امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد و دلی با کنکوری ها (هرچی می خواهد دل تنگت بگو)
این متن رو برا همه بچه هایی که توی حال و هوای کنکورند نوشتم .....
نمی دونم از کجا شروع کنم و از چی بگم..نمی دونم موفقیت از دیدگاه کسانی که دارن این متن رو می خونن چیه و چه برداشتی از موفقیت دارن...الان که داریم به کنکور ارشد نزدیک میشیم حس و حال بچه های پ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍شت کنکوری برام یه جورایی تداعی خاطره های خودم رو می کنه و می دونم چقدر مضطرب و پر استرسن... به عنوان آخرین حرف هایی که قبل از کنکور ارشد می تونم بگم یه تاپیک باز کردم و شروع کردم به نوشتن....شاید درد و دلی باشه با بچه های پشت کنکوری .....نمی دونم....
خیلی ها ارشد و قبولی توی اون براشون همه چیزه... تمام اهداف و آیندشون رو در قبول شدن توی ارشد می دونن....صحبتم به ایندسته اینه که باور کنید ارشد و قبولی توی اون تمام اهداف و آرزو ها نیست....خیلیا بودن که ارشدم قبول شدن ولی به اون چیزی که توی زندگی می خواستن واقعا نرسیدن....و خیلیا هم برعکس...یادمه زندگی نامه استیو جابز و سخنرانی ایشون توی دانشگاه استنفورد امریکا رو خوندم و دیدم و برام خیلی جالب و الهام بخش بود....استیو جابزی که حتی سواد دانشگاهی هم نداشت میشه موسس یکی از بزرگترین شرکت های کامپیوتری و گوشی دنیا که وقتی گوشی اپل رو دستت می گیری دیگه نمی تونی هیچ گوشی دیگه ای رو تحمل کنی ...یا وقتی پای سیستم اپل با مکینتاشش میشینی دیگه ویندوز xp رو از یاد می بری ....این ادم بزرگترین کمپانی دنیا رو بدون داشتن حتی مدرک لیسانس توی زیر زمین و پارکینگ خونه مادر بزرگش تاسیس کرد و الان دارید می بینید که نتیجش چی شده.....
دنبال چیزی که واقعا بهش علاقه دارین برین......اگه یه روز خیلی تلاش کردید و بهش نرسیدید مطمءن باشید که این شکست حتما به نفعتون بوده و الان متوجه این قضیه نمیشین...به همه بچه های پشت کنکوری می خوام اینو بگم که همه امید و توکلتون به خدا باشه و مطم‍ن باشید که اگه تلاش کرده باشین و این قضیه به نفعتون باشه .....حتما موفق میشین ...آرزوی همه مدیرای ایران شهرساز و همه اعضای سایت اینه که سطح علمی اعضای سایت بالا بره و برای رسیدن به اون تمام تلاششون رو دارن می کنن .....به عنوان مطلب آخر باید بگم که قبول شدن توی کنکور ارشد همه چیز نیست و قبول نشدنم آخر راه نیست ....با امید و توکل به خدا برین سرجلسه و همه استرس های قبول نشدن و رد شدن در آزمون رو بذارین کنار ......مطمپن باشین توی حساس تزین لحظه های زندگی خدا همیشه هست و حتما کمکتون میکنه و تنهاتون نمیذاره .......برای همه پشت کنکوریا آرزوی موفقیت می کنم ...
‍پیشا‍‍پیش یک ساله شدن سایت ایران شهرساز رو هم به جناب مهندس دهقان عزیز و همه اعضای سایت تبریک می گم....و براشون بهترین ها رو آرزو می کنم

یا حق
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، abcdefghijklm ، alireza ، shokri ، محروم ، ایلیا ، .Utopia ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، urbanplanner91 ، اسمان ابی ، shahryar ، haydariyan ، lofra ، atelieahjam
یادش بخیر
اون قدیم قدیما
موبایل تازه اومده بود، وای که چقدر کلاس داشت:cool:
ولی بعدا برعکس شد؛ هرکی گوشی نداشت با کلاس تر بود!!
قضیه ارشدم از این قاعده مستثنی نیست
به لطف سازمان سنجش دیگه باید استرس داشته باشید که نکنه یه وقت قبول بشمو کلاسم بیاد پایییین!!:D
بی استرس کنکور بدید صلوات :heart:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، .Utopia ، shahryar ، atelieahjam
باز دوباره قلبم درد گرفته :cool:

البته ربطی به کنکور نداره یهو می گیره دیگه

فقط امیدوارم فردا سر جلسه دوباره درد نگیره :D

:heart:

کنکووورو عشقه ...فک می کنم دارم به اهدافم نزدیکتر می شم

هیچی نمی تونه منوو از رسیدن به آرزوهام منع کنه

الان اینا چه ربطی به هم داشت اونووووقت :huh:
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، shokri
ممنون مهندس صادقپور از دلگرمی دادن به ما پشت کنکوری های بی نوا ! :D
منم ایــــــــــــــــــــــنقدر خوشحالم که فردا کنکور دارم:D همش سعی میکنم خونسردیمو حفظ کنم ! :D:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط shokri
من هم برای همگی آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم فردا روز خوبی باشه...
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
سلام! من امسال می خوام ودمو واسه کنکور ارشد اماده کنم! ترم هفتم! فقط احساس می کنم تو طول این چند ترم چیز زیادی یاد نگرفتم! خیلی سخت که آدم بدون که نمی دونه! نمی دونم چیکار کنم! دانشگامونم کسی پیدا نمیشه جواب درس به آدم بده! من می خوام ارشد طراحی بخونم اگه میشه راهنماییم کنید! ممنون!:shy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 562 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,276 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان alireza 6 1,132 ۱۳۹۴-۶-۱۴، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: barana
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 931 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,820 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  مقالات کنفرانس هاو همایش ها ازلحاظ علمی چه تفاوتی بامقالات علمی پژوهشی دارد alireza 1 1,822 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reyhan babaie
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,351 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,309 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  دانلود پاورپوینت تمرینات ورزشی با توپ بدنسازی atelieahjam 0 1,413 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۴:۵۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود جزوه طراحی و آشنایی با استخر atelieahjam 0 1,351 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان