[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 125 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود نقشه های معماری(زیربنا 120 متر مربع)
مشخصات نقشه (1-پلان همکف و اول 2- نمای شمالی 3- پلان موقعیت 4-پلان تیرریزی 5-پلان فنداسیون 6- برش a-a

مساحت زمین : 200 مترمربع

زیر بنا: 120 مترمربع

موقعیت بنا: شمال 10 متر
جنوب 10 متر
شرق 20 متر
غرب 20 متر
وضعیت بنا: درب از ساختمان و شمالی

دانلود برای اعضا امکان پذیر است.

این نقشه ها فقط در سایت ایران شهرساز وبصورت کاملا رایگان است.

.zip   10.12-kamel.dwg.zip (اندازه: 594.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 4,730)

آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: دانلود نقشه های معماری(زیربنا 120 متر مربع)
ممنون .جرا نمیشه در این قسمت فایلی گذاشت؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: balalkh25 ، khodabandeh
3
(1389-12-22، 06:48 صبح)mah.architect نوشته است: ممنون .جرا نمیشه در این قسمت فایلی گذاشت؟

سلام ممنون از حضور شما
موارد لازم را در پیام خصوصی فرستادم موفق باشید

سپاس شده توسط: balalkh25
4
ساز شما دوست خوب سپاسگذارم. اگه امکان داشته باشه من به یه پلان معماری یک خانه ۹۰ متری احتیاج دا رمباتال

آخرین ارسال های من :
    5
    (1390-2-11، 10:48 صبح)fashion63 نوشته است: ساز شما دوست خوب سپا--ذارم. اگه امکان داشته باشه من به یه پلان معماری یک خانه ۹۰ متری احتیاج دا%20www.eng.afshin_r@yahoo.comرمباتال

سلام دوست عزیز

پلان های زیادی در سایت هست در قسمت دانلود پلانهای اجرایی بروید شاید مورد شما حل شود

موفق باشید

اینم لینکش(البته باید 3 ارسال در سایت داشته باشید)

سپاس شده توسط: balalkh25
    6
    سلام اگرامكان داردمن به يك نقشه سوبلكس كه هم خانه وهم دفتركارمجزادريك طبقه ومناسب باشرايطمحيطي دراقليم سردكوهستاني يامعتدل كوهستاني درسوييس باشدنيازدارم.باتشكر

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: AliReza
      7
      (1390-3-20، 11:33 صبح)alinaghipor نوشته است: سلام اگرامكان داردمن به يك نقشه سوبلكس كه هم خانه وهم دفتركارمجزادريك طبقه ومناسب باشرايطمحيطي دراقليم سردكوهستاني يامعتدل كوهستاني درسوييس باشدنيازدارم.باتشكر

سلام مهندس

برای نقشه های خاص که در سایت نیست و یا هنوز آپلود نشده شما باید درخواستتون را در این بزارید و هزینه اون توسط طراحان معماری سایت مشخص میشه و به شما پیام داده میشه و در صورت تایید شما اون فایل برای شما میل خواهد شد.

با تشکر از شما و حضورشما

سپاس شده توسط: alinaghipor ، mehdi79
      8
      :-/:):idea::exclamation:

آخرین ارسال های من :
        9
        اگر ممکنه نقشه های برای دانلود بافرمت دیگه هم باشد

آخرین ارسال های من :
          10
          (1391-2-4، 09:36 صبح)hamedr نوشته است: اگر ممکنه نقشه های برای دانلود بافرمت دیگه هم باشد

آخرین ارسال های من :
            موضوعات مرتبط با این موضوع...
            موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
              دانلود نقشه هاي معماري(زمين 140 متري) HOMARNA 1,930 1394-2-27، 10:39 صبح
            آخرین ارسال: atelieahjam
              دانلود نقشه هاي معماري(زمين 150 متري) HOMARNA 5,759 1394-2-27، 10:28 صبح
              دانلود نقشه معماری زیر بنا 200 متر مربع اجرا شده ahmad reza zare 4,279 1394-2-6، 08:42 عصر
            آخرین ارسال: ahmad reza zare
              دانلود فایل کامل مبلمان های اتوکد ahmad reza zare 66,398 1394-1-27، 09:32 صبح
            آخرین ارسال: negar1365
              دانلود نقشه معماری فاز یک زیر بنا 160متر ali najafi 1,775 1393-11-10، 11:48 عصر
            آخرین ارسال: AliReza
              دانلود پلان طبقات نقشه معماری با فرمت jpg اجرایی با ضابطه m3 AliReza 2,122 1393-4-17، 02:36 عصر
              دانلود نقشه اجرایی با تمام جزییات معماری با زیر بنای 103 متر و دو خوابه-اسکلت بنایی AliReza 1,696 1393-4-3، 10:57 صبح
              دانلود نقشه هاي معماري(زمين 350 متري) Royal Falcon 2,847 1392-12-10، 12:19 عصر
            آخرین ارسال: maryam_faraji
              دانلود نقشه معماری (زیر بنا 135 متر مربع) arsalan_kamali_110 4,122 1392-10-29، 04:01 عصر
            آخرین ارسال: زمردیان
              دانلود پلان معماری با تمام جزئیات alireza beizavi 5,124 1392-9-11، 03:25 عصر
            کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
            آخرین ارسال های انجمن
            آخرين ارسال ها
            موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
              پایان نامه ميزان تحقق يا عدم تحقق طرح تفصيلي شهر مشهد 1 ساعت پیش محمد یگانه AliReza پایان نامه با فرمت word
              خبر ویژه  کارگاه و سمینار تخصصی شهر دوستدار سالمند-مهر94 3 ساعت پیش Sahab Sahab اخبار همایش ها
              نمونه سوال GIS دانشگاه پیام نور نیمسال دوم 93-94با پاسخنامه دیروز venus20 venus20 نمونه سوالات پیام نور
              [همایش]  دومین کنفرانس ملی مدیریت ساخت و پروژه دیروز amirho amirho اخبار همایش ها
              پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید دیروز amindatcom kamranl لیست پایان نامه های ایران شهرساز
              فروش ویژه  فروش پکیج پارسه و کیمیافکر برنامه ریزی شهری (در حد نو و بسیار تمی... 6-4 E.Y.I E.Y.I کتاب های برنامه ریزی شهری
              مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 6-4 سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
              مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری 6-4 a.gh yas.moradimehr مشاوره کنکور
              لحظه شماری اعلام نتایج کنکور ارشد 94-دوشنبه 9 شهریور 6-3 AliReza urbanDesign.h تالار گفتمان طراحی شهری
              کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی‌ در عمران، معماری و شهرسازی-شهریو... 6-3 Sahab Sahab اخبار همایش ها
              اطلاعیه مهم و حذف تمام فایلها و لینک های کتب در ایران شهرساز 6-3 AliReza AliReza دفتر مدیریت vip
              درخواست رایگان  درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه 6-3 maryam azari maryam azari تالار گفتمان طراحی شهری
              خبر ویژه  دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان... 6-3 atelieahjam سیرانا سوالات کنکور
              به جریان افتادن مجدد مسابقه ۳میلیاردی “طراحی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس... 6-2 leila leila اخبار معماری
              کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی 6-2 leila leila اخبار معماری
            با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
            [-]
            تبلیغات
            جستجو
            جستجوی گوگل