ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
سرور را ارتقا دادیم =>عذرخواهی مدیریت سایت از همه شما
سلام دوستان

واقعیتش اصلا انتطار نداشتیم که در 2 روز 2 تا از تاپیک ها جمعا بیش از 43 هزار بازدید داشته باشه به طوری که شمارشگر سایت هم قاطی کرده

تاپیک سوالات برنامه ریزی شهری که روز پنج شنبه 27 بهمن زده شد در 2 روز به بیش از 22500 رسید.

و تاپیک همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور هم که در شب 30 بهمن زده شد در 2 روز بیش از 21000 بازدید داشته.

از همه شما بازدیدکنندگان بابت این کندی لود شدن سایت عذرخواهی میکنم و در تلاشم سرور بالاتری را برای سایت بگیرم.

ممنون
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: .Utopia ، abcdefghijklm ، aramo ، elham90 ، shokri ، haydariyan ، mehdime007 ، deldar ، parasto_gh ، soheilarch ، ALI XxX
2
RE: بازدید بالا و کندی سرعت سایت =>عذرخواهی مدیریت سایت از همه شما
دقیقا:D من با ADSL و گوگل کروم میان انجمن ولی بازم این دوسه روز خیلی کند شده !
خوب خیالم راحت شد پس طبیعی بود :D واسه اینه که من توی انجمنی که بهترین و فعالترین و پرمحتواترین و....و .....و ( یعنی کلی صفت خوب :D) هست ، عضو شدم .:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، saeiideh ، parasto_gh
3
اااااااا من فکر میکردم فقط سرعت من پایینه منم مثل محبوبه جان خیالم راحت شد :D

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: .Utopia ، abcdefghijklm
4
معجزه شدددددددددد:D
بالاخره از ظهر من الان موفق شدم وارد انجمن بشم :(

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: saeiideh
5
به خاطر رفاه شما بازدید کنندگان سرور را به دو برابر ارتقا دادم مشکل کامل حل شد. اگه در سرعت بازم کندی احساس کردید اطلاع دهید.

سپاس شده توسط: saeiideh ، shokri ، haydariyan ، .Utopia ، aramo ، deldar
6
(2012-02-21، 12:44 AM)shokri نوشته است: معجزه شدددددددددد:D
بالاخره از ظهر من الان موفق شدم وارد انجمن بشم :(

دلیلش بازدید بالا بود و کندی سرعت سایت

قبل از ارسال شما سرور ارتقا یافت و سرعتش 2 برابر شد.

سپاس شده توسط: elham90 ، haydariyan ، .Utopia ، aramo
7
امشب شب جمعه سایت مقداری سنگین شده به سختی وارد شدم:huh::huh:

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: saeiideh
8
(2012-02-23، 11:52 PM)aramo نوشته است: امشب شب جمعه سایت مقداری سنگین شده به سختی وارد شدم:huh::huh:

کاملا درسته بازدید سایت بعد از کنکور هفته قبل{27 بهمن} بسیار بالا رفته و حدود 100 درصد افزایش داشته و فقط 2 تاپیک بیش از هفتاد و پنج هزار بازدید داشته که سرعت سایت را کند کرده با اینکه سرور بالاتری را برای سایت گرفتم ولی بازم جواب نمیده و امیدوارم راه حلی مناسب برایش پیدا کنم.

از همه شما به خاطر صبوری تون تشکر میکنم.

سپاس شده توسط: saeiideh ، aramo ، deldar ، .Utopia
9
از اونجایی که از نظر سرعت اینترنت-ایران ۱۶۴امین کشور در بین ۱۷۰ کشور دنیاست تعداد افراد پشت خط زیاد میشن سرعت پایین میاد.پس بیشتر و بیشترش کن مدیرجون.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
 سپاس شده توسط: aramo
10
(2012-02-24، 12:05 AM)shahrsaz67 نوشته است: از اونجایی که از نظر سرعت اینترنت-ایران ۱۶۴امین کشور در بین ۱۷۰ کشور دنیاست تعداد افراد پشت خط زیاد میشن سرعت پایین میاد.پس بیشتر و بیشترش کن مدیرجون.

تمام تلاشم را برای بهبود سرعت سایت میکنم.

سپاس شده توسط: saeiideh ، aramo ، deldar ، .Utopia
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 15,747 2016-03-04، 04:59 AM
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 910 2016-01-30، 08:32 PM
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 28,243 2015-07-31، 11:45 AM
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 12,744 2015-02-11، 01:58 PM
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 14,056 2014-11-30، 09:43 PM
  اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 1,982 2014-11-15، 10:05 PM
آخرین ارسال: haydariyan
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 1,247 2014-11-09، 03:14 PM
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1,844 2014-10-11، 11:04 PM
  دفترچه سوالات کنکور 91 مدیریت پروژه و ساخت s1s2s3 2,073 2014-10-08، 04:44 PM
  آمار اعضای سایت در هر استان و شهر alireza 4,074 2014-09-20، 05:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مقاله  مقاله شهرسازی 6 ساعت پیش archopedia kaveh989 مقالات فارسی(vip-1)
  بیکاری بعد از اتمام تحصیل در رشته طراحی شهری 6 ساعت پیش nazgol22 kaveh989 تالار گفتمان طراحی شهری
  بلیط تهران استانبول 7 ساعت پیش dooronazdik2018 dooronazdik2018 گفتگوی آزاد
  نقشه اتوکدی آبادی ها خوزستان 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
  توپوگرافی استان خوزستان برای استفاده در GIS 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
  دانلود طرح ناحیه ای قزوین جلد1 05-20 diamond alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  روستا-شکتا- ساری 05-14 saeiideh alireza طرح،پروژه،نقشه
  دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
  دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
  درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
  دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1397 02-25 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل