امتیاز موضوع:
  • 92 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدید=>دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری1391
سلام و ممنون از زحمات آقای مهندس دهقان سوالات زیر تکراری بودن که لازم دیدم که بگم البته شاید خودتون هم می دونستید ...
سوالات 25 و 13
50 و 46
51 و 17
62 و 15
63 و 26
64 و 7
67 و 61
72 و 16
اینها همه تکراری بودن .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، alireza ، 0RKIDEH
ممنون در ویرایش سوم تمام موارد ذکر شده اصلاح میگردد.و جواب هایی که بدستم رسیده نیز اعمال میشود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، 0RKIDEH
تشکر از دوستان در ویرایش سوم

تغییرات ویرایش سوم

1- حذف سوالات تکراری

2-اضافه شدن جواب های جدید

48 سوال با جواب و 17 سوال بی جواب

دانلود کنید:{ویرایش سوم}

.rar   ویرایش سوم--سوالات برنامه ریزی شهری دروس مبانی نظری-تاریخ شهر و شهرسازی –مباحث شهری-سایت ایران شهرساز.rar (اندازه: 3.94 MB / تعداد دفعات دریافت: 340)

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، farza ، 0RKIDEH
23 . طولانی ترین تمدنی که تدام تاریخی خود را حفظ کرده ؟

"نخستین سه تمدن جهان براساس زمان آغاز آنها ، بین النهرین ، مصر و هند هستند که به تمدنهای مرده مشهورند" پس تداوم تاریخی در این سه تمدن وجود ندارد . جواب خاور دور هست. دلایل تداوم این تمدن هم در انتهای کتاب جیمز موریس هست

25. سرانه فضای سبز در ایران ؟ در طرح جامع معمولا 7 - 12 متر
42 .دلایل آلودگی هوا در کشور ؟ حمل و نقل ،خانگی و صنعتی
45 . مکان مرکزی ؟ والتر کریستالر
50 . یکی از شهر هایی که در دوره اشکانیان و ساسانیان مورد توجه بوده؟ می دونیم که ساسانیان والیان فارس بودند که بر علیه اشکانیان قیام کردند و اشکانیان رو منقرض کردند. ساسانیان اولین حرکت جامعه شهری برای رسیدن به قدرت بودند. ساسانیان کار خود رو از شهر استخر شروع کردند. اما شهر داربگرد در زمان ساسانیان ساخته شد
60 . بهترین روش تصفیه طبیعی فاضلاب ؟ لاگن تاخیری چند مرحله ایست . فکر می کنم منظور طراح سوال از ترانشه همان لاگن بود
63 . اولین قوانین شهرسازی در ایران مربوط به توسعه معابر بود
65 .شهری که سلطان محمد خدابنده ساخت ؟ محمد خدابنده اسمی هست که الجایتو بعد از مسلمان شدن انتخاب کرد. جواب سلطانیه هست

------------------------------------------------------------------
- در کدام دوره شهرهای ایران درهای خود را به روی راه های بین المللی باز کردند رشد کردن.... آغاز وابستگی کشور "قاجار"
طرح مجموعه شهری از کی مطرح شد؟ 74

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    (۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۰۳:۱۷ عصر)ramshtin نوشته است:
    (۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۰۲:۲۴ عصر)lofra نوشته است: طولانی ترین تمدن مربوط به کدام است؟
    1 یونان
    2- خاور دور
    3-خاور
    4 امریکای مرکزی

خاورمیانه

خاور دور بقیه تمدن ها مرده اند. ( شهر ممنوعه چین )

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      لطفا جواب سوالاتو میگید با منبع ذکر کنید تا برا یک سوال جوابای متفاوتی داده نشه و بشه به جواب اطمینان پیدا کرد .... بعضی ها میگن سوال آسون بود ولی هنوز که هنوزه تو پاسخ سوالا تردید هس.......

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      متاسفانه از شخصی که خریدم اونقدر تبلیغ گذاشته که خوانا نیست و دارم ویرایشش میکنم از ساعت 4:30 به طور مستمر در حال ویرایش هستم و هر صفحه ای که تموم شد در سایت میزارم .

دوستان برای دانلود سوالات به لینک زیر بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid19143

پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH
      بدرخواست مکرر اعضا آپ شد....

لطفا برای سرچ راحتتر و یافتن مطالب تولبار زیر را نصب کنید.

https://s3.amazonaws.com/com.alexa.toolb.../index.htm

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,739 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,453 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,448 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,028 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        طرح منطقه ای حدیث گلی 0 513 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: حدیث گلی
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,615 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,883 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,699 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان