امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 دقیقه زودتر بیاید خونه=> شاهکاری دیگر از سنجش فقط 120 دقیقه کنکور ارشد
با توجه به تحقیقاتی که من داشتم:D (تحقیقات پیشرفته از نوع خانم مارپل:cool: ) این کاستن از وقت کنکور مربوط به همه رشته ها می باشد پس الکی به خودتون استرس وارد نکنید.....بعدم این وقته که کم میشه واسه همه است یعنی شرایط همه یکسانه اگه برنامه ریزی شما به هم میخوره همه همین طورن.....این جا آرامش برگ برنده شماست:) پس آرامشتون رو حفظ کنید:blush:
من این برگ برنده رو دارم ........همه چی آرومه:D با این تفاوت که من مطالعه نداشتم:cool:

ولی یه توصیه به کسایی که خوندن در هر صورتی آرامشتون رو حفظ کنید و توکل به خدا رو فراموش نکنید ..... یاد خدا همیشه باعث آرامش میشه:angel:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، haydariyan ، shahryar ، mehdime007

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 30 دقیقه زودتر بیاید خونه=> شاهکاری دیگر از سنجش فقط 120 دقیقه کنکور ارشد - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۱۲:۰۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,444 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,027 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,614 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,079 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,698 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 977 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,151 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 756 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 984 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 842 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان