امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک ساله شدن ایران شهرساز دات کام برهمه اعضا مبارک-تاپیک هدایا
:Dمنم تبریک میگم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، saeed nasiri majd ، .Utopia ، abcdefghijklm ، sharmin ، JAVAD4050 ، haydariyan
من هم به نوبه خودم یکساله شدن انجمن ایران شهرساز رو تبریک می گم امیدوارم با حضور دوستان خوبم سال بعد پربارتر از امسال باشه اعضا بیشتر بشن و حتی امکان این باشه تا بیشتر اساتید برجسته دانشگاه عضو این سایت بشن با سپاس فراوان از تمام کسانی که باعث بالا رفتن بار علمی انجمن شدند

در ضمن یک هدیه کوچک کوچک و ناقابل می فرستم فصل دوم پایان نامه خودم به نام الگوی توزیع بوستان های شهری است که در WORD2007 تنظیم شده
بقیه فصل ها را به دلایل امنیتی:cool: فعلا نمی تونم بفرستم به امید خدا بعدا می فرستم

فایل‌(های) پیوست شده
.doc   پایان نامه فصل دوم- توزیع بوستان های شهری.doc (اندازه: 608.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 31)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، 0RKIDEH ، alireza ، parasto_gh ، saeed nasiri majd ، .Utopia ، abcdefghijklm ، m.mohammadzadeh ، sharmin ، deeas ، Elham.A ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، archiman ، atelieahjam
:heart::heart::heart::heart: تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــک تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــک :heart::heart::heart::heart:

امیدوارم همیشه ایران شهرساز سایتی باشه پربار ، پایدار با فضایی دوستانه و سالم . خسته نباشید به مهندس دهقان عزیز و تمامی دوستان و مهندسان گرامی که حضورشون باعث افتخاره .

اینم کادوی من ! :D
فصل چهارم کتاب شبکه ارتباطی در طراحی شهری - دکتر فریدون قریب - فرمت pdf
این فصل درباره مقاطع عرضی خیابان ها و ویژگی های آنهاست . :D
تمامی قسمت ها رو دانلود کنید و یکی رو اجرا و فایل پی دی اف درونش رو استخراج کنید .

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   shabake rah dar tarahi.part01.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 50)
.rar   shabake rah dar tarahi.part02.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 46)
.rar   shabake rah dar tarahi.part03.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 43)
.rar   shabake rah dar tarahi.part04.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 44)
.rar   shabake rah dar tarahi.part05.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 52)
.rar   shabake rah dar tarahi.part06.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 40)
.rar   shabake rah dar tarahi.part07.rar (اندازه: 160.8 KB / تعداد دفعات دریافت: 36)
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، parasto_gh ، saeed nasiri majd ، kasrak ، abcdefghijklm ، m.mohammadzadeh ، shokri ، sharmin ، aramo ، Elham.A ، JAVAD4050 ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
برای مهندسین بن بستی وجود ندارد. آنان یا راهی خواهند یافت٬ یا راهی خواهند ساخت…
۵ اسفندماه٬ «روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد!

با سلام و تبریک تولد یک سالگی ایران شهرساز به همه ی دوستای عزیز مخصوصا تبریک ویژه به مهندس دهقان و آرزوی موفقیت بی پایان برای ایشان و همچنین همه ی اعضای سایت.
میخوام هم از مهندس دهقان و هم تمام بچه هایی که عضو فعال سایت هستن هم یک تشکر ویژه کنم و بهشون خسته نباشید بگم،
همچنین میخوام از ارکیده عزیز و پیشنهاد قشنگش برای کادوی تولد یک سالگی ایران شهرساز، هم تشکر کنم.

.zip   رشد شهری و برنامه ریزی راهبردی در ژوهانسبورگ.zip (اندازه: 988.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 55)

.pdf   مناسب سازی مبلمان و تجهیزات شهری.pdf (اندازه: 273.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، .Utopia ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، alireza ، شهرساز86 ، aramo ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN
سلام به همه دوستان
یکسالگی بزرگترین سایت معماری و شهرسازی کشور رو به همه اعضا و مدیران وبخصوص جناب آقای مهندس دهقان تبریک عرض می کنم و آرزوی توفیقات روز افزون و پیروزی ، بهروزی رو برای دوستان و سایت از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
جا دارد از خانم مهندس ارکیده بخاطر ایجاد و پیشنهاد این تایپیک تشکر ویژه داشته باشم.
اینم هدیه من به سایت پایان نامه با موضوع موزه هنرهای معاصر شیراز

قسمت اول فایل:

.rar   www.iranshahrsaz.com-happy birth day-2.rar (اندازه: 776.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 37)
.rar   www.iranshahrsaz.com-happy birth day-1.part1.rar (اندازه: 1.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 27)
.rar   www.iranshahrsaz.com-happy birth day-1.part2.rar (اندازه: 1.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 27)
.rar   www.iranshahrsaz.com-happy birth day-1.part3.rar (اندازه: 1.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 28)
.rar   www.iranshahrsaz.com-happy birth day-1.part4.rar (اندازه: 1.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 35)

قسمت دوم:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...5#pid19845

قسمت سوم بزودی.....

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، saeiideh ، 0RKIDEH ، alireza ، sharmin ، aramo ، Elham.A ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
هورااااااااااا هورااااااااااااااااااااا تولد :heart::heart::heart::heart::heart:
ارکیده جون ما کیک می خوایمممممممممممممممم:P:D:heart:
منم تولدت انجمن خوبمونو به همه دوستای گلم و مهندس دهقان عزیز تبریک میگم :)
امیدوارم که هر سال کنار هم تولد انجمن و جشن بگیریم
اینم هدیه من :D
فایلی مربوط به مسکن مهر

.zip   maskan mehr.zip (اندازه: 826.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 65)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، .Utopia ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، sharmin ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
با سلام و عرض تبریک به نمام اعضای سایت مخصوصا مهندس دهقان که زحمات زیادی در مدت این 1 سال برای همه ی ما کشیدن.من در مسافرت هستم و فعلا فایلی برای کادو ندارم ولی در آینده جبران خواهم کرد.امیدوارم که بتونیم در کنار هم 1 سال دیگر رو به خوبی پشت سر بزاریم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، aramo ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، .Utopia ، JAVAD4050 ، sharmin ، FaTyJo0oN
:)به به به تبریک ما تازه واردهارو هم پذیرای خاطر باشید.امیدوارم آینده ی این کشور و مملکت توسط شما مهندسین عزیز و دوستداران علم دگرگونی مثبتی داشته باشه و همواره شاهد رشد و شکوفایی ایران عزیزمون باشیم.یه هدیه ناقابل از لیست ژورنال های داخلی و خارجی می تقدیمیم ایشالا بچسبه بهتون.:)

.pdf   لیست ژورنال های داخلی و خارجی شهرسازی.pdf (اندازه: 179.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 59)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، 0RKIDEH ، shokri ، abcdefghijklm ، .Utopia ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، deldar ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
تبریک دوستان.

فایل‌(های) پیوست شده
.pptx   estandardhaye maskan.pptx (اندازه: 1,002.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 31)
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، deldar ، aramo ، 0RKIDEH ، shokri ، abcdefghijklm ، Elham.A ، .Utopia ، kiana7822 ، sharmin ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
IRAN SHAHRSAZ یک سالگیت مبارک!!!!!!:heart:

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   هماوایی نور و رنگ در فضای شهری.pdf (اندازه: 798.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 29)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، 0RKIDEH ، shokri ، abcdefghijklm ، deeas ، Elham.A ، .Utopia ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، archiman ، FaTyJo0oN ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  VIP گنبد در معماری ایران Bahmankara 0 1,182 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Bahmankara
  پاورپوینت راه و دسترسی (تاریخ شهرسازی ایران) godonly. 1 1,865 ۱۳۹۳-۱-۲۱، ۰۸:۳۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  فایل اتوکد یک اتاق خواب(سه بعدی) saeed nasiri majd 1 3,384 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: negar najafi
  نقشه یک مرکز خرید (فوق العاده) saeed nasiri majd 0 1,506 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۵۹ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  نقشه یک مهمانسرا(اتوکدی) vip saeed nasiri majd 0 1,542 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۴۸ عصر
  نقشه توپوگرافیک بخش مرکزی ایران kasrak 0 1,676 ۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  فایل اتوکدی طرح فاز یک طرح تفصیلی شهر جدید هشتگردvip فوق العاده saeed nasiri majd 0 3,993 ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۷:۳۹ عصر
Exclamation بررسي شرايط کنوني سيما و منظر شهر های ایران kasrak 0 1,839 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۰:۰۷ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  ×××دانلود یک گزارش جداب از مدیریت مشارکتی××× Elham.A 0 1,468 ۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۷:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Elham.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان