امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک ساله شدن ایران شهرساز دات کام برهمه اعضا مبارک-تاپیک هدایا
کم کم داریم به لحظه ای نزدیک میشیم که بتونیم بگیم دقیقا یک سال از عمر "ایران شهرساز دات کام" میگذره

جایی که همه ما طی این مدت ازش خیلی خیلی استفاده کردیم

با راهنمایی ها و مطالب و مقالات و جزوات و کتاب ها و... اون بسیار نفع بردیم و همیشه از بودنش خوشحال بودیم که وقتی نبود خلا پررنگی احساس می شد

با هم، گذر موفق از یک سال عمر بسیار مفید "ایران شهرساز دات کام" را به جناب مهندس دهقان و کلیه اعضای سایت و جامعه شهرسازان ایران تبریک میگوییم و از چنین مدیر شایسته ای تشکر ویژه و قدردانی فراوان داریم.

ان شااله با کمک همدیگر روز به روز بر مطالب خوب و پربار اینجا و در نتیجه اعتبار آن اضافه کنیم که در نهایت نفع اصلی آن به خودمان باز خواهد گشت

در پایان: روز مهندس به همه مهندسان و اعضای ایران شهرساز مبارک....

از راهنمایی های elham90 عزیز و دوستان خوب دیگه برای این تاپیک خیلی ممنونم

هدیه کوچکی که برای سایت در نظر گرفتم رو خدمت همه دوستان تقدیم می کنم:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط شهرساز86 ، elham90 ، Vasta ، shahryar ، godonly. ، alireza ، kasrak ، parasto_gh ، Elham.A ، .Utopia ، aramo ، @uror@ ، saeed nasiri majd ، sharmin ، abcdefghijklm ، m.mohammadzadeh ، shokri ، farza ، Shahrsaz67 ، lofra ، asma ، deeas ، mehdime007 ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، deldar ، haydariyan ، ali_ahmadi ، archiman ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، atelieahjam
تولدت مبارک ایران شهــــــــــــــــــــــرســـــــــــــــــــــــــــــــــاز!:D

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، kasrak ، parasto_gh ، .Utopia ، aramo ، abcdefghijklm ، sharmin ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، atelieahjam
    ضمن تبریک یک سالگی سایت ایران شهرساز به مدیریت محترم سایت جناب اقای مهندس دهقان و تمامی مهندسین عضو این خانواده بزرگ , از چندی قبل به پیشنهاد دوست عزیزم مهندس ارکیده بر آن شدیم تا در سال روز تولد سایت با هدیه یک فایل ناقابل ب سایت بتونیم قسمتی از زحمات یکساله جناب مهندس دهقان را ب پاس داریم...
    همچنین جای داره از زحمات مهندس ارکیده هم ک باارائه فایل های باارزش در یک ساله گذشته تشکر کنم ک بدون هیچ چشم داشتی اون ها رو در اختیار سایت قرار دادند تا همگان از آن بهره ببرند ..
    برای این دو عزیز آرزوی بهترین ها رو دارم چون لایق بهترین ها هستند...
    همچنین از سایر مهندسین ک با ارائه فایل در ارتقاء سایت کمک کردند کمال تشکر رو دارم...

من هم یک فایل ناقابل ک قابل استفاده تمامی مهندسین سایت باشه
    (مبلمان سه بعدی اتوکد) رو ب سایت تقدیم میکنم...

فایل‌(های) پیوست شده
    .rar   3D_BLOCK.rar (اندازه: 273.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 67)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak ، alireza ، parasto_gh ، Elham.A ، .Utopia ، aramo ، saeed nasiri majd ، sharmin ، abcdefghijklm ، m.mohammadzadeh ، shokri ، شهرساز86 ، asma ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
    مبارکه همگی اعضا و مخصوصا مدیر سایت باشه. به امید پربارتر شدن و البته به امید اباد شدن مملکتمون به دست شهرسازای خوب
    امیدوارم امسال سال قشنگی باشه و همه بچه ها راهی بشن اونور ارشد:blush:

اینم کادوی من:قانون شهرداریها

.pdf   قانون+شهرداري.pdf (اندازه: 451.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 53)
    آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، elham90 ، shahryar ، alireza ، kasrak ، Elham.A ، .Utopia ، parasto_gh ، aramo ، saeed nasiri majd ، sharmin ، abcdefghijklm ، m.mohammadzadeh ، farza ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
    منم به نوبه خودم تولد ایران شهر ساز رو به همه اعضا علی الخصوص مهندس دهقان تبریک می گم و افتخار می کنم که یکی از اعضای این سایت خوبم.
    مطمئنم که ایران شهرساز با کمک و همکاری شما عزیزان و مدیریت خوب مهندس دهقان روز به روز بهتر خواهد شد.
    اینم هدیه ای ناقابل مربوط به مرحله شناخت و تحلیل پروژه طراحی شهر خیابان انقلاب که براتون می گذارم.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8%A7%D8%A8

فایل‌(های) پیوست شده
    .rar   3d masterplan_jeld3.part1.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 296)
    .rar   3d masterplan_jeld3.part2.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 57)
    .rar   3d masterplan_jeld3.part3.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 102)
    .rar   3d masterplan_jeld3.part4.rar (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 47)
    .rar   3d masterplan_jeld3.part5.rar (اندازه: 997.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 48)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، elham90 ، deldar ، alireza ، kasrak ، Elham.A ، .Utopia ، parasto_gh ، aramo ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، m.mohammadzadeh ، sharmin ، asma ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، niloofar mahyari ، atelieahjam
    درود

سورپرایز شدم چه حرکت خوبی و امیدوارم این تاپیک یکی از بهترین تاپیک های سایت بشه چون فایلهای بسیار با ارزشی را بهترین های سایت برای دانلود قرار دادند.

از همه شما ممنونم و امیدوارم سال دوم سایت مسیر موفق تری را در پیش بگیره.

خیلی خیلی خوشحالم چون الان هیچ شهرسازی احساس تنهایی نمیکنه چون همیشه این سایت همراه اونها خواهد بود.و همیشه با شما خواهیم بود.

امیدوارم همایش 9 اسفند که با همکاری ایران شهرساز و جامعه مهندسان شهرساز و نظام مهندسی تهران و گروه شهرسازی جامعه مهندسان مشاور ایران برگزار میشود شروع یک حرکت فوق العاده در سال دوم باشد.

بازم از همه شما ممنونم و از مهندس ارکیده هم بابت ایجاد این تاپیک فوق العاده تشکر میکنم.

بهترین های سایت زیادند ولی اگر بخواهیم چند نفری را بعنوان شاخص معرفی کنیم میتوان از مهندسین ارکیده و نصیری مجد و آرامو و سعیده و پرستو و صادق پور نام برد. البته گفتم بهترین ها زیادند و نمیشه چند نفر را فقط معرفی کرد.

از همه شما ممنونم
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، 0RKIDEH ، Elham.A ، .Utopia ، parasto_gh ، aramo ، @uror@ ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، m.mohammadzadeh ، sharmin ، shokri ، lofra ، asma ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، niloofar mahyari ، atelieahjam
    تولد ایران شهرساز و روز مهندس به همه‌ی جامعه مهندسین شهرساز فعلی و آینده مبارک!

امیدواریم با همکاری هم و پشتیبانی گرم مدیریت سایت ، آقای مهندس دهقان بتونیم ایرانشهرسازو به جایگاهی که شایسته اون هست برسونیم!

داشتن شهر زیبا ، سالم و انسانی حق ماست!
    این هم فایلش!

ریشه های ایجاد ایده شهر سالم

(مقاله ای از دکتر علی احمدی استاد دانشگاه علم و صنعت)
    مقاله ی شهرسازی و معماری ایران در دوران گذار
    (دکتر غلامرضا اسلامی ، سمیه ابراهیمی)

مقاله‌ی نقش الگوهای شهرسازی سنتی در شهرسازی مدرن
    (دکتر علی شماعی استادیار دانشگاه تربیت معلم)

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   p0301500320081-NKDRKE.pdf (اندازه: 151.35 KB / تعداد دفعات دریافت: 38)
    .pdf   7.pdf (اندازه: 474.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 41)
    .pdf   9.pdf (اندازه: 218.95 KB / تعداد دفعات دریافت: 40)
    .pdf   10.pdf (اندازه: 361.85 KB / تعداد دفعات دریافت: 36)
    آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، 0RKIDEH ، .Utopia ، parasto_gh ، alireza ، aramo ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، sharmin ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، niloofar mahyari ، atelieahjam
    تولد یکسالگی ایران شهرساز بر تمامی جامعه مهندسان مبارک!
    امیدواریم با همکاری همگی دوستان خصوصا مهندس دهقان، مدیر ارجمند و دلسوز سایت، در ارتقای هرچه بیشتر سایت تلاش کنیم و جایگاه ایران شهرساز رو بیش از پیش در فضای سایبری مطرح کنیم.
    آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط Elham.A ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، alireza ، aramo ، .Utopia ، abcdefghijklm ، sharmin ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
    منم تولد یک سالگی سایت رو به اعضای عزیز و مدیریت محترم تبریک میگم. به امید روزهای بهتر برای سایت

فایل کامل پایان نامه تالار موسیقی - تهران (مطالعات + فایل های کدی)

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   mg fin.pdf (اندازه: 8.12 MB / تعداد دفعات دریافت: 762)
    .dwg   Cad Drawing.dwg (اندازه: 800.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 30)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Elham.A ، .Utopia ، parasto_gh ، alireza ، aramo ، kasrak ، abcdefghijklm ، sharmin ، shokri ، شهرساز86 ، deldar ، saeed nasiri majd ، kiana7822 ، ali_ahmadi ، FaTyJo0oN ، niloofar mahyari ، Avril256 ، atelieahjam
    سلام به تمام دوستان عزیز ایران شهرساز، نمی دونید، چه حس خوبیه که آدم این همه دوست خوب و متخصص داشته باشه، و من این حس بسیار زیبا رو در انجمن تخصصی ایران شهرساز پیدا کردم، اینجا برای من مثل دانشگاه می مونه، مثل دانشگاه از این انجمن در حال کسب دانش هستم، و مثل دانشگاه بهترین دوستان دنیا رو پیدا می کنم. و مزیتش به دانشگاه اینه که اینجا ابدیه و روزی نخواهد رسید که بالاجبار فارغ التحصیل بشی. از صمیم قلب می گم که چه قدر خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم. و این رو یکی از شانس های زندگیم می دونم.
    لازمه تشکر خیلی زیاد از مهندس دهقان داشته باشم به خاط اینکه بی نظیرند. و من توانایی گفتن جمله ای رو ندارم که شایستگی های ایشون رو نشون بده. کاش بتونیم گوشه ای از تلاش های این انسان بزرگ رو پاسخ بدیم.
    به مهندس دهقان عزیز و تک تک اعضای ایران شهرساز این تولد زیبا رو تبریک می گم، امیدوارم 120 سالگیش رو با هم جشن بگیریم.:D
    راستش پیشنهاد من برای این روز زیبا این بود که هممون باهم سر یه ساعت خاص آنلاین بشیم. پیشنهاد دادم که جمعه ساعت 12 ظهر، اما بسیاری از دوستان گفتن که نمی تونن و بهتره که شب باشه، 2 تا پیشنهاد دارم امشب ساعت 9 شب، و یا فردا شب (جمعه) ساعت 9 شب، من در هر صورت همشو آنلاین میشم، بازهم تولدت مبارک ایران شهرساز......
    از مهندس ارکیده عزیز هم به خاطر این پیشنهاد زیباشون تشکر می کنم. و اما هدیه من....
    پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری
    عنوان
    ارایه الگوی بهینه مدیریت شهری
    (مطالعه موردی: شهرجیرفت )
    استاد راهنما:
    دکترکرامت الله زیاری
    استاد مشاور:
    دکتر محمود قدیری
    گردآورنده:
    حمید بدویی دلفارد
    دی ماه 1388

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   پايان‌نامه- بدويي.pdf (اندازه: 2.98 MB / تعداد دفعات دریافت: 537)
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، aramo ، .Utopia ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، kasrak ، abcdefghijklm ، sharmin ، shokri ، شهرساز86 ، Elham.A ، JAVAD4050 ، elham90 ، FaTyJo0oN ، Avril256 ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      VIP گنبد در معماری ایران Bahmankara 0 1,176 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۹:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: Bahmankara
      پاورپوینت راه و دسترسی (تاریخ شهرسازی ایران) godonly. 1 1,861 ۱۳۹۳-۱-۲۱، ۰۸:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      فایل اتوکد یک اتاق خواب(سه بعدی) saeed nasiri majd 1 3,374 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: negar najafi
      نقشه یک مرکز خرید (فوق العاده) saeed nasiri majd 0 1,498 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd
      نقشه یک مهمانسرا(اتوکدی) vip saeed nasiri majd 0 1,538 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۴۸ عصر
      نقشه توپوگرافیک بخش مرکزی ایران kasrak 0 1,669 ۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۱۰:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: kasrak
      فایل اتوکدی طرح فاز یک طرح تفصیلی شهر جدید هشتگردvip فوق العاده saeed nasiri majd 0 3,988 ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۷:۳۹ عصر
    Exclamation بررسي شرايط کنوني سيما و منظر شهر های ایران kasrak 0 1,834 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۰:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: kasrak
      ×××دانلود یک گزارش جداب از مدیریت مشارکتی××× Elham.A 0 1,466 ۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۷:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: Elham.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان