[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 125 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود نقشه های معماری(زیربنا 120 متر مربع)
مشخصات نقشه (1-پلان همکف و اول 2- نمای شمالی 3- پلان موقعیت 4-پلان تیرریزی 5-پلان فنداسیون 6- برش a-a

مساحت زمین : 200 مترمربع

زیر بنا: 120 مترمربع

موقعیت بنا: شمال 10 متر
جنوب 10 متر
شرق 20 متر
غرب 20 متر
وضعیت بنا: درب از ساختمان و شمالی

دانلود برای اعضا امکان پذیر است.

این نقشه ها فقط در سایت ایران شهرساز وبصورت کاملا رایگان است.

.zip   10.12-kamel.dwg.zip (اندازه: 594.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 4,693)

آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: دانلود نقشه های معماری(زیربنا 120 متر مربع)
ممنون .جرا نمیشه در این قسمت فایلی گذاشت؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: balalkh25 ، khodabandeh
3
(1389-12-22، 06:48 صبح)mah.architect نوشته است: ممنون .جرا نمیشه در این قسمت فایلی گذاشت؟

سلام ممنون از حضور شما
موارد لازم را در پیام خصوصی فرستادم موفق باشید

سپاس شده توسط: balalkh25
4
ساز شما دوست خوب سپاسگذارم. اگه امکان داشته باشه من به یه پلان معماری یک خانه ۹۰ متری احتیاج دا رمباتال

آخرین ارسال های من :
    5
    (1390-2-11، 10:48 صبح)fashion63 نوشته است: ساز شما دوست خوب سپا--ذارم. اگه امکان داشته باشه من به یه پلان معماری یک خانه ۹۰ متری احتیاج دا%20www.eng.afshin_r@yahoo.comرمباتال

سلام دوست عزیز

پلان های زیادی در سایت هست در قسمت دانلود پلانهای اجرایی بروید شاید مورد شما حل شود

موفق باشید

اینم لینکش(البته باید 3 ارسال در سایت داشته باشید)

سپاس شده توسط: balalkh25
    6
    سلام اگرامكان داردمن به يك نقشه سوبلكس كه هم خانه وهم دفتركارمجزادريك طبقه ومناسب باشرايطمحيطي دراقليم سردكوهستاني يامعتدل كوهستاني درسوييس باشدنيازدارم.باتشكر

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: AliReza
      7
      (1390-3-20، 11:33 صبح)alinaghipor نوشته است: سلام اگرامكان داردمن به يك نقشه سوبلكس كه هم خانه وهم دفتركارمجزادريك طبقه ومناسب باشرايطمحيطي دراقليم سردكوهستاني يامعتدل كوهستاني درسوييس باشدنيازدارم.باتشكر

سلام مهندس

برای نقشه های خاص که در سایت نیست و یا هنوز آپلود نشده شما باید درخواستتون را در این بزارید و هزینه اون توسط طراحان معماری سایت مشخص میشه و به شما پیام داده میشه و در صورت تایید شما اون فایل برای شما میل خواهد شد.

با تشکر از شما و حضورشما

سپاس شده توسط: alinaghipor ، mehdi79
      8
      :-/:):idea::exclamation:

آخرین ارسال های من :
        9
        اگر ممکنه نقشه های برای دانلود بافرمت دیگه هم باشد

آخرین ارسال های من :
          10
          (1391-2-4، 09:36 صبح)hamedr نوشته است: اگر ممکنه نقشه های برای دانلود بافرمت دیگه هم باشد

آخرین ارسال های من :
            موضوعات مرتبط با این موضوع...
            موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
              دانلود نقشه هاي معماري(زمين 140 متري) HOMARNA 1,852 1394-2-27، 10:39 صبح
            آخرین ارسال: atelieahjam
              دانلود نقشه هاي معماري(زمين 150 متري) HOMARNA 5,623 1394-2-27، 10:28 صبح
              دانلود نقشه معماری زیر بنا 200 متر مربع اجرا شده ahmad reza zare 4,184 1394-2-6، 08:42 عصر
            آخرین ارسال: ahmad reza zare
              دانلود فایل کامل مبلمان های اتوکد ahmad reza zare 65,506 1394-1-27، 09:32 صبح
            آخرین ارسال: negar1365
              دانلود نقشه معماری فاز یک زیر بنا 160متر ali najafi 1,716 1393-11-10، 11:48 عصر
            آخرین ارسال: AliReza
              دانلود پلان طبقات نقشه معماری با فرمت jpg اجرایی با ضابطه m3 AliReza 2,055 1393-4-17، 02:36 عصر
              دانلود نقشه اجرایی با تمام جزییات معماری با زیر بنای 103 متر و دو خوابه-اسکلت بنایی AliReza 1,630 1393-4-3، 10:57 صبح
              دانلود نقشه هاي معماري(زمين 350 متري) Royal Falcon 2,785 1392-12-10، 12:19 عصر
            آخرین ارسال: maryam_faraji
              دانلود نقشه معماری (زیر بنا 135 متر مربع) arsalan_kamali_110 4,047 1392-10-29، 04:01 عصر
            آخرین ارسال: زمردیان
              دانلود پلان معماری با تمام جزئیات alireza beizavi 5,047 1392-9-11، 03:25 عصر
            کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
            آخرین ارسال های انجمن
            آخرين ارسال ها
            موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
              مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 18 دقیقه‌ی پیش mahshid -jm mahshid -jm مشاوره کنکور
              دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایر... 2 ساعت پیش AliReza AliReza عکس ، فیلم و mp3
              پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید 7 ساعت پیش amindatcom AliReza لیست پایان نامه های ایران شهرساز
              دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 94-آزمون 9 مرداد 94 امروز AliReza rahamas تالار گفتمان طراحی شهری
              آیا ماشین‌های بدون راننده، راه‌حلی برای امنیت جاده‌ای هستند؟ امروز sgc sgc مدیریت شهری
              مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 امروز سمانه کاشی samon مشاوره کنکور
              کنکور ارشد به ارديبهشت سال95 بعد موکول شد از بهمن به اردیبهشت وضعیت مرحله د... دیروز AliReza پریسیما تالار گفتمان طراحی شهری
              اعتراض به سازمان سنجش در کنکور طراحی شهری 94-9 مرداد 94 دیروز AliReza fatemehfathi تالار گفتمان طراحی شهری
              نقشه اتوکد شهر تبریز دیروز mem-ar-chitect nafis72 درخواست نقشه
              كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز دیروز AliReza mohamad136931 تحقیقات و جزوات
              اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری دیروز فرانک. جواهری فرانک. جواهری تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
              اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری دیروز فرانک. جواهری فرانک. جواهری تالار گفتمان طراحی شهری
              آنچه از اسکیس کنکور 94 گفته شد+تحلیل سوال اسکیس طراحی شهری 9 مرداد 94 دیروز AliReza Arash_109 تالار گفتمان طراحی شهری
              مشاوره طراحی  تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 دیروز Omid.Bz Omid.Bz مشاوره کنکور
              نظام مهندسی دیروز mojtaba.db mojtaba.db پرسش و پاسخ
            با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
            [-]
            تبلیغات
            جستجو
            جستجوی گوگل