امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعضای هیئت علمی شهرسازی دانشگاه کردستان
Exclamation 
سلام،برای آشنایی بیشتر مهندسان و دانشجویان گرامی اعضای هیئت علمی مهندسی شهرسازی دانشگاه کردستان رو براتون گذاشتم.

دکتر هوشمند علیزاده (دکتری از دانشگاه نیوکاسل انگلیس)
مرتبه علمی:استادیار
زمینه فعالیت و تخصص:شهرسازی-طراحی شهری
پست الکترونیک:H.Alizadeh@uok.ac.ir
دکتر کیومرث ایراندوست
مرنبه علمی:استادیار
زمینه فعالیت و تخصص:جغرافیا و برنامه ریزی شهری
پست الکترونیک:Kau1348@yahoo.com
دکتر کیومرث حبیبی
مرتبه علمی:استادیار
زمینه فعالیت و تخصص:جغرافیا و برنامه ریزی شهری
آدرس اینترنتی دانشگاه:www.uok.ac.ir
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

سپاس شده توسط elham90 ، alireza ، haydariyan ، .Utopia ، aramo ، serafina ، ساناز رحیمی ، seywan_kurd ، lofra ، 0RKIDEH
http://eng.uok.ac.ir/k.Irandoost/ سلام دوستان این آدرس صفحه شخصی دکتر کیومرث ایراندوست هستش و میتونه در آشنایی دوستان با دکتر و فعایت هایی که انجام دادند موثر باشه.
از دانشجویان کردستانی که در سایر دانشگاهها تحصیل می کنند و همچنین دانشجویان دانشگاه کردستان و تمام کسانی که به نحوی می خواهند در مورد این دانشگاه و فعالیت هاش بیشتر بدانند، خواهش می کنم در مباحث این تالار شرکت کنند و در هر زمینه ای که مرتبط با دانشگاه است(امتحان ،اساتید،دروس ارائه شده،همایش های برگزار شده در دانشگاه،چشم انداز ها و ...) مطلب بذارند. با تشکر

سپاس شده توسط alireza ، aramo ، ساناز رحیمی ، haydariyan ، قاصدک ، 0RKIDEH ، lofra
با سلام
در سال 87 همایش بین المللی زاگرس در این دانشگاه برگزار شده
سال آینده هم یک همایش دیگه قراره برگزار بشه که مقاله هاش تا دی ماه تأیید شدن
اگه سؤالی بود در خدمتم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط aramo ، kasrak ، 0RKIDEH
    اساتید گروه شهرسازی دانشگاه کردستان:
    در دانشگاه کردستان علاوه بر 3 نفری که جزو هیئت علمی شهرسازی هستند،اساتید دیگه ای هم وجود دارند از جمله:
    مهندس محمدرضا مستجاب الدعوه کارشناس معماری و ارشد طراحی شهری فوق العادس این مرد.
    دکتر بختیار بهرامی لیسانس و ارشد معماری و دکتری طراحی شهری هستش . دکتر سیروان بهرامی لیسانس و فوق لیسانس جغرافیا و دکتری برنامه ریزی شهری .
    مهندس فرهاد لشکری فوق لیسانس برنامه ریزی منطقه (معاون شورای عالی معماری و شهرساز استان کردستان)
    مهندس فریکا فاروقی لیسانس معماری فوق لیسانس طراحی شهری دانشگاه تربیت مدرس
    مهندس محمد رضا جباری لیسانس جغرافیا و فوق لیسانس برنامه ریزی از دانشگاه تهران
    مهندس شاهو کشاورزی لیسانس معماری و فوق لیسانس طراحی شهری(رتبه اول اسکیس کنکور ارشد)
    مهندس آرمان بهمنی لیسانس شهرسازی( دانشگاه یزد) و فوق لیسانس مدیریت شهری (بین المللی قزوین)
    مهندس گوران عرفانی لیسانس شهرسازی (دانشگاه اصفهان) و فوق لیسانس منظر دانشگاه تهران
    دکتر حامد قادرمرزی لیسانس جغرافیا ، فوق لیسانس و دکتری برنامه ریزی شهری (ایشون امسال به نمایندگی از مردم قروه و دیواندره در استان کردستان در انتخابات مجلس شرکت کردند و رای هم آوردند)
    مهندس لقمان صادقی لیسانس شهرسازی و فوق ایسانس برنامه ریزی شهری از دانشگاه اصفهان
    مهندس زاهد یوسفی ،لیسانس شهرسازی و فوق لیسانس برنامه ریزی شهری
    دکتر رسولی، دکتری برنامه ریزی شهری و رئیس مسکن و شهرسازی استان کردستان
    مهندس خانوم نینا خلیقی لیسانس شهرسازی- فوق لیسانس طراحی شهری (دانشگاه تربیت مدرس)

سپاس شده توسط ramo69 ، ساناز رحیمی ، قاصدک ، 0RKIDEH
    http://m-y-m.org/fa/m4.htm این آدرس رزومه ی کاری مختصری از مهندس مستجاب الدعوه معرفی کرده است. دوستان کردستانی ببینند بد نیست.

سپاس شده توسط ramo69 ، ساناز رحیمی ، 0RKIDEH
    با سلام

مهندس رسولی حالا یه پا برای خودش دکتر شده ایشون حالا دکترا دارند..!

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط kasrak ، ساناز رحیمی
    دوستان این اسامیاساتید جدیدن؟اقای نوری شما اونجا بودین همشون رو میشناسید؟

آخرین ارسال های من :
      و یه مورد دیگه اینکه میگفتن مهندس فاروقی تابستون دفاع کرده قبش درس میدادن؟!!!!!!؟ لیسانسشونم معماریه

با عرض سلام
      مهندس کسری استاد سعیدنیا فقط روزهای یکشنبه در دانشگاه حضور دارند اونم به صورت یک هفته در میان یعنی یک هفته میان و یه هفته نمیان.و فقط با ارشدهای 91 کلاس دارند.
      آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
      Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط kasrak
      سلام و تشکر از شما
      اینکه اخبار درست یا غلط است مسئولیتش با ارسال کننده است.
      ارسال مهندس کسری حذف شد.
      آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Wink آشنایی دانشجویان دانشگاه کردستان kasrak 33 16,521 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۱:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: pariaaa
        همایش های شهرسازی دانشگاه کردستان kasrak 27 16,152 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۰:۳۶ صبح
      آخرین ارسال: hani designer
        اعضای ایران شهرسازدر اجتماع بزرگترین شهرسازان کشور در همایش طراحی شهری سنندج alireza 1 2,380 ۱۳۹۱-۲-۲۱، ۰۱:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: ساناز رحیمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان