[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: قدم به قدم تا کنکور ارشد 92
سلام خیلی عایه واقعا ممنون مهندس فقط گفتید اونایی که گرایش معماری_معماری بدن باید عضو ویزه بشن تا کتابا رو دانلود کنن؟
آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
12
سلام
مرسي
واقعا اطلاعات جامعيه

آخرین ارسال های من :
    13
    اطلاعات خوبين
    ممنون

14
    سلام.پس چرا کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    77777777

آخرین ارسال های من :
      15
      (1391-8-29، 09:36 عصر)rasam نوشته است: سلام آقا مهندس .مطالبی که برای کنکور ارشد گذاشتن بسیار خوب.فقط اگه میشه منابعی که از همه مهم تر یا هر فصل از هر کتاب که بیشتر ازش سوال میاد و حکم سکوی پرش هست هم معرفی کنید .من امسال سال آخری هست که می تونم تو دانشگاه بمانم و اگه کنکور قبول نشم باید برم سربازی و چون شاغلم وقت زیادی برای خوندن ندارم.تا 3 دیگه هم بیشتر وقت تا کنکور ندارم لطفا کمک کنید.
      با تشکر742110
      سلام.مطالبی که گذاشتین خوب بود.ولی اگه میشه منابعی که از همه مهمتر یا فصل هایی که مهمتر هست رو معرفی کنید چون یک دسته از داوطلبان مثل من که هم شاغلن هم باید برن سربازی و هم وقت نداریم کمتر از 3 ماه مونده ذیگه وقتی برای مطالعه این همه منابع رو نداریم .پس لطفا کمکم کنید.
      سلام.مطالبی که گذاشتین خوب بود.ولی اگه میشه منابعی که از همه مهمتر یا فصل هایی که مهمتر هست رو معرفی کنید چون یک دسته از داوطلبان مثل من که هم شاغلن هم باید برن سربازی و هم وقت نداریم کمتر از 3 ماه مونده ذیگه وقتی برای مطالعه این همه منابع رو نداریم .پس لطفا کمکم کنید.
      راستی کدام گرایش از همه بهتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      راستی کدام گرایش از همه بهتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بهتره برای اینکه بهتر نتیجه بگیرید در تالار زیر درخواست دهید.
      آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
      16
      Question  RE: قدم به قدم تا کنکور ارشد 92
      سلام آقا مهندس .مطالبی که برای کنکور ارشد گذاشتن بسیار خوب.فقط اگه میشه منابعی که از همه مهم تر یا هر فصل از هر کتاب که بیشتر ازش سوال میاد و حکم سکوی پرش هست هم معرفی کنید .من امسال سال آخری هست که می تونم تو دانشگاه بمانم و اگه کنکور قبول نشم باید برم سربازی و چون شاغلم وقت زیادی برای خوندن ندارم.تا 3 دیگه هم بیشتر وقت تا کنکور ندارم لطفا کمک کنید.
      راستی کدام گرایش از همه بهتر7 77 7

خیلی خیلی نیاز به جواب دارم ،لطفا جواب سوالم بدین.

17
      Smile  RE: قدم به قدم تا کنکور ارشد 92
      [b]salam
      che tor mitoonam tu gorooh ozv besham
      be in manabe ehtiyaj daram
      [/i]

آخرین ارسال های من :
        18
        منم با دوست عزيزمون rasaM موافقم
        آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
        19
        salam merc babate kholaseye ketabe az zaman o memari
        faghat inke man fasle yekesho tunestam dl knam, baghiash kojas?

salam doostaye azizam , 2 mah bishtar namunde too konkuur man tahala in ketaba ro khoondam:
        memari eslami, memari jahan, sabkshenasi,memari moaser ghobadian
        zaban baraye memari dr.farhadi
        va kami ham TAEFL
        deh mah, mikham eghlim o saze o tasisat bekhoonam
        ama too in hafte akhare azar,
        beine in ketab ha koodoom mohemtare ke bekhoonam?
        zibai shenasi , eghlimo abnie sonnati , az zamano memari

kheyli komak mknid, age j bedid7

آخرین ارسال های من :
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن AliReza 105 دیروز، 07:42 عصر
          آخرین ارسال: ایلیا
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 3,011 دیروز، 01:33 عصر
          آخرین ارسال: Morteza123987
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 AliReza 3,231 1394-5-6، 09:42 عصر
          آخرین ارسال: فاطمه زهرا
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 1,235 1394-5-5، 11:08 عصر
          آخرین ارسال: سمانه کاشی
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 1,886 1394-5-5، 08:49 عصر
          آخرین ارسال: mahshid -jm
            کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی AliReza 91 1394-5-3، 07:37 عصر
          آخرین ارسال: AliReza
            مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 1,198 1394-5-3، 07:05 عصر
          آخرین ارسال: azadeh.arch
            مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 238 1394-5-1، 12:51 عصر
            درخواست رایگان کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 Sh@bn@m 590 1394-5-1، 11:05 صبح
            مشاوره برنامه ریزی آمار-فرزانه جانکی پور-رتبه 64 کنکور farzaan 169 1394-5-1، 02:16 صبح
          آخرین ارسال: saba.falahi
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آخرین ارسال های انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            مشاوره طراحی  تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣ 6 ساعت پیش m.fallahdoust mahdi.j مشاوره کنکور
            مشاوره طراحی  برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز 8 ساعت پیش m.fallahdoust shermi مشاوره کنکور
            مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی 11 ساعت پیش AliReza meysam rezaei مشاوره کنکور
            کسی طرح تفصیلی شهر اصفهان رو نداره؟ دیروز AliReza apso92 درخواست طرح جامع
            برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن دیروز AliReza ایلیا مشاوره کنکور
            درخواست رایگان  سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر ک... دیروز imanataei imanataei درخواست مقاله
            ارزش مجاورت دیروز sgc sgc مدیریت شهری
            دومین همایش چگونگی اخذ پذیرش معماری از دانشگاه های آمریکا-مرداد94 دیروز Sahab Sahab اخبار همایش ها
            مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... دیروز mahshid -jm Morteza123987 مشاوره کنکور
            راه حلی برای مشکل برقراری ارتباط در اعماق زمین دیروز sgc sgc مدیریت شهری
            درخواست دانلود مقاله دیروز moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
            هشتمین اجلاس بين المللي سياستگذاري رشدوتوسعه شهري و حفاظت بافت تاريخي در حو... 5-6 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 5-6 AliReza فاطمه زهرا مشاوره کنکور
            مشاوره طراحی  حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 9... 5-6 imanbv shermi مشاوره کنکور
            طرح آزمایشی مزارع آکواپونیک برای تامین منابع غذایی جزایر اقیانوس آرام 5-6 sgc sgc مدیریت شهری
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
          [-]
          تبلیغات
          جستجو
          جستجوی گوگل