امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب موضوع پایان نامه

امیدوارم هنگ نکرده باشید چون خودمم خیلی متوجه نشدم چی گفتم!

ممنون . اتفاقا هنگ که نکردم هیچی به نظرم خیلی هم جالب و خوب بود .
امیدوارم دوستان بیشتری لطف کنن بیان و نظر بدن تا ما بی تجربه ها بتونیم به یک نتیجه عالی برسیم.
از همه ی عزیزانی هم که تا الان نظراتشون رو نوشتن واقعا ممنونم .
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
احسنت مهندس ایلیا.... می دونید اصل مطلب اینه که شما محدوده ای که انتخاب میکنید تکراری نباشه و روی آن کاری انجام نشده باشه، راستشو بخوایید پیدا کردن موضوع خیلی جدید واقعا سخته چون دیگه دردهای شهر رو پیدا کردیم ودرمانش مونده!!:D
یعنی توی قسمت پایان نامه کتابخانه دانشگاه ما دیگه اینقدر مطلب کار شده که واقعا توی موضوع می مونی !! من خودم می خواستم درباره طراحی شهرک روی کره ماه پروپوزال بدم!!!:D:D
در کل شما ببین درده شهرتون چیه و از علمی که داری برای درمانش استفاده کن . استفاده از روش تحقیق برای پیدا کردن مشکلات و طرح سوال رو پیشنهاد میدم خیلی مفیده ، تازه به احتمال زیاد باید توی فصل اول پایان نامه تون قرارش بدی. موفق باشی .
اینم بگم ، البته دیگه خودتون می دونید که همیشه مهربان باشید !:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما ، ایلیا ، godonly.
من به دلیل بی دقتی زیاد :sleepy::sleepy::sleepy: تازه متوجه شدم که قبلا تایپیکی با همین عنوان توسط مهندس minaramezani ایجاد شده بوده که دوستان در اونجا هم نظرات جالبی ارائه دادن و همینجا از همشون تشکر میکنم چون نظراتشون برای بنده هم مفید بود.
فکر کنم دارم از سردر گمی برای انتخاب موضوع پایان نامه نجات پیدا میکنم ( به لطف دوستان ):)
البته من همچنان مشتاق استفاده از نظرات سایر دوستان هستم.

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، 0RKIDEH
دوستان من امروز با استاد راهنمام در مورد موضوع صحبت میکردم ایشون چند تا موضوع بهم پیشنهاد دادند من جمله : بحث حمل و نقل برون شهری - مکان یابی شهرکها ی جدید - طراحی پارک و ....
البته ایشون دست من رو باز گذاشتند و گفتند هر موضوعی که بهش علاقه دارم رو انتخاب کنم تا بررسی کنیم ببینیم خوب هست یا نه
من خودم به طراحی علاقه دارم مثلا همین طراحی پارک ولی چیزی که بیشتر از علاقه برام مهمه اینه که موضوع انتخابیم تو بازار کار اینده هم به کارم بیاد .
حالا خیلی دوست دارم نظر شما عزیزان رو در مورد همین موضوع پارک بدونم . اینکه اصلا خوب هست و ارزش کار داره یا نه ؟ و اینکه اگر باز هم یک موضوع پیشنهادی خوب دارید خیلی خوشحال میشم از پیشنهاتون استفاده کنم.

پاسخ
دوستان لطفا راهنمایی های مفیدتون رو از بنده دریغ نکنید. من الان واقعا به مشورت با شما عزیزان احتیاج دارم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,467 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,333 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  انتخاب رشته ای دیگر aramo 0 877 ۱۳۹۰-۱۰-۳، ۱۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: aramo
  هر روز یک سوال:31:انتخاب یک راه حل در زمره ی کدام یک از مراحل طراحی شهری است؟ meysam rezaei 1 1,459 ۱۳۹۰-۱۰-۳، ۰۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: meysam rezaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان