امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام=>همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور
بدلیل تکمیل ظرفیت فقط اسامی تا امشب ثبت نام میشود.

نمایندگان سایت در این همایش :

1- آقای مهندس سعید نصیری مجد

2- خانم مهندس ارکیده

لطفا برای صدور گواهینامه و هماهنگی های لازم در روز همایش با نمایندگان سایت در همایش تماس بگیرید.

شماره تماس با مهندس نصیری مجد 09122609257

در صورت جواب ندادن با شماره 09171388783 علیرضا دهقان تماس بگیرید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elife
سلام مهندس منم حتما میام.اتفاقا صبح سه شنبه با آقای مهندس سعیدنیا کلاس دارم، بعد کلاس میام،دستتون درد نکنه که اطلاع رسانی کردید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، kasrak
    پوستر همایش

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
    Star **دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 8 18,505 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      افتخاری دیگر(مقاله)بررسی علل حاشیه نشینی و راه حل رفع تعارض با اصول شهرسازی فرمت word alireza 2 3,866 ۱۳۹۱-۵-۶، ۱۲:۴۶ عصر
      افتخار=>مقاله ارائه شده در اولین کنفرانس منطقه ای مهندسی عمران.محیط زیست دانشگاه آزاد alireza 4 4,073 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۸:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: 0RKIDEH
      بیانیه همایش 9 اسفند saeed nasiri majd 0 2,371 ۱۳۹۰-۱۲-۲۵، ۰۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd
      بزودی گزارش به همراه تصاویر از همایش روز 9 اسفند alireza 3 3,312 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: 0RKIDEH
      300 نفر=> شرکت کنندگان همایش 9 اسفند=>تعامل شهرسازی با نظام مهندسی؛چالش ها و راهکارها alireza 6 5,769 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۰:۴۴ صبح
      ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران alireza 6 4,884 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۵ عصر
      ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان)) alireza 27 16,153 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان