امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری - خیلی مهم
(۱۳۹۰-۱۱-۲۵، ۱۱:۲۳ عصر)mehdime007 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۰۱:۱۶ عصر)ATUSA نوشته است: فعلا که چند روزیه خوشبختانه یا بدبختانه ایمیلها باز نمیشن:exclamation:
ولی من همیشه گوگل و ایمیل تنها باز کردم چون با اولترا باز نمیشن!!!

نه بابا چرا باز میشه ! اما به صورت غیر متعارف !!! برید گوگل و مثلا بنویسین yahoo group و سرچش کنید و بعد اولین مورد رو انتخاب کنید ... میبینید که وارد سایت یاهو قسمت گروه ها شدید،بعدش اون بالا(بالا گوشه ی راست:D) گزینه ی sing in رو میبینید اگه کلیک کنید از این جا می تونید وارد آکانت خودتون بشید ... :cool: دیگه نیازی به وی پی ان و این چیزا هم نداره !!

تشکر مهندس از این راه های غیر متعارفتون:idea: هر چی راه غیر متعارفه دیگه دارید رو کنید:D
میگم این راه های غیر متعارف واسه کنکور هم کاربرد داره؟؟:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,640 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  اطلاعیه بسیار مهم مرحله دوم 93 alireza 0 782 ۱۳۹۲-۱۲-۲۴، ۱۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  (اطلاعیه مهم و 10 پیشنهاد شگفت انگیز)سایت ایران شهرساز حتما کلیک کنید alireza 33 11,111 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۷ عصر
  نیاز فوری به یک استاد اسکیس با حق الزحمه عالی alireza 0 1,214 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۰:۰۸ عصر
  لینک های مهم و ضروری سایت ایران شهرساز را اعلام کنید alireza 0 806 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۹:۵۲ عصر
  مهم>>>جلسه ویژه مدیران و کاربران فعال سایت Sahab 7 2,548 ۱۳۹۲-۳-۲۷، ۰۹:۴۶ عصر
  کمک بچه ها نظریه های شهرسازی مدرن و پست مدرن را میخوام خیلی محتاجم s1s2s3 9 5,950 ۱۳۹۱-۱۰-۲۴، ۱۲:۴۰ صبح
آخرین ارسال: vahidlb
  دوستان خواهشا کمک کنید برای امشب لازمه فوری s1s2s3 5 2,670 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۷:۵۴ صبح
آخرین ارسال: پریوش
  [مهم]هر هفته 3 نفر با فعالیت و نظر سنجی عضو ویژه می شوند alireza 12 6,101 ۱۳۹۱-۷-۱۱، ۰۲:۴۳ عصر
  یک راهنمایی فوری s1s2s3 3 2,342 ۱۳۹۱-۴-۲۲، ۰۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان