امتیاز موضوع:
  • 92 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدید=>دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری1391
تا دقایقی دیگر دانلود کامل 75 سوال مبانی برنامه ریزی و تاریخ شهر وشهرسازی و مباحث عمومی

از همه شما تقاضا دارم که سوالاتی را که جوابشان مشخص نیست در سایت بزارید و سوالات تکراری و یا جواب اونها اشتباه هست را سریع اعلام کنید تا رفع گردد.

منتظر باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
چه خوب می شد همه ی این سوالا رو یه جا بذاریم تا بتونیم به میانگین درصدی بگیریم و هر کی بگه چند درصد زده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    درود

دانلود سوالات:{ویرایش سوم}

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid19037

اینم سوالات {ویرایش دوم}که از همه ارسال ها جمع و جور شد و خودم چندبار چک کردم

48 سوال با جواب و 24 سوال بی جواب

این 74 سوال مربوط به {دروس مبانی نظری-تاریخ شهر و شهرسازی –مباحث شهری} است.

تذکر:

1- دوستان این سوالات را در سایت های مشابه کپی پیست نکنید{بیش از 5 ساعت مداوم وقت گرفته و درست نیست }

2- سوالاتی را که جوابشون را میدونید با ذکر شماره سوال در سایت بزارید تا سریع اصلاح شود.

3- سوالاتی که جوابشون از نظر شما اشتباه است را حتما اعلام کنید.

4-همه تلاش من و بقیه دوستان فعال انجمن این است که در کمترین زمان بیشترین بهره را به شما دهیم پس با سایت همکاری لازم را بفرمایید.

تیم مدیریتی سایت و اعضای آن از همه شما تشکر میکند و توصیه میکنیم در 3 آزمون آنلاین سایت مخصوص دانشگاه آزاد با هزینه 5000 تومان شرکت کنید و خود را با دهها نفر محک بزنید.

سپاس

دانلود سوالات:{ویرایش سوم}

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid19037

جواب های زیر در ویرایش سوم اصلاح شد است.

این جواب ها از منبع موثقی بدستم رسیده و از ایشون تشکر میکنم

سوال 29 : طرح ساختاری ( انگلسستان) و راهبردی ( امریکا )
    سوال 30: تفکر ارگانستی
    سوال 33 : گزینه 4 شهر تئهوتیهوکان
    سوال 41: گزینه 4 از لحاظ خدومختاری نسبی و شهرسازی کلاسیک
    سوال 44: حصار رنسانس بیشتر دفاعی بود
    سوال 47: اموس راپاپورت
    سوال 53: یونان کلاسیک
    سوال 57 : موسسه بتل
    سوال 59 : مسجد جلمع
    سوال 62 : تکراری
    سوال 64 : جوابش رو اشتباه نوشتید بلوک شهری میشه

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، aramo ، abcdefghijklm ، mehdime007 ، 0RKIDEH
    سلام دوستان:

ظاهرا سوال 30 غلط هست پیام یکی از دوستان :
    نقل‌قول: سلام.در مورد این سوال به نظرم جواب درست نیست. سوال30 - تفکر توسعه پایدار بیشترین قرابت رو با کدام طرز تفکر داده بودند ..؟ تفکر ارگانیستی تفکر ارگانیستی از تفکرات پاتریک گدس و نتیجتا ظرح های جامع است که قرابتی با تفکر توسغه پایدار نداره و به نظرم جواب میشه تفکر سلولی(توانمند سازی)

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    در مورد این سوال وازه انقلاب شهری توسط گوردن چایلد مطرح شد نه جیمز موریس تصحیح کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    درحال بروز شدن سوالات

17 سوال مشکل داشت و 17 سوال جدید جایگزین میشود.

تا دقایقی دیگر دانلود کنید.... لطفا منتظر بمانید و با ما باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، 0RKIDEH
    تشکر ویژه از خانم مهندس آفاق حیدریان در این ویرایش

تغییرات ویرایش دوم

1- با حذف 17 سوال تکراری و جایگزین 16 سوال جدید

2-اضافه شدن یک جواب جدید و اصلاح دو جواب غلط

در این لینک دانلود کنید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid18868

48 سوال با جواب و 24 سوال بی جواب

ویرایش سوم با جواب های جدید تا فردا

پاسخ
     سپاس شده توسط seywan_kurd ، haydariyan ، 0RKIDEH
    (۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۰۷:۳۷ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان:

ظاهرا سوال 30 غلط هست پیام یکی از دوستان :
    نقل‌قول: سلام.در مورد این سوال به نظرم جواب درست نیست. سوال30 - تفکر توسعه پایدار بیشترین قرابت رو با کدام طرز تفکر داده بودند ..؟ تفکر ارگانیستی تفکر ارگانیستی از تفکرات پاتریک گدس و نتیجتا ظرح های جامع است که قرابتی با تفکر توسغه پایدار نداره و به نظرم جواب میشه تفکر سلولی(توانمند سازی)

با سلام
    این سوال دقیقا از کتاب بهسازی و نوسازی شهری دکتر حبیبی اومده بود و 100 درصد هم مطمئنم که تفکر ارگانیستی ( عقلانی) درسته ...!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، haydariyan
    لطفا این جواب این سوالات را اصلاح کنید {در ویرایش سوم اصلاح میشود}

این جواب ها از منبع موثقی بدستم رسیده و از ایشون تشکر میکنم

سوال 29 : طرح ساختاری ( انگلسستان) و راهبردی ( امریکا )
    سوال 30: تفکر ارگانستی
    سوال 33 : گزینه 4 شهر تئهوتیهوکان
    سوال 41: گزینه 4 از لحاظ خدومختاری نسبی و شهرسازی کلاسیک
    سوال 44: حصار رنسانس بیشتر دفاعی بود
    سوال 47: اموس راپاپورت
    سوال 53: یونان کلاسیک
    سوال 57 : موسسه بتل
    سوال 59 : مسجد جلمع
    سوال 62 : تکراری
    سوال 64 : جوابش رو اشتباه نوشتید بلوک شهری میشه

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak ، haydariyan
    درود

اين ارسال جهت تشكر از تمام مهندسين فعال در طول 12 ماه گذشته است كه با فعاليت مستمرشان باعث شدند كه سايت ايران شهرساز در دو روز گذشته نتيجه آن را ببيند و در 48 ساعت بازديد از اين تاپيك براي اولين بار در تمام سايت هاي شهرسازي و معماري كشور به عدد 17000(هفده هزار) برسد و هر لحظه در حال افزايش است.

اين تاپيك در 48 ساعت گذشته در رده دوم در بين حدود 8000 تاپيك قرار گرفت.
    از مهندسيني هم كه در كامل كردن سوالات برنامه ريزي شهري و طراحي شهري كمك نمودند تشكر ميكنيم. و از مهندس سعيده هم كه سوالات ارشد معماري را در 12 ساعت بعد از كنكور 1391 در سايت قرار داد تشكر ميكنيم.
    بازديد بالاي شما باعث شد كه مسئوليت ما بيشتر شود و با تلاش بيشتر بهترين ها را در اختيار شما قرار دهيم.
    حال كه ايران شهرساز در كل دانشگاههاي ايران سايتي كاملا شناخته شده است نياز به تشكيل گروههاي مختلف ايران شهرساز مي باشد و اميدواريم در سال دوم فعاليت همانند سال اول به اهداف خوبي برسيم.

تيم مديريتي و اعضاي فعال سايت

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,424 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,132 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      طرح منطقه ای حدیث گلی 0 507 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان