امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکتری پس از وقفه 40 ساله
[تصویر:  thesis.jpg]
پیرمرد هندی توانست پس از یک وقفه 40‌ساله و دوری از تحصیل در سن 68‌سالگی مدرک دکتری‌اش را در رشته فلسفه بگیرد.
«آنیل کومار» که تخصص اصلی‌اش مهندسی الکترونیک بود از آنجا که علاقه زیادی به فلسفه داشت با تلاش زیاد توانست دانشنامه دکتری خود را در این رشته بگیرد. وی می‌گوید: علاقه من به درس خواندن به حدی است که سن و سال را مانعی برای ادامه تحصیل و یادگرفتن نمی‌دانم و قصد دارم چندین سمینار در حوزه مطالعاتی‌ خود نیز برگزار کنم. گفتنی است آنیل در سال1964‌میلادی و پس از دریافت مدرک مهندسی‌اش نیز به کارهای مهندسی مشغول بوده است.
به این میگن علاقه و پشتکار :D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، elham90
بهش تبریک میگم ولی چه حوصله ای داشته با این سن اون هم مدرک دکترای فلسفه رو بگیری کلا کسی که فلسفه می خونه آدم پرحرفی میشه و بقیه چیزی از حرفاش نمی فهمن:huh::huh::huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  موافقت شورای گسترش با ایجاد 140رشته تحصیلی در مقطع دکتری saeiideh 0 1,164 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  گزارش سازمان بازرسی از تخلفات دولت در حوزه مترو به مجلس ارسال شد saeiideh 0 1,049 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۱:۴۷ عصر
  جزییات دومین آزمون دکتری اعلام شد saeiideh 0 1,223 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۱۲:۴۱ عصر
  هشت هکتار از تالاب پریشان در آتش سوخت saeiideh 0 949 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۱۲:۳۷ عصر
  جدول قیمت واحدهای زیر 40 متر در تهران؛ انصراف برخی فروشندگان! saeiideh 0 887 ۱۳۹۰-۱۲-۴، ۰۵:۵۹ عصر
  برنامه‌های ترافیکی شهرداری؛ از دوربین چراغ قرمز تا حمل‌ونقل با مترو و دوچرخه saeiideh 0 1,013 ۱۳۹۰-۱۲-۳، ۰۷:۰۳ عصر
  کنکور دکتری 91 دانشگاه آزاد فردا برگزار می‌شود saeiideh 0 1,171 ۱۳۹۰-۱۲-۳، ۰۶:۵۵ عصر
  آغاز ثبت نام آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی از 12 اسفند saeiideh 0 1,099 ۱۳۹۰-۱۲-۳، ۰۶:۵۳ عصر
  جنگل 298 میلیون ساله در زیر معدن ذغال سنگ saeiideh 0 934 ۱۳۹۰-۱۲-۳، ۰۶:۴۴ عصر
  3 اسفند؛ آغاز ثبت نام پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری 90 saeiideh 0 1,102 ۱۳۹۰-۱۲-۲، ۰۵:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان