امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری 1391
ممنون.پس چرا نمیذارید؟!یه چندساعتی گذشته ها!:-/

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۵ عصر)شهرساز86 نوشته است: ممنون.پس چرا نمیذارید؟!یه چندساعتی گذشته ها!:-/

حتما میزارم چون طراحی شهری هم بدستم رسیده ان شالله اول برنامه ریزی و سپس طراحی شهری را تا شب براتون میزارم.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، ala sh
    لحظات پر هیجان ..............:blush:

داداش بجنب:heart:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۱۱-۳۰، ۰۷:۰۳ عصر)zala نوشته است: لحظات پر هیجان ..............:blush:

داداش بجنب:heart:

متاسفانه از شخصی که خریدم اونقدر تبلیغ گذاشته که خوانا نیست و دارم ویرایشش میکنم از ساعت 4:30 به طور مستمر در حال ویرایش هستم و هر صفحه ای که تموم شد در سایت میزارم .

الان صفحه اصلی و صفحه 1 زبان را میزارم و 16 صفحه است.

.rar   page 1, 2-www.iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 399.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 611)

اینم صفحه 3:

.rar   iranshahrsaz.com-page3.rar (اندازه: 266.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 542)

اینم صفحه 4 و 5 و6 و7 و8 و9

.rar   page , 4,5,6,7,8,9-www.iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 1.1 MB / تعداد دفعات دریافت: 587)

اینم صفحه 10و11و12

.rar   page , 10-11-12-www.iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 333.95 KB / تعداد دفعات دریافت: 515)

اینم صفحه 13و14و15 و 16

.rar   page , 13-14-15-16-www.iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 381.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 523)

امیدوارم استفاده لازم را ببرید .
      تذکر:
      درج در سایت های مشابه ممنوع است. شما میتونید لینک اینجا را برای دانلود دهید.

پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm ، isatis92 ، zala ، haydariyan ، deldar ، lofra ، .Utopia ، seywan_kurd ، iranshahr63 ، topman ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، elham90 ، FaTyJo0oN ، maede1364
      من امشب نمی خوابم تا سوالات طراحی شهری نرسه خوانا هم نباشه مهم نیست چون یک قسمت سوال را ببینیم یادمون می یاد چی بوده

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm
      سلام مهندس دهقان واقعا دستتون درد نکنه شماهمیشه مارو خجالت زده می کنید در پناه حق همیشه سربلند وموفق باشید
      آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
      Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza
      بروز شد و چند صفحه باقی مونده که ان شالله بزودی میزارم

پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia ، deldar ، 0RKIDEH ، انتظار
      طراحی شهری لطفا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      بروز شد و 4 صفحه باقی مونده که ان شالله بزودی میزارم

پاسخ
       سپاس شده توسط deldar ، 0RKIDEH
      جنابه علیرضا دسته گلتون درد نکنه،واقعا شما برا این سایت زحمت می کشید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,689 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,404 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,022 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        طرح منطقه ای حدیث گلی 0 510 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: حدیث گلی
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,075 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,876 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,694 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 974 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان