امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرور را ارتقا دادیم =>عذرخواهی مدیریت سایت از همه شما
سلام دوستان

واقعیتش اصلا انتطار نداشتیم که در 2 روز 2 تا از تاپیک ها جمعا بیش از 43 هزار بازدید داشته باشه به طوری که شمارشگر سایت هم قاطی کرده

تاپیک سوالات برنامه ریزی شهری که روز پنج شنبه 27 بهمن زده شد در 2 روز به بیش از 22500 رسید.

و تاپیک همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور هم که در شب 30 بهمن زده شد در 2 روز بیش از 21000 بازدید داشته.

از همه شما بازدیدکنندگان بابت این کندی لود شدن سایت عذرخواهی میکنم و در تلاشم سرور بالاتری را برای سایت بگیرم.

ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، aramo ، elham90 ، shokri ، haydariyan ، mehdime007 ، deldar ، parasto_gh ، soheilarch ، ALI XxX
دقیقا:D من با ADSL و گوگل کروم میان انجمن ولی بازم این دوسه روز خیلی کند شده !
خوب خیالم راحت شد پس طبیعی بود :D واسه اینه که من توی انجمنی که بهترین و فعالترین و پرمحتواترین و....و .....و ( یعنی کلی صفت خوب :D) هست ، عضو شدم .:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، saeiideh ، parasto_gh
اااااااا من فکر میکردم فقط سرعت من پایینه منم مثل محبوبه جان خیالم راحت شد :D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm
معجزه شدددددددددد:D
بالاخره از ظهر من الان موفق شدم وارد انجمن بشم :(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh
به خاطر رفاه شما بازدید کنندگان سرور را به دو برابر ارتقا دادم مشکل کامل حل شد. اگه در سرعت بازم کندی احساس کردید اطلاع دهید.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، shokri ، haydariyan ، .Utopia ، aramo ، deldar
(۱۳۹۰-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ صبح)shokri نوشته است: معجزه شدددددددددد:D
بالاخره از ظهر من الان موفق شدم وارد انجمن بشم :(

دلیلش بازدید بالا بود و کندی سرعت سایت

قبل از ارسال شما سرور ارتقا یافت و سرعتش 2 برابر شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، haydariyan ، .Utopia ، aramo
امشب شب جمعه سایت مقداری سنگین شده به سختی وارد شدم:huh::huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh
(۱۳۹۰-۱۲-۴، ۱۱:۵۲ عصر)aramo نوشته است: امشب شب جمعه سایت مقداری سنگین شده به سختی وارد شدم:huh::huh:

کاملا درسته بازدید سایت بعد از کنکور هفته قبل{27 بهمن} بسیار بالا رفته و حدود 100 درصد افزایش داشته و فقط 2 تاپیک بیش از هفتاد و پنج هزار بازدید داشته که سرعت سایت را کند کرده با اینکه سرور بالاتری را برای سایت گرفتم ولی بازم جواب نمیده و امیدوارم راه حلی مناسب برایش پیدا کنم.

از همه شما به خاطر صبوری تون تشکر میکنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، aramo ، deldar ، .Utopia
از اونجایی که از نظر سرعت اینترنت-ایران ۱۶۴امین کشور در بین ۱۷۰ کشور دنیاست تعداد افراد پشت خط زیاد میشن سرعت پایین میاد.پس بیشتر و بیشترش کن مدیرجون.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۲:۰۵ صبح)shahrsaz67 نوشته است: از اونجایی که از نظر سرعت اینترنت-ایران ۱۶۴امین کشور در بین ۱۷۰ کشور دنیاست تعداد افراد پشت خط زیاد میشن سرعت پایین میاد.پس بیشتر و بیشترش کن مدیرجون.

تمام تلاشم را برای بهبود سرعت سایت میکنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، aramo ، deldar ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,871 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,300 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,803 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 646 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,319 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,909 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,414 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,093 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,011 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان