امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها چطور بودید؟؟؟
من ک هنو هنگم
چراا انقد آسون بود؟!؟!؟!؟!
خوب ندادم ولی اگه هرکی رامین رضایی و یه بار سر سری دوره میکرد تخصصیارو 100 میزد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، abcdefghijklm ، elham90 ، Vasta
    باورم نمیشه! اصلا انتظارشو نداشتم. واقعا چرا اینقد آسون بود؟!؟!!!:huh:
    منم خوب جواب ندادم....:-/

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm ، Vasta
      من با اطلاعات چند ماه پیشم جواب دادم این ماه های اخیر که اصلا کتابا رو نگاهم نکرده بودم:angel:
      میخوام از فردا شروع کنم واسه آزاد :D:D
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ
       سپاس شده توسط mehdime007 ، abcdefghijklm ، .Utopia ، Vasta
      من نمی فهمم کنکور سخت یا آسون یعنی چی؟! اون قدر داوطلب بودم که بفهمم تا کلید سوالات نیاد نمیشه به هیچ جوابی مطمئن بود!
      اما یه مشکلی دارم! چرا باید سازمان سنجش یهو دلش بخواد تعداد سوالات رو دستکاری کنه؟!!! من بیشتر زمان خودمم رو گذاشتم برا مطالعه ی دروس تخصصی که ضریب 3 داشت و خب 10 سوال از مبانی و مباحث کم شد و این یعنی....!!!
      و یه موضوع دیگه، واقعا این سوالات مطرح شده تا چه حد علمی ست؟!
      یعنی کسی که ابعاد زیگورات چغازنبیل رو می دونه از همه دقیق تره؟! باهوش تره؟ باسوادتره؟!
      سوال باید واضح و روشن باشه نه این که هر کس یه برداشتی از سوال داشته باشه! واقعا یه سوالاتی بود فکر می کردم خود طراح هم نمی دونه چی می خواسته بپرسه؟!!!!!!!!!
      گزینه های مترادف هم یعنی چی؟! معاهده ی کیوتو درباره ی کاهش گازهای گلخانه ای ست و خب خدا رو شکر من درست زدم ولی این موضوع قرابت زیادی با مسئله ی گرمایش زمین داره پس.......!!!
      واقعا حیف زمان و مدتی که مجبوریم برای قبولی در کنکور صرف کنیم! امیدوارم این وضع تغییر کنه!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm ، haydariyan ، shokri ، elham90 ، mehdime007 ، Vasta ، 0RKIDEH
      خدا چرا همه می گن آسون بود

من طراحی بودم خیلی سخت بود که

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی سخت بود :s
      آخرین ارسال های من :

سکوت.................
      پاسخ
       سپاس شده توسط elham90 ، abcdefghijklm ، Vasta
      سلام منم طراحی شهری بودم بابا این تحلیل فضای شهری و مبانی نظری معماری کمر من را شکست چقدر سخت بود به نظر من در کنکور طراحی شهری فقط مباحث اسان بود

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm ، Vasta
      (۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۰۶:۳۹ عصر)faezeh نوشته است: من نمی فهمم کنکور سخت یا آسون یعنی چی؟! اون قدر داوطلب بودم که بفهمم تا کلید سوالات نیاد نمیشه به هیچ جوابی مطمئن بود!
      اما یه مشکلی دارم! چرا باید سازمان سنجش یهو دلش بخواد تعداد سوالات رو دستکاری کنه؟!!! من بیشتر زمان خودمم رو گذاشتم برا مطالعه ی دروس تخصصی که ضریب 3 داشت و خب 10 سوال از مبانی و مباحث کم شد و این یعنی....!!!
      و یه موضوع دیگه، واقعا این سوالات مطرح شده تا چه حد علمی ست؟!
      یعنی کسی که ابعاد زیگورات چغازنبیل رو می دونه از همه دقیق تره؟! باهوش تره؟ باسوادتره؟!
      سوال باید واضح و روشن باشه نه این که هر کس یه برداشتی از سوال داشته باشه! واقعا یه سوالاتی بود فکر می کردم خود طراح هم نمی دونه چی می خواسته بپرسه؟!!!!!!!!!
      گزینه های مترادف هم یعنی چی؟! معاهده ی کیوتو درباره ی کاهش گازهای گلخانه ای ست و خب خدا رو شکر من درست زدم ولی این موضوع قرابت زیادی با مسئله ی گرمایش زمین داره پس.......!!!
      واقعا حیف زمان و مدتی که مجبوریم برای قبولی در کنکور صرف کنیم! امیدوارم این وضع تغییر کنه!
      منم با دوستمون کاملا موافقم ... والا من وقتی سوالای دروس تخصصی یعنی مبانی و مباحث و تاریخ رو تموم کردم یه لحظه موندم که آقا چرا این سوالا اینجوریه ؟ یعنی چرا از این همه کتاب و مطالبی که خوندم هیچ سوالی نیومده ؟ چرا از اندیشه های شهرسازی و برنامه ریزی حمل و نقل و تعیین میزان تراکم و درصد اشغال زمین و نمی دونم باقی مباحث یا سوالی نیومد یا اگر هم اومد سوالی بود که هر کس با یه بار خوندن خلاصه مباحث یالپانیان هم می تونست جواب بده !!! به نظر من این کنکور فرقی بین کسی که خوب درس خونده بود با کسی که فقط یکی 2 ماه خلاصه مباحث خونده بود فرقی نذاشت!!! عامل قبولی تو این کنکور فقط و فقط زبان و آمار هستش ... که خدا رو شکر منکه آمار فقط 4 یا 5 تا زدم !!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm ، elham90 ، shahryar ، JAVAD4050 ، Vasta ، 0RKIDEH
      میگم کنکور راحت غافلگیریه بدتریه تا کنکور سخت!!
      ولی فک کنم اشکمونو بعدا در بیارن:-/
      آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
      پاسخ
       سپاس شده توسط mehdime007
      بچه ها وقتی می گید اسون بود برای همه اسون بود پس این دلیل خوبی نیست پارسال طرف با سی درصد رتبه خوب می اورد ولی امسال چون اسون بود باید 60 را در نظر گرفت

پاسخ
      سلام همه خسته نباشید
      حالا خوبه کنکورشما 130تا سوال تو120 دقیفه بود کنکور معماری 170 تا سوال تو 120 دقیقه بود من که تازه کلا سوالای زبانو گذاشتم کنار زیادم امسال نخونده بودم وقت کم آوردم :idea:
      ولی سوالا همه حفظی بود چرا
      سلام همگی خسته نباشید
      حال خوبه شما 130تا سوال تو 120 دقیقی بود کنکور معماری 170تاسوال تو120 دقیقه بود:huh: تازه من که سوالای زبانو کلا گذاشتم کنار امسالم زیاد نخونده بودم رشته کاشناسیمم شهرسازی وقت کم آوردم بیچاره اونایی که واقعا خونده بودن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط mehdime007 ، Vasta

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,758 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 886 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: زمردیان
        حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,151 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: زمردیان
        مسابقه سایت اسکیس/مسابقه ششم/طرح ها- برنده مهندس dementor و مهندس farnoosh joon URBAN 98 67 11,136 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۰:۴۰ صبح
      آخرین ارسال: نعیمه حیدری
        آشنایی با مدل ها در برنامه ریزی شهری و ناحیه ای aramo 1 1,657 ۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۱:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: shokri
        انواع بوستان ها بر اساس مقیاس عملکردی aramo 0 1,167 ۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۱:۰۲ صبح
      آخرین ارسال: aramo
      Question هر روز یک سوال:89:ویژگی بارز باستید ها؟؟؟؟؟ kasrak 6 4,759 ۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: kasrak
        هر روز یک سوا:60:کدام نظریه شیوه ها و نگرش طرح جامع را مورد نقد قرار داده است؟ meysam rezaei 4 2,527 ۱۳۹۰-۱۰-۱۹، ۰۱:۱۳ صبح
      آخرین ارسال: meysam rezaei
        هر روز یک سوال:49: شیب مطلوب خیابان ها در طراحی کالبدی شهرها چند درصد است؟ FaTyJo0oN 19 12,394 ۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۷:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: aramo
        کمک کمک کمک چطور عکس از پی دی اف جدا کنم؟ diamond 6 3,291 ۱۳۹۰-۹-۲۱، ۱۲:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: diamond

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان