امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نخستین دانشجوی فوق دکتری شهرسازی کشور فارغ‌التحصیل شد
Thumbs Up 

[b]نخستین دانشجوی فوق دکتری شهرسازی کشور فارغ‌التحصیل شد
:cool:

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: نخستین دانشجوی فوق دکتر

ی شهرسازی کشور از دانشگاه علم و صنعت ایران فارغ‌التحصیل شد.

کیومرث حبیبی، نخستین دانشجوی فوق دکتری مهندسی شهرسازی کشور، از دانشگاه علم‌وصنعت ایران فارغ‌التحصیل شد.

حبیبی از پژوهش خود با عنوان «ارتقای کیفی و افزایش ایمنی فضاهای عمومی در بافت‌های تاریخی شهر با رویکرد انسان‌ محوری از طریق برنامه‌ریزی و طراحی پیاده‌راه‌ها» به راهنمایی مصطفی بهزادفر دفاع و نمره قبولی را با درجه عالی کسب کرد.

از این تحقیق و پژوهش‌های وابسته به آن بیش از 11 مقاله علمی، پژوهشی و ISI استخراج و ارائه شده است.

حبیبی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان و عضو بنیاد ملی نخبگان ایران است که در سال 1388، موفق به اخذ پذیرش دوره فوق دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران شده بود.

حبیبی، بهمن ماه امسال در یک سمینار عمومی و با حضور اساتید و ده‌ها نفر از دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکتری معماری و شهرسازی سراسر کشور از تحقیق خود دفاع کرد و به عنوان نخستین دانشجوی دوره فوق دکتری شهرسازی کشور، دانش‌آموخته شد.

[/B]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، aramo ، somita ، shahrsaz1390 ، maryam.memar ، haydariyan ، فانوس راه نیک ، arvik ، MHAKBARI ، قاصدک ، JAVAD4050 ، seywan_kurd ، روجا
41 41 41 41 41 41

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام دوست عزیز
این پست قبلا توسط خودم تو سایت اعلام شده بود
اینم ار لینکش

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=8108

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چهارشنبه سوری و شهرسازی! kasrak 27 11,500 ۱۳۹۳-۱۲-۲۵، ۰۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  واقعا خوندن دکتری ارزش داره؟! ایلیا 107 32,655 ۱۳۹۳-۲-۱۷، ۰۶:۰۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  فرهنگ لغت شهرسازی و معماری==> حرف س ش FaTyJo0oN 149 46,250 ۱۳۹۱-۹-۲۷، ۰۷:۴۶ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  شهرسازی مدرن ماراویا 0 2,349 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۳۰ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
Photo شهرسازی فریمان davinchi 0 1,413 ۱۳۹۱-۸-۱۹، ۱۱:۰۱ صبح
آخرین ارسال: davinchi
  رشته مدیریت ساخت و پروژه در پروژه های شهرسازی؟؟؟؟ shaghayegh.j 4 2,990 ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۴:۱۴ صبح
آخرین ارسال: saminta
  نظر شما: راهکارهای مدیریت شهری و شهرسازی برای کاهش ترافیک بهشت زهرا درآخرسال 0RKIDEH 3 3,366 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۸:۵۹ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  معماران و شهرسازان کلیک کنید!!=>مشکل از کجاست؟ وزارت علوم؟ راه و شهرسازی؟ alireza 14 11,272 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: sundra
  لباس فارغ التحصیلی sharmin 0 1,406 ۱۳۹۱-۵-۱۳، ۰۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: sharmin
  دوستان در معرفی رشته شهرسازی کمک کنید! Mohsenurbanism 9 5,923 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۵۷ صبح
آخرین ارسال: پریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان