امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرم مخصوص طراحی شد نظر دهید=>مسابقه طراحی آرم سایت با اهدا جایزه ویژه
سلام

جایزه ویژه سایت 50000 امتیاز برای بهترین طرح از نظر اعضای سایت

شما هم طرحتان را بصورت اتودی بزنید و در سایت آپلود کنید.

اینم 3 طرح زده شده ---شما میتونید روی یکی کار کنید و یا خودتان طرح بزنید.

شماره 1:

.png   k-iran shahr saz 1.png (اندازه: 37.63 KB / تعداد دفعات دریافت: 29)

شماره 2:

.png   k-iran shahr saz 2.png (اندازه: 37.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 24)

شماره 3:

.png   k-iran shahr saz 3.png (اندازه: 26.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 46)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ssaminn ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، Sadeghpour ، somita ، JAVAD4050 ، aramo
من خودم شماره 2 را انتخاب کردم و اون را رنگ پرچم کشورمون کردم

ببینید:
[تصویر:  b2737_iran_shahr_saz_2alir.png]

پاسخ
 سپاس شده توسط ssaminn ، elham90
شماره 2 با همین رنگ پرچم خوبه اما به صورت طیف از بالا به پایین باشه بهتره
وگرنه شماره 3

ممنون از زحماتتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظر من 3 اگه تک رنگ باشه بهتره البته اگه خلاصه تر هم بشه فکر کنم جالب تر باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
دوستان اگر موافق طرح نیستید اعلام کنید و اگر طرح بهتری میتونه زده بشه اعلام کنید.

پاسخ
نظر منم گزینه 3 هست...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، somita
سلام مهندس و خسته نباشید
ممنون بابت طراحی
اما چند تا سوال دارم؟؟؟؟؟؟؟ منظور و مفهوم این طرح چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا فقط نوشته شده ایران شهرساز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همین؟؟؟؟؟؟؟ آیا انتخاب رنگ برای این طرح فقط جنبه زیبایی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرم اگه اینجوری باشه .......من موافق نیستم........البته می بخشید که صریحا بیان کردم .......بازم نظر دوستان شرطه.......بازم بابت زحمت کشیده شده ممنون
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeiideh ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۱۰:۵۹ عصر)Sadeghpour نوشته است: سلام مهندس و خسته نباشید
ممنون بابت طراحی
اما چند تا سوال دارم؟؟؟؟؟؟؟ منظور و مفهوم این طرح چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا فقط نوشته شده ایران شهرساز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همین؟؟؟؟؟؟؟ آیا انتخاب رنگ برای این طرح فقط جنبه زیبایی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرم اگه اینجوری باشه .......من موافق نیستم........البته می بخشید که صریحا بیان کردم .......بازم نظر دوستان شرطه.......بازم بابت زحمت کشیده شده ممنون

مهندس ممنون از نظرتون

این طرح را طراح زده و خوب دوستان نظرشون را بدند تا به یک نتیجه خوب برسیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، Sadeghpour ، saeiideh ، parasto_gh
بهتر نیست مفهومی کار کنیم؟ مخصوصآ اینکه اسمش طولانیه، یک طرح ساده با چند خط که بتونه مفهوم داشته باشه بهتره، میتونیم چندتا لوگو ببینیم و الهام بگیریم

پاسخ
(۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۱۱:۲۳ عصر)saeiideh نوشته است: بهتر نیست مفهومی کار کنیم؟ مخصوصآ اینکه اسمش طولانیه، یک طرح ساده با چند خط که بتونه مفهوم داشته باشه بهتره، میتونیم چندتا لوگو ببینیم و الهام بگیریم

خوب میتونید اتودی بزنید و آپلود کنید فقط اینم باید در نظر گرفت که مشابه نداشته باشه تا بشه ثبتش کرد.

فقط سریعتر....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,137 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,263 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه مسابقه عکاسی،ایران شهرساز در اینستاگرام #iranshahrsazcom alireza 2 3,002 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۸:۲۵ عصر
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,645 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان