نه کانال های ارتباطی دیگه.......شده مثل عصر حجر
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، darya2010 ، FaTyJo0oN
دوستان حتماً آنتی ویروس قوی روی کامپیوتر نصب و به موقع بروز رسانی بشه بسیاری از سایت ها ویروسی شده اند مواظب اطلاعات مهم داخل کامپیوتر باشید حتی الامکان اطلاعات خود را از کامپیوتر خارج کنید تا به سرقت نرود

پاسخ
 سپاس شده توسط iliaa ، Sadeghpour ، kiana7822
دوستان چند نکته رو هم من اضافه کنم بد نیست
یکی اینکه به هر سایت نرید، یه سری سایت های مشخص رو سعی کنید با کامپیوتر شخصیتون بگردید، نا اشناهارو با مثلا یه نوت بوک برید که اطالعاتی روش نباشه
ایا میدونید وقتی که از وی پی ان استفاده میکنید یعنی تمامی اطلاعاتتون رو به اون سرور به اشتراک میذارید و عملا هیچ حریمی ندارید؟
تمامی اینها مثل یولترا و ... هم به همین صورت هست.
اگه ایمیل یا یاهوتون رو با اینا باز کنید که دیگه فاجعه است! دیگه شما هیچ کنترلی رو اطلاعاتتون ندارید
در هنگام استفاده از سایت ها حتما به ادرس بالای صفحه توجه کنید
مثلا من میتونم یه وب بسازم به این ادرس www.iranshanrsaz.com و شما وقتی داخل این سایت میایید هر اطلاعاتی بذارید میاد تو جیب بنده!! در حالی که اگه دقت کنید به جایh از n استفاده کردم و شما متوجه نشدید، میشه سرقت اطلاعات مخصوصا در پردخت های اینترنتی وثبت نام ها که اطلاعات میدید حتما دقت کنید.
حتی سایت های گنده ای مثل سازمان سنجش هم ممکنه به این روش هک بشن
فایروال ویندوز سونتون حتما روشن باشه، حتی الامکان از اکس پی استفاده نکنید.
و در اخر
جمله ای که بارها در همه جا گفته شده، اسپم ها رو اصلا باز نکنید و نخونده دیلیت کنید، همچنین میل های نا اشنا وگرنه عواقبشون پای خودتون!!!!:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، saeiideh ، shokri ، shahryar ، ala sh ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، kiana7822 ، mehdime007
چقدر خطرناک ، با این حساب از اینترنت استفاده نکنیم بهتره :D:D:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۱۱-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح)poofoooloo نوشته است: دوستان چند نکته رو هم من اضافه کنم بد نیست
یکی اینکه به هر سایت نرید، یه سری سایت های مشخص رو سعی کنید با کامپیوتر شخصیتون بگردید، نا اشناهارو با مثلا یه نوت بوک برید که اطالعاتی روش نباشه
ایا میدونید وقتی که از وی پی ان استفاده میکنید یعنی تمامی اطلاعاتتون رو به اون سرور به اشتراک میذارید و عملا هیچ حریمی ندارید؟
تمامی اینها مثل یولترا و ... هم به همین صورت هست.
اگه ایمیل یا یاهوتون رو با اینا باز کنید که دیگه فاجعه است! دیگه شما هیچ کنترلی رو اطلاعاتتون ندارید
در هنگام استفاده از سایت ها حتما به ادرس بالای صفحه توجه کنید
مثلا من میتونم یه وب بسازم به این ادرس www.iranshanrsaz.com و شما وقتی داخل این سایت میایید هر اطلاعاتی بذارید میاد تو جیب بنده!! در حالی که اگه دقت کنید به جایh از n استفاده کردم و شما متوجه نشدید، میشه سرقت اطلاعات مخصوصا در پردخت های اینترنتی وثبت نام ها که اطلاعات میدید حتما دقت کنید.
حتی سایت های گنده ای مثل سازمان سنجش هم ممکنه به این روش هک بشن
فایروال ویندوز سونتون حتما روشن باشه، حتی الامکان از اکس پی استفاده نکنید.
و در اخر
جمله ای که بارها در همه جا گفته شده، اسپم ها رو اصلا باز نکنید و نخونده دیلیت کنید، همچنین میل های نا اشنا وگرنه عواقبشون پای خودتون!!!!:D
مهندس من متوجه شدم:D:D
ولی برای استفاده نکردن از وی پی ان....به نظرم یه کار غیر ممکنه این روزا
یاهو و جیمیل که بدون وی پی ان باز نمیشه..... واسه خرید کارت اعتباری آزاد هم بدون وی پی ان تلاشم بی ثمر بود و مجبور شدم از وی پی ان استفاده کنم.
گاهی اوقات بدون وی پی ان حتی گوگل هم باز نمی شه!!!! پس یا باید بی خی نت بشیم و به جاش به روزنامه رو بیاریم یا پسورد و میل هامون رو به اشتراک بزاریم که من گزینه دوم رو انتخاب می کنم:D

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، iliaa ، Sadeghpour ، mehdime007
فعلا که چند روزیه خوشبختانه یا بدبختانه ایمیلها باز نمیشن:exclamation:
ولی من همیشه گوگل و ایمیل تنها باز کردم چون با اولترا باز نمیشن!!!
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، aramo ، mehdime007
دوستان اولترا 11.03 باز میکنه ایمیل هارو
اگه یه وقت مشکل خوردید
ولی بازهم میگم
استفاده نکنید واسه ایمیلاتون
مخصوصا اگه اطلاعات شخصی دارید که اصلا دیگه
خیلی خطرناکه حسن!

پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822 ، aramo ، mehdime007
(۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۰۱:۱۶ عصر)ATUSA نوشته است: فعلا که چند روزیه خوشبختانه یا بدبختانه ایمیلها باز نمیشن:exclamation:
ولی من همیشه گوگل و ایمیل تنها باز کردم چون با اولترا باز نمیشن!!!
نه بابا چرا باز میشه ! اما به صورت غیر متعارف !!! برید گوگل و مثلا بنویسین yahoo group و سرچش کنید و بعد اولین مورد رو انتخاب کنید ... میبینید که وارد سایت یاهو قسمت گروه ها شدید،بعدش اون بالا(بالا گوشه ی راست:D) گزینه ی sing in رو میبینید اگه کلیک کنید از این جا می تونید وارد آکانت خودتون بشید ... :cool: دیگه نیازی به وی پی ان و این چیزا هم نداره !!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، FaTyJo0oN ، Vasta ، ssaminn

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,633 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  اطلاعیه بسیار مهم مرحله دوم 93 alireza 0 780 ۱۳۹۲-۱۲-۲۴، ۱۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  (اطلاعیه مهم و 10 پیشنهاد شگفت انگیز)سایت ایران شهرساز حتما کلیک کنید alireza 33 11,084 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۷ عصر
  نیاز فوری به یک استاد اسکیس با حق الزحمه عالی alireza 0 1,210 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۰:۰۸ عصر
  لینک های مهم و ضروری سایت ایران شهرساز را اعلام کنید alireza 0 803 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۹:۵۲ عصر
  مهم>>>جلسه ویژه مدیران و کاربران فعال سایت Sahab 7 2,540 ۱۳۹۲-۳-۲۷، ۰۹:۴۶ عصر
  کمک بچه ها نظریه های شهرسازی مدرن و پست مدرن را میخوام خیلی محتاجم s1s2s3 9 5,936 ۱۳۹۱-۱۰-۲۴، ۱۲:۴۰ صبح
آخرین ارسال: vahidlb
  دوستان خواهشا کمک کنید برای امشب لازمه فوری s1s2s3 5 2,658 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۷:۵۴ صبح
آخرین ارسال: پریوش
  [مهم]هر هفته 3 نفر با فعالیت و نظر سنجی عضو ویژه می شوند alireza 12 6,056 ۱۳۹۱-۷-۱۱، ۰۲:۴۳ عصر
  یک راهنمایی فوری s1s2s3 3 2,339 ۱۳۹۱-۴-۲۲، ۰۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان