امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک ساله شدن ایران شهرساز دات کام برهمه اعضا مبارک-تاپیک هدایا
برای مهندسین بن بستی وجود ندارد. آنان یا راهی خواهند یافت٬ یا راهی خواهند ساخت…
۵ اسفندماه٬ «روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد!

با سلام و تبریک تولد یک سالگی ایران شهرساز به همه ی دوستای عزیز مخصوصا تبریک ویژه به مهندس دهقان و آرزوی موفقیت بی پایان برای ایشان و همچنین همه ی اعضای سایت.
میخوام هم از مهندس دهقان و هم تمام بچه هایی که عضو فعال سایت هستن هم یک تشکر ویژه کنم و بهشون خسته نباشید بگم،
همچنین میخوام از ارکیده عزیز و پیشنهاد قشنگش برای کادوی تولد یک سالگی ایران شهرساز، هم تشکر کنم.

.zip   رشد شهری و برنامه ریزی راهبردی در ژوهانسبورگ.zip (اندازه: 988.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 55)

.pdf   مناسب سازی مبلمان و تجهیزات شهری.pdf (اندازه: 273.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، .Utopia ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، alireza ، شهرساز86 ، aramo ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN

پیام‌های داخل این موضوع
RE: یک ساله شدن ایران شهرساز دات کام برهمه اعضا مبارک-تاپیک هدایا - توسط sharmin - ۱۳۹۰-۱۲-۴، ۰۸:۲۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  VIP گنبد در معماری ایران Bahmankara 0 1,190 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Bahmankara
  پاورپوینت راه و دسترسی (تاریخ شهرسازی ایران) godonly. 1 1,880 ۱۳۹۳-۱-۲۱، ۰۸:۳۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  فایل اتوکد یک اتاق خواب(سه بعدی) saeed nasiri majd 1 3,398 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: negar najafi
  نقشه یک مرکز خرید (فوق العاده) saeed nasiri majd 0 1,514 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۵۹ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  نقشه یک مهمانسرا(اتوکدی) vip saeed nasiri majd 0 1,555 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۴۸ عصر
  نقشه توپوگرافیک بخش مرکزی ایران kasrak 0 1,687 ۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  فایل اتوکدی طرح فاز یک طرح تفصیلی شهر جدید هشتگردvip فوق العاده saeed nasiri majd 0 3,995 ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۷:۳۹ عصر
Exclamation بررسي شرايط کنوني سيما و منظر شهر های ایران kasrak 0 1,847 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۰:۰۷ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  ×××دانلود یک گزارش جداب از مدیریت مشارکتی××× Elham.A 0 1,472 ۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۷:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Elham.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان