امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام شروع شد*انتخاب موضوع همایش شهرسازی با شما شهرساز گرامی:همایش 1 روزه در تهران
با سلام
به نظرم معماری فقط با انجام همایش برای شهرسازا مشکلش حل نمی شه
اول مردم عادی هستن که معماری میخوان اگر کارایی در راستای آگاه سازی مردم انجام می شد و بهتر می دونستن پیامد این معماری های امروزی اول متوجه خودشونه اون موقع نیاز نبود این همه موضوع یرای همایش انتخاب کنیم به نظرم اگر می شد از معمارا بخواهیم معماری قدیم کشورمون رو با معماری امروزی مزایا و معایبشون رو با زبون عامیانه تو همایش بیان کنن برای آینده هممون بهتر بود تا اینکه بشینیم حرف تکراری بزنیم
موضوع همایش میتونه معماری ایرانی باشه که در نهایت بتونیم به الگوهای جدید برای معماری کشور دست پیدا کنیم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام.من دوست دارم همایشی جهت نقد شهرسازی مدرن وپیامدهای اجتماعی ان برگذار بشه.چون متاسفانه شهرسازی امروز به جنبه اجتماعی شهر توجهی ندارند.من از مدیر سایت سوالی داشتم اینکه چطور مطالب شهرسازی را در اختیار سایت قرار بدم.مرسی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۶:۵۹ عصر)negar najafi نوشته است: سلام.من دوست دارم همایشی جهت نقد شهرسازی مدرن وپیامدهای اجتماعی ان برگذار بشه.چون متاسفانه شهرسازی امروز به جنبه اجتماعی شهر توجهی ندارند.من از مدیر سایت سوالی داشتم اینکه چطور مطالب شهرسازی را در اختیار سایت قرار بدم.مرسی

سلام

این آموزش ارسال مطلب در سایت

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...91#pid2191

اگه سوالی داشتید از خودم یا مدیران انجمن بپرسید در سریعترین زمان جواب شما داده خواهد شد.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        اولین همایش بین المللی در جستجوی شهر فردا-مهر93 Sahab 2 2,742 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۱:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        همایش بین المللی Dynamics of Space; Mobility & Relationality EBRAHIMMILAN2012 0 1,499 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
        سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,105 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
      آخرین ارسال: sharare
        همایش شهرسازی ایرانی اسلامی چالشها و راهبردها در منطقه 7 alireza 0 2,025 ۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
        نخستین همایش ملی روش تحقیق در شهرسازی و معماری sara0111 2 2,233 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۱:۳۳ عصر
        اولین همایش ملی شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور ماراویا 0 1,547 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۱۱:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: ماراویا
        همایش شهرسازی با موضوع : مرتفع سازی "فرصت ها و چالش ها" javadrigi 0 1,922 ۱۳۹۲-۹-۱۴، ۰۸:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: javadrigi
        همایش ملی ساختمان و توسعه sara0111 0 1,643 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: sara0111
        همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,635 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
        پنجمین همایش نکوداشت اصفهان، با عنوان «اصفهان برای همیشه، برای همه» sara0111 0 1,840 ۱۳۹۲-۸-۲۹، ۰۸:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: sara0111

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان