امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها چطور بودید؟؟؟
Question 
درود دوستان

سرانجام کنکور ارشد برنامه ریزی هم با تمام حرف و حدیثهاش خاتمه یافت(البته نه کاملا) رشته ای که این دو سال خیلی جلوی چشم سازمان سنجش بود!!!
حالا اینارو ول کنید ازمون چطور دادید؟؟

از خودم شروع کنم امار وتاریخ تا پارسال راحتتر شده بود و خب طبیعتا بهتر دادم تا پارسال.امار وقت زیادی ازم گرفت مباحث و مبانی هم جالب نبود و اما زبان که کلی حساب روش باز کرده بودم رسیدم تا گرامر و لغات جواب بدم و اونهم چه جواب دادنی:huh:
احساس میکنم جوابایی که دادم درست نبود و اون سوالایی که جواب ندادم میدونستم!!!و اینکه وقتم کم بود خیلی...
در کل اونجوری که انتظار داشتم پیش نرفت...

منتظریم
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، abcdefghijklm ، .Utopia ، haydariyan ، shokri ، mehdime007 ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
واسه طراحی شهری بخش تاریخ وتحلیل برام کمی مشکل بود بخصوص بخش تاریخ
بقیه سوالات بد نبود با اینکه من نخونده بودم اما ی چیزایی ج دادم
زبانش خوب بود مباحثو مبانی معماریم همینطور
البته تا باز نتایج بیاد معلوم میشه این گفتن خوب بودنا چی نتیجه ای داره!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، .Utopia ، mehdime007 ، Vasta ، 0RKIDEH
طراحی شهری:
من که اون اولا یکم جدی بودم ولی بعدش نشد جدی ادامه بدم...
ولی زبان خوب بود
تاریخ سخت بود
تحلیل نوع سوالا عوض شده بود ولی معمولی بود
مبانی نظری معمولی
انشال...همه موفق باشن....
کاشکی سوالا و پاسخ نامه رو زود میدادن دوس دارم تکلیفم برا دومی معلوم شه....
بچه کی میدن میدونین؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، .Utopia ، mehdime007 ، Vasta ، 0RKIDEH
اوه اوه عجب کنکوری دادم من!!!:(:(:(:(
من امسال وقت کم آوردم و زبان نرسیدم زیاد بزنم ... اما ریاضی 3 یا 4 سوال رو حل کردم .... تاریخ و مبانی و مباحث هم فکر نمی کردم اینجوری سوال بدن . در کل من الان شوکه شدم ! پارسال بهتر کنکور دادم تا امسال :(:( خدا نتیجه شو بخیر کنه . الانم مغزم صفر کرده واسه سوالا .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، shokri ، mehdime007 ، abcdefghijklm ، Vasta ، 0RKIDEH
سلام و خسته نباشید به همه ی بچه ها امیدوارم که انشالله همه ی دوستان موفق بشن ...
منم که برنامه ریزی شهری دادم، والا آمار فقط 4 یا 5 تا سوال رو جواب دادم زبان هم وقت نکردم ریدینگ سومی رو بخونم برای همین فقط 12 تا !!! زدم (خدا بهم رحم کنه)،مبانی و مباحث هم اصلا انتظار این سوالا رو نداشتم بعضی هاشون راحت بود بعضی هاشم وا قعا اطلاعات عمومی شهرسازی بود،منم این 2تا درس رو بد نزدم اما تاریخ شهرسازی رو خیلی دودل جواب دادم یعنی فقط 50 به 50 می کردم :) !!!:-/

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، abcdefghijklm ، Vasta ، 0RKIDEH
همگی خسته نباشید.این آزمون تو یه جمله خلاصه میشه:سهل و ممتنع
تو این آزمون فقط آمار و زبان تعیین کننده خواهد و به ویژه آمار چون مزخرف ترین و وقت گیر ترین سوالاتی رو که میشد داد داده بودن.ضمنا هیچ فرقی بین کسی که 1 سال خونده بود و کسی که 1ماه وجود نداشت تو این آزمون و از این سبک سوال میشه فهمید که دیگه نگاه ها داره میره به سمت مرحله 2 و آزمون مرحله 1 حالت سرگرمی و کیک - ساندیس به خودش میگیره
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، lofra ، mehdime007 ، @uror@ ، ramshtin ، abcdefghijklm ، Vasta ، 0RKIDEH
تا به حال تو زندگیم کنکور مضخرفی مث این ندیدم ...!!
130 تا سوال فقط 120 دقیقه :huh:

امارش واقعا سخت و سنگین بود حدود 1 ساعت وقتمو گرفت ....!!!

زبان فقط 2تا جواب دادم

تخصصی ها رو هم فقط هر کدومشون 15 زدم که اونم 50-50 ست ...!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، abcdefghijklm ، Vasta ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۰۲:۲۴ عصر)nori@2029 نوشته است: تا به حال تو زندگیم کنکور مضخرفی مث این ندیدم ...!!
130 تا سوال فقط 120 دقیقه :huh:

امارش واقعا سخت و سنگین بود حدود 1 ساعت وقتمو گرفت ....!!!

زبان فقط 2تا جواب دادم

تخصصی ها رو هم فقط هر کدومشون 15 زدم که اونم 50-50 ست ...!!

اره موافقم زمان کم بود اما قبول دارید نسبت به پارسال خیلی آسونتر بود همه درسا؟
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm

اره موافقم زمان کم بود اما قبول دارید نسبت به پارسال خیلی آسونتر بود همه درسا؟
[/quote]

اره اسون بود ..! ولی من بیشتر کتاب در زمینه سال های پیش خونده بودم ...!! امسال کل حفظ کردنی بود ..!!

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، Vasta ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۰۲:۵۱ عصر)nori@2029 نوشته است: اره موافقم زمان کم بود اما قبول دارید نسبت به پارسال خیلی آسونتر بود همه درسا؟

اره اسون بود ..! ولی من بیشتر کتاب در زمینه سال های پیش خونده بودم ...!! امسال کل حفظ کردنی بود ..!!
[/quote]

اره طراحان هر بار یه جور سوپرایز میکنن به هر حال امیدوارم موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، elham90 ، Vasta

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,727 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 881 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,142 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  مسابقه سایت اسکیس/مسابقه ششم/طرح ها- برنده مهندس dementor و مهندس farnoosh joon URBAN 98 67 11,123 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۰:۴۰ صبح
آخرین ارسال: نعیمه حیدری
  آشنایی با مدل ها در برنامه ریزی شهری و ناحیه ای aramo 1 1,640 ۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: shokri
  انواع بوستان ها بر اساس مقیاس عملکردی aramo 0 1,161 ۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۱:۰۲ صبح
آخرین ارسال: aramo
Question هر روز یک سوال:89:ویژگی بارز باستید ها؟؟؟؟؟ kasrak 6 4,750 ۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  هر روز یک سوا:60:کدام نظریه شیوه ها و نگرش طرح جامع را مورد نقد قرار داده است؟ meysam rezaei 4 2,510 ۱۳۹۰-۱۰-۱۹، ۰۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: meysam rezaei
  هر روز یک سوال:49: شیب مطلوب خیابان ها در طراحی کالبدی شهرها چند درصد است؟ FaTyJo0oN 19 12,327 ۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۷:۱۸ عصر
آخرین ارسال: aramo
  کمک کمک کمک چطور عکس از پی دی اف جدا کنم؟ diamond 6 3,226 ۱۳۹۰-۹-۲۱، ۱۲:۴۲ صبح
آخرین ارسال: diamond

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان