امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورود موتورسیکلت‌ها به هسته مرکزی بازار ممنوع شد
شهردار منطقه 12 گفت: حرکت موتورسیکلت‌ در پوسته اصلی بازار یعنی از شمال خیابان 15 خرداد، از غرب خیابان خیام، از جنوب خیابان مولوی و از شرق خیابان مصطفی خمینی برای تمام طول شبانه‌روز ممنوع شد.
علیرضا بزرگوار افزود: از دی ماه جلساتی با اتحادیه‌ها و اصناف بازار، کلانتری و سرکلانتری منطقه و پلیس راهور داشته‌ایم تا با برنامه‌ریزی و هماهنگی کامل با کسبه این طرح اجرایی شود. وی تصریح کرد: برای آنکه مشکلی برای افرادی که با موتور در مسیر بازار تردد می‌کنند پیش نیاید تمهیداتی مانند اطلاع رسانی مناسب و پارکینگ موتور در اطراف محدوده بازار اتخاذ شده و همچنین برای اجرای این طرح هماهنگی‌های کامل با اتحادیه‌ها، اصناف و شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران برای چاپ بنر و بروشور محل پارکینگ‌های موتورسیکلت صورت گرفته است.

بزرگوار تصریح کرد: از روز گذشته این طرح اجرایی شده و در 18 ورودی محدوده بازار، 18 بازرس شهرداری، 6 اکیپ راهور و 12 عامل اجرایی شهرداری برای کنترل و نظارت مستقر شده‌اند و خوشبختانه با توجه به هماهنگی‌هایی که با کسبه و اصناف صورت گرفته تا‌کنون جز یک مورد اعتراض که نسبت به توجیه آن اقدام شده اعتراضی از سوی شهروندان نداشتیم. وی خاطرنشان کرد: نیروهایی که برای نظارت و کنترل ورودی محدوده بازار پیش‌بینی شده 2 دوره آموزش خاص دیدند تا بتوانند این طرح را که سبب آرامش، امنیت جانی و تسهیل تردد شهروندان در محدوده بازار می‌شود، به‌خوبی اجرا کنند.

بزرگوار ادامه داد: 13 پارکینگ با ظرفیت پارک 2900 موتورسیکلت در محدوده بازار پیش‌بینی شده که خوشبختانه پیشنهادهایی برای تبدیل 2 زمین دیگر در این محدوده به پارکینگ به ما داده شده که با به کار‌گیری این دو قطعه زمین می‌توان ظرفیت پارکینگ‌های مجاور محدوده بازار را به 5 هزار فضای پارک موتورسیکلت افزایش داد.
[تصویر:  motor-1121gh.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، parasto_gh ، 0RKIDEH ، alireza
چه خوب امیدوارم ورود موتور به همه مناطق ممنوع شه، بعد چه قدر زندگی زیبا میشه، مگه نه؟
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
چقدر عالی شد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
خیلی عالیه ولی در صورتی که اجرا بشه ;)
این موتوریهایی که من دیدم شده از پشت بوم خونه ها م برن میرن و خودشونو به اونجا میرسونن
البته خیلیم نمیشه ایراد گرفت اکثرا خرج یه خانواده رو با همین موتور تامین می کنند:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایستگاه متروی تجریش افتتاح شد saeiideh 0 1,019 ۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۶:۵۹ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  تابلوی "ون‌گوک" زیر قیمت فروخته شد saeiideh 0 828 ۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۵:۲۱ عصر
  جشنواره هنرهای تجسمی فجر به استان‌های خراسان‌جنوبی، فارس و بوشهر رفت saeiideh 0 1,314 ۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۵:۱۴ عصر
  مهلت ثبت نام بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی تا 12 اسفند تمدید شد saeiideh 0 1,161 ۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۴:۵۸ عصر
  انصاف نیست که مردم در مترو تحت فشار باشند و واگن‌ها در گمرک خاک بخورند saeiideh 0 815 ۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۴:۱۷ عصر
  اولین ساختمان تمام خورشیدی کشور ساخته شد shokri 0 1,175 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۱۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: shokri
  تبصره کمک شهردار به مترو از سوی شورای شهر حذف شد shokri 0 1,038 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۱۱:۴۹ عصر
  مهلت اعلام نیاز دانشگاه‌ها برای جذب هیئت علمی تا اول اسفند تمدید شد saeiideh 0 1,132 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۱:۲۷ عصر
  درخواست شهرداری برای ورود قضایی به معضل آلودگی هوا saeiideh 0 1,013 ۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۱۱:۰۲ عصر
  تعيين سليقه‌اي قيمتها و عدم نظارت كافي از عوامل نوسان بازار مسكن در اهواز shokri 0 1,069 ۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۰۹:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان