[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31
RE: 85 سوال کنکور1391=>سوالات ارشد طراحی شهری 91 در این تاپیک =>سوال جدید هم اضافه شد
(1390-12-1، 02:05 عصر)AliReza نوشته است:
(1390-12-1، 01:42 عصر)mavi art نوشته است: من همه سئوالا رو دارم
ولی تا حالا حتی یه فایلم نتونستم دانلود کنم از این سایت بین المللی!
حوصلشو ندارم بذارم
لابد باید مث مدیر سایت شماره حساب بدم بعد!

سوالات طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و معماری کنکور 1391 در سایت هست در لینک ارسال قبلی گذاشتم اگر بازم مشکلی داشتید بگید رفع کنیم ولی با طعنه و کنایه مطلب ننویسید.

شرمنده
من اون مطلبو برداشتم
آخه یه بارم نشده فایل دانلود کنم
هرچی دانلود کردم نتونستم باز کنم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: up_mehraz
    32
    RE: 85 سوال کنکور1391=>سوالات ارشد طراحی شهری 91 در این تاپیک =>سوال جدید هم اضافه شد
    (1390-12-1، 02:25 عصر)mavi art نوشته است:
    (1390-12-1، 02:05 عصر)AliReza نوشته است:
    (1390-12-1، 01:42 عصر)mavi art نوشته است: من همه سئوالا رو دارم
    ولی تا حالا حتی یه فایلم نتونستم دانلود کنم از این سایت بین المللی!
    حوصلشو ندارم بذارم
    لابد باید مث مدیر سایت شماره حساب بدم بعد!

سوالات طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و معماری کنکور 1391 در سایت هست در لینک ارسال قبلی گذاشتم اگر بازم مشکلی داشتید بگید رفع کنیم ولی با طعنه و کنایه مطلب ننویسید.

شرمنده
    من اون مطلبو برداشتم
    آخه یه بارم نشده فایل دانلود کنم
    هرچی دانلود کردم نتونستم باز کنم

شما میتونستید مطالبی را که دانلود کردید و باز نشده را اعلام کنید تا سریعا مشکل رفع شود و یا برای شما ایمیل شود من روزانه مشکل دهها نفر را از طریق تلفن و ایمیل و پیام خصوصی رفع میکنم و ناراحتی شما ناراحتی ما هم هست و نباید حتی یک نفر در سایت ناراحت باشد و این سایت متعلق به همه است و امیدوارم همیشه موفق باشید.
    آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
    33
    ممنون از لطفتون
    شرمنده

34
    RE: دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک
    سوالات کنکور آزاد طراحی شهری 1391 در لینک زیر:

35
    اسكيس
    سلام ممكنه سوالات اسكيس طراحي شهري سالهاي گذشته رو در اختيارمون بذارين ممنون ميشم.

آخرین ارسال های من :
      36
      RE: اسكيس
      (1391-3-8، 02:35 عصر)1364 نوشته است: سلام ممكنه سوالات اسكيس طراحي شهري سالهاي گذشته رو در اختيارمون بذارين ممنون ميشم.

بفرمایید

این 7 تا سوال:

بازم هست لطفا سرچ کنید.

37
      سلام ممكنه سوالات اسكيس طراحي شهري سالهاي گذشته رو در اختيارمون بذارين ممنون ميشم.

38
      تفاوت ادراک از دیدگاه کالن و لینچ؟
      فاصله ها بر مبنای نظر ادوارد هال ؟ جواب صمیمی،شخصی،اجتماعی،عمومی (برمبنای سیر اندیشه ها در شهرسازی جلد2)
      از طرفداران شهر خطی؟ به نظرم جواب کنزو تانکه باشه (برمبنای سیر اندیشه ها در شهرسازی جلد2)
      مناسب ترین مسیر برای حرکت عابر پیاده؟
      سوال اخرم یک شکل بود که گزینه ها به صورت انگلیسی داده شده بود؟
      [تصویر: q6547_DSC00737.jpg]
      یک سوال دیگه ام بود که به نظرم به تحلیل فضای داخلی مربوط می شد؟
      از دوستان هر کی می دونه منبع این دوتا اخر سوال کجا است بگه اخه خیلی برام جالب بود؟:cool:
      آخرین ارسال های من :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 392 1394-3-9، 06:55 عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 439 1394-3-8، 09:48 عصر
        آخرین ارسال: Atled13
          34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 AliReza 18,769 1394-3-7، 10:45 صبح
        آخرین ارسال: Sh@bn@m
          داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 AliReza 5,649 1394-2-30، 11:23 عصر
        آخرین ارسال: ملیحه م
          دانلود نمونه سوالات شهرسازی atelieahjam 296 1393-12-6، 04:29 عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 453 1393-11-26، 09:16 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          دانلود دفترچه سوالات و کلید كنكور ارشد مجموعه معماری سراسری 94 MHAKBARI 597 1393-11-26، 08:42 عصر
          دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی دکترای شهرسازی سال 1393 amindatcom 2,472 1393-11-24، 11:13 عصر
        آخرین ارسال: amindatcom
          خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 775 1393-11-20، 10:07 عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود دفترچه سوالات كنكور ارشد مهندسی عمران سراسری 94 MHAKBARI 501 1393-11-18، 05:32 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آخرین ارسال های انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          دومین همایش چگونگی اخذ پذیرش معماری از دانشگاه های آمریکا-مرداد94 26 دقیقه‌ی پیش Sahab Sahab اخبار همایش ها
          مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 3 ساعت پیش mahshid -jm Morteza123987 مشاوره کنکور
          راه حلی برای مشکل برقراری ارتباط در اعماق زمین 4 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
          درخواست دانلود مقاله 6 ساعت پیش moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
          هشتمین اجلاس بين المللي سياستگذاري رشدوتوسعه شهري و حفاظت بافت تاريخي در حو... دیروز Sahab Sahab اخبار همایش ها
          مشاوره طراحی  برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز دیروز m.fallahdoust shermi مشاوره کنکور
          مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی دیروز AliReza shermi مشاوره کنکور
          مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 دیروز AliReza فاطمه زهرا مشاوره کنکور
          مشاوره طراحی  حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 9... دیروز imanbv shermi مشاوره کنکور
          طرح آزمایشی مزارع آکواپونیک برای تامین منابع غذایی جزایر اقیانوس آرام دیروز sgc sgc مدیریت شهری
          مشاوره طراحی  زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣ دیروز m.fallahdoust m.fallahdoust مشاوره کنکور
          تاثیر فضای سبز شهری بر توسعه پایدار دیروز khansa roghaye.hedayati @Gmail.com توسعه پایدار
          چگونه یک شهر شادتر طراحی نماییم دیروز sgc sgc مدیریت شهری
          چرا باید بام سبز داشته باشید دیروز sgc sgc مدیریت شهری
          آلودگی هوا: دهلی کثیف است، ولی اوضاع شهرهای دیگر چگونه است؟ دیروز sgc sgc مدیریت شهری
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
        [-]
        تبلیغات
        جستجو
        جستجوی گوگل