امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست شمابرای تشکیل گروه شهرسازی-معماری دانشگاهی که درآن درس خوانده اید یا میخوانید
با عرض سلام و خسته نباشید. خواستم خواهش کنم تالاری برای دانشجویان شهرسازی دانشگاه آزاد واحد نجف آباد بسازید. لازم به ذکره که اولین ورودی های شهرسازی این دانشگاه 88 هستند و الان حدود 400 نفر دانشجو در این رشته داره...ممنون
(۱۳۹۰-۱۱-۲۴، ۰۲:۱۰ عصر)AliReza نوشته است: با سلام

درخواست تشکیل گروه شهرسازی یا معماری دانشگاه شما در این تاپیک و ساختن تالار مخصوص دانشگاه شما با انجمن ایران شهرساز

لطفا درخواست خود را ارائه دهید.

برای تشویق بیشتر برای درخواست دهنده به عنوان هدیه 5000 امتیاز از طرف انجمن واریز می شود.

با عرض سلام و خسته نباشید. خواستم خواهش کنم تالاری برای دانشجویان شهرسازی دانشگاه آزاد واحد نجف آباد بسازید. لازم به ذکره که اولین ورودی های شهرسازی این دانشگاه 88 هستند و الان حدود 400 نفر دانشجو در این رشته داره...ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۲۲، ۰۱:۴۰ صبح)amirafsharvt نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید. خواستم خواهش کنم تالاری برای دانشجویان شهرسازی دانشگاه آزاد واحد نجف آباد بسازید. لازم به ذکره که اولین ورودی های شهرسازی این دانشگاه 88 هستند و الان حدود 400 نفر دانشجو در این رشته داره...ممنون
    (۱۳۹۰-۱۱-۲۴، ۰۲:۱۰ عصر)AliReza نوشته است: با سلام

درخواست تشکیل گروه شهرسازی یا معماری دانشگاه شما در این تاپیک و ساختن تالار مخصوص دانشگاه شما با انجمن ایران شهرساز

لطفا درخواست خود را ارائه دهید.

برای تشویق بیشتر برای درخواست دهنده به عنوان هدیه 5000 امتیاز از طرف انجمن واریز می شود.

درود
    ساخته شد و شما میتونید با زدن ایجاد موضوع جدید هر بحثی را شروع کنید و بهتره برای شروع موضوعی را برای پیوستن دوستان خود ایجاد کنید.

شما میتونید در این تالار جزوه ها و سوالات خود و ... را به اشتراک بزارید و در مورد اساتید و ... بحث کنید.

لینک تالار گروه شهرسازی دانشگاه آزاد واحد نجف آباد

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=571

سپاس
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط amirafsharvt
    سلام آقای مهندس.
    من هم درخواست ایجاد یک تالار برای شهرسازی دانشگاه آزاد همدان رو دارم. با تشکر
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    سلام
    یک درخواست
    من هم می خواستم برای دانشجویان مهندسی شهر سازی دانشگاه طبری بابل یک گروه تشکیل دهید.
    با تشکر :)
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    (۱۳۹۰-۱۲-۲۲، ۱۰:۰۲ صبح)nazanin.gh نوشته است: سلام آقای مهندس.
    من هم درخواست ایجاد یک تالار برای شهرسازی دانشگاه آزاد همدان رو دارم. با تشکر

درود
    ساخته شد و شما میتونید با زدن ایجاد موضوع جدید هر بحثی را شروع کنید و بهتره برای شروع موضوعی را برای پیوستن دوستان خود ایجاد کنید.

شما میتونید در این تالار جزوه ها و سوالات خود و ... را به اشتراک بزارید و در مورد اساتید و ... بحث کنید.

لینک تالار گروه شهرسازی دانشگاه آزاد همدان

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=578

سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    (۱۳۹۰-۱۲-۲۴، ۱۲:۲۷ عصر)mahsa.aezzi نوشته است:
    سلام
    یک درخواست
    من هم می خواستم برای دانشجویان مهندسی شهر سازی دانشگاه طبری بابل یک گروه تشکیل دهید.
    با تشکر :)

درود

لینک تالار گروه مهندسی شهرسازی دانشگاه طبری بابل

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=579

سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط javad jamshidi
    Heart 
    یکمم به فکردانشگاه پیام نورباشین:sبه خدا با این همه کم لطفیه دوستان دپرس شدیم دیگه!!!!!!!!!!!!!!! میخواستم واسه دانشگاه پیام نور اهوازم بسازین دانشجوهای فوق العاده زرنگی داره;)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام
    لطفا برای ما هم یک تالار ایجاد کنید گروه شهرسازی دانشگاه پیام نور اصفهان
    خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۱۲-۲۷، ۱۱:۱۰ صبح)ayda_ahw نوشته است: یکمم به فکردانشگاه پیام نورباشین:sبه خدا با این همه کم لطفیه دوستان دپرس شدیم دیگه!!!!!!!!!!!!!!! میخواستم واسه دانشگاه پیام نور اهوازم بسازین دانشجوهای فوق العاده زرنگی داره;)
    درود

لینک تالار گروه شهرسازی دانشگاه پیام نور اهواز

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=637

سپاس

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۱:۱۹ عصر)Sepehr نوشته است: سلام
    لطفا برای ما هم یک تالار ایجاد کنید گروه شهرسازی دانشگاه پیام نور اصفهان
    خیلی ممنون
    درود

لینک تالار گروه شهرسازی دانشگاه پیام نور اصفهان

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=638
    سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط Sepehr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان