امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روز مهندس مبارک=>لیست برنامه های اجرایی ایران شهرساز در سال دوم فعالیت
سلام به همه شما دوستان

روز مهندس و تولد یک سالگی ایران شهرساز را به همه شما تبریک میگم و امیدوارم در سال دوم جهش بلندی داشته باشیم.

پیشنهادهای خودم:

1- ارتباط با شرکت های مرتبط شهرسازی و معماری جهت ایجاد اشتغال برای اعضای فعال انجمن

2-انتشار 4 فصل نامه در سال دوم

3-برگزاری همایش و سمینار های مختلف با همکاری ارگان ها

4-ترجمه مقالات انگلیسی توسط اعضای فعال

5- ترجمه کتاب

6-آموزش آنلاین در سایت

7-برگزاری آزمون های آنلاین طراحی شهری و برنامه ریزی شهری

8-هر شهرساز و معمار یک خبرنگار و خبرهای دانشگاههای کشور

9- برگزاری کلاس اسکیس در شهرهای بزرگ کشور با حضور اساتید به نام

10-نوشتن مقاله توسط اعضای فعال

منتظر پیشنهادات شما هستیم و شما میتونید هر کدام از موضوعات بالا را نقد کنید و هر سوالی داشتید بپرسید تا جواب دهم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، kasrak ، deldar ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، soheilarch ، abcdefghijklm ، elham90 ، Elham.A ، .Utopia ، sharare ، saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، aramo ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، MHAKBARI
این فوق العادست.مهندس دهقان عزیز واقعا از زحماتتون در طول این 1 سال تشکر میکنم و آرزوی موفقیت برای سایت ایران شهرساز در سال دوم فعالیتش دارم.
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، alireza ، JAVAD4050 ، aramo
واقعا فوق العاده اید.دنیادنیا ممنون بابت زحمات بی دریغتون.سربلند باشید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، aramo
    عالیه مهندس، هرچی کارها اجرایی تر باشن، مسلماً بازده مفید تره. اینجا به تمام معنا، یک دانشگاه بزرگه. اگر این کارها اجرایی بشن، محشره، راستی مهندس، چرا با وجود این همه عضو فعال به فکر تأسیس یه شرکت معماری شهرسازی نمی افتین؟ جواب می ده ها.........
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط soheilarch ، abcdefghijklm ، elham90 ، Elham.A ، alireza ، .Utopia ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، aramo
    مرسی.
    فقط در زمینه معماری هم فعالیت رو بیشتر کنین مخصوصا ازمونهای انلاین این رشته رو هم بذارین.(گرایشاش زیاده قاعدتا نمیشه رو همشون مانور داد همون گرایش معماری رو بتونین ردیف کنین خیلی خوبه)
    (۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۲:۰۰ عصر)parasto_gh نوشته است: عالیه مهندس، هرچی کارها اجرایی تر باشن، مسلماً بازده مفید تره. اینجا به تمام معنا، یک دانشگاه بزرگه. اگر این کارها اجرایی بشن، محشره، راستی مهندس، چرا با وجود این همه عضو فعال به فکر تأسیس یه شرکت معماری شهرسازی نمی افتین؟ جواب می ده ها.........
    شدیدا موافق یه شرکت راه بیفته که جدا از اینکه هر مهندسی تو چه شهریه فعالیت کنه.پروژه هایی که قراره طراحی بشه با ایمیل بین مهندسین و مدیر شرکت رد و بدل بشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh ، abcdefghijklm ، alireza ، .Utopia ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، aramo
    سلام مهندسین گرامی
    منم به نوبه خودم این روز عزیزرو به همتون تبریک میگم
    هم روز مهندس و هم یه سالگی ایران شهرساز عزیزرو مخصوصا خدمت مدیر محبوب مون
    همین جا از تمامی دوستان و مهندسینی که در جهت پیشرفت سایت زحمت های زیادی کشیدن صمیمانه قدردانی میکنم ایشاا... به همه آرزوهاشون برسن...:D
    در مورد پیشنهادات مدیرعزیز مون هم منم مثله بقیه دوستان تایید میکنم و امیدوارم که بتونیم عملیش کنیم حتماااا...ایشاا...:rolleyes:
    یه پیشنهاد هم دارم
    اگر بتونیم مصالح جدید معماری رو که تویه مجله ها و غیره میبینیم واسه استفاده کردنشون به معماران عزیز سایت بیشتر معرفی کنیم خوب میشه هم کاربردیه هم به درد هممون میخوره
    مثال میزنم در نمونه های خارجی بناها بعضی وقتا مصالحی میبینیم که نمیتونیم تشخیص بدیم که چه نوع مصالحی استفاده شده
    حالا ما اگه بتونیم با همکاری هم این مصالح رو معرفی کنیم و نحوه استفاده از این مصالح رو. به نظر من یک گام در جهت بهبود معماری کشورمون برداشته ایم
    منتظر جوابتون هستم دوستان:)
    آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
    بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، soheilarch ، 0RKIDEH ، aramo ، abcdefghijklm
    دوستان گرامي محور سايت روي برنامه هاي بالا در سال دوم هست هر نظري داريد ارائه دهيد تا به ليست اضافه شود. تا سايتي پوياتر در سال دوم داشته باشيم.

پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm
    بسیار عالی
    امیدوارم سایت همچنان فعالیت های بیشتر و بیشتری رو تجربه کنه

معرفی کتاب (کتاب های قدیمی، جدید، تازه چاپ شده، کتاب هایی که دیگه چاپ نمیشن و فقط توی قفسه های کتابخانه ها پیدا میشن و...)
    خرید و فروش کتاب ( بیشتر جهت رفاه کسانی که دسترسی به کتابفروشی در شهر یا محل سکونت خود ندارند که بتونن به صورت آنلاین خریداری کنند و با پست براشون ارسال بشه
    و کسانی که کتابهایی دارند که دیگه نیازی بهشون ندارن و میخوان در اختیار دیگران قرار بدن و .... )

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، soheilarch ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، .Utopia
    من با نظر ارکیده عزیز کاملاً موافقم، مثلاً من خودم کلی کتاب دارم که فکر می کنم دیگه به دردم نخورن، این خیلی خوبه که بقیه استفاده کنند،

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، .Utopia
    با کمی تاخیر هم روز مهندس و هم یک سالگی سایت رو به همه کاربرای عزیز تبریک میگم.;)
    جلوه و شکوه هر سرزمین مدیون فکر و دست توانای مهندس است.:D
    از آقای دهقان کمال تشکر رو دارم که واقعا صادقانه و خالصانه دارن تلاش می کنن امیدوارم بتونیم جوابگوی زحماتشون باشیم.:heart:
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، .Utopia ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      روز دانشجو پیشاپیش مبارک rezvan87 6 2,779 ۱۳۹۱-۹-۱۸، ۰۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: rezvan87
      لیست کارهای در دست اقدام انجمن توسط مهندسین شهرساز alireza 7 5,063 ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۷:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان