امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم به قدم تا کنکور ارشد 92
سلام خیلی عایه واقعا ممنون مهندس فقط گفتید اونایی که گرایش معماری_معماری بدن باید عضو ویزه بشن تا کتابا رو دانلود کنن؟
آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
پاسخ
سلام
مرسي
واقعا اطلاعات جامعيه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اطلاعات خوبين
    ممنون

پاسخ
    سلام.پس چرا کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    77777777

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۹:۳۶ عصر)rasam نوشته است: سلام آقا مهندس .مطالبی که برای کنکور ارشد گذاشتن بسیار خوب.فقط اگه میشه منابعی که از همه مهم تر یا هر فصل از هر کتاب که بیشتر ازش سوال میاد و حکم سکوی پرش هست هم معرفی کنید .من امسال سال آخری هست که می تونم تو دانشگاه بمانم و اگه کنکور قبول نشم باید برم سربازی و چون شاغلم وقت زیادی برای خوندن ندارم.تا 3 دیگه هم بیشتر وقت تا کنکور ندارم لطفا کمک کنید.
      با تشکر742110
      سلام.مطالبی که گذاشتین خوب بود.ولی اگه میشه منابعی که از همه مهمتر یا فصل هایی که مهمتر هست رو معرفی کنید چون یک دسته از داوطلبان مثل من که هم شاغلن هم باید برن سربازی و هم وقت نداریم کمتر از 3 ماه مونده ذیگه وقتی برای مطالعه این همه منابع رو نداریم .پس لطفا کمکم کنید.
      سلام.مطالبی که گذاشتین خوب بود.ولی اگه میشه منابعی که از همه مهمتر یا فصل هایی که مهمتر هست رو معرفی کنید چون یک دسته از داوطلبان مثل من که هم شاغلن هم باید برن سربازی و هم وقت نداریم کمتر از 3 ماه مونده ذیگه وقتی برای مطالعه این همه منابع رو نداریم .پس لطفا کمکم کنید.
      راستی کدام گرایش از همه بهتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      راستی کدام گرایش از همه بهتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بهتره برای اینکه بهتر نتیجه بگیرید در تالار زیر درخواست دهید.
      http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1089
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      Question 
      سلام آقا مهندس .مطالبی که برای کنکور ارشد گذاشتن بسیار خوب.فقط اگه میشه منابعی که از همه مهم تر یا هر فصل از هر کتاب که بیشتر ازش سوال میاد و حکم سکوی پرش هست هم معرفی کنید .من امسال سال آخری هست که می تونم تو دانشگاه بمانم و اگه کنکور قبول نشم باید برم سربازی و چون شاغلم وقت زیادی برای خوندن ندارم.تا 3 دیگه هم بیشتر وقت تا کنکور ندارم لطفا کمک کنید.
      راستی کدام گرایش از همه بهتر7 77 7

خیلی خیلی نیاز به جواب دارم ،لطفا جواب سوالم بدین.

پاسخ
      Smile 
      [b]salam
      che tor mitoonam tu gorooh ozv besham
      be in manabe ehtiyaj daram
      [/i]

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        منم با دوست عزيزمون rasaM موافقم
        آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
        پاسخ
        salam merc babate kholaseye ketabe az zaman o memari
        faghat inke man fasle yekesho tunestam dl knam, baghiash kojas?

salam doostaye azizam , 2 mah bishtar namunde too konkuur man tahala in ketaba ro khoondam:
        memari eslami, memari jahan, sabkshenasi,memari moaser ghobadian
        zaban baraye memari dr.farhadi
        va kami ham TAEFL
        deh mah, mikham eghlim o saze o tasisat bekhoonam
        ama too in hafte akhare azar,
        beine in ketab ha koodoom mohemtare ke bekhoonam?
        zibai shenasi , eghlimo abnie sonnati , az zamano memari

kheyli komak mknid, age j bedid7

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,898 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,395 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
          آخرین ارسال: فاطمه70
            منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
          آخرین ارسال: lind_o58
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,299 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
          آخرین ارسال: hossink
            من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان