امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 دقیقه زودتر بیاید خونه=> شاهکاری دیگر از سنجش فقط 120 دقیقه کنکور ارشد
(۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۰۲:۲۶ عصر)sharmin نوشته است: وااااااااااای من که از وقتی دیدم سکته رو زدم، آخه یعنی چی؟؟؟!!!! اول فکر کردم کارت من اشتباه شده، الان اومدم سایت دیدم واسه همه همینه:huh: یعنی عملا واسه یه درس هیچ وقتی نداریم؟؟؟!!!!!
باور نکردنیه:( بچه ها واسه همهی رشته ها نیست، چون من از چند نفر دیگه از رشته های دیگه پرسیدم گفتن واسه اونا زمان کمتر از سالهای دیگه نیست.... چرا ما ها آخه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی هیچکی نیست به داد ما برسه تو این شرایط:( به کی باید شکایت کنیم

تجربه نشون داده که کاری نمیشه کرد فقط امیدوارم بهترین حالت اتفاق بیفته و برای ضرایب 2 بیست سوال و برای ضرایب 3 سی سوال داده بشه تا جمعش بشه 120 سوال

در غیر اینصورت شاید به نفع اونهایی باشه که برای آمار و زبان وقت زیادی نزاشتند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sharmin

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 30 دقیقه زودتر بیاید خونه=> شاهکاری دیگر از سنجش فقط 120 دقیقه کنکور ارشد - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۰۲:۴۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,440 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,026 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,614 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,077 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,697 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 975 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,150 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 754 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 984 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 842 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان