امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((1))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
سلام
من برنامه ریزی شهری ام
زبان 0
مباحث 38
مبانی نظری 42
تاریخ 42
امار32

تو رو خدا بهم بگید حدود رتبه ام چند میشه خواهش میکنم

آخرین ارسال های من :
    سلامW58
    زبان 40
    مباحث 45
    مبانی 25
    تاریخ 45
    آمار 25
    حدود رتبه ام چند میشه؟

آخرین ارسال های من :
      این کلید کاملا فقط برای بچه هایی که دفترچه ی c رو داشتند درسته.به این کلید هم بچه ها اعتماد نکنید نمیدونم شماها چرا نمیزارید کلید اصلی بیاد.
      آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
      جالب اینجاست که دفترچه d هستش ولی کلید برای دفترچه ی c هستش.

سلام منم با طراحی شهری معدل 16.87
      زبان 13
      مباحث 70
      مبانی 40
      تاریخ 35
      تحلیل 50
      رتبم چند میشه مرسی راهنمایی کنید البته تقریبی مطمئن نیستم
      بامید موفقیت همه .....

آخرین ارسال های من :
      ..........

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط Saeedm
      (۱۳۹۰-۱۲-۷، ۰۹:۰۹ عصر)AliReza نوشته است: درود
      خوب کلید را از این لینک زیر دانلود کنید و درصد خود را حساب کن تا رتبه شما را حساب کنیم.
      لینک دانلود کلید برنامه ریزی شهری و طراحی شهری سال 1391:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid19847

گرایش شما:....
      درصد های شما:......
      رتبه از ما:.......

بنویسید.....

سلام با تشکر از قرار دادن دفترچه سوالات و زحماتتون
      من فکر میکنم که کلید سوالات رشته طراحی شهری اشتباهات زیادی داره

و دلیلش هم اینه که 5 6 نمونه از سوالاش که خیلی جواب اسون و مشخصی را داره مثه قانون گشالت یا تعداد شهرهای ایران(سوال 38) و مرکز واحد همسایگی کلارنس پری سوال 50 طراح برج آزادی تمام این سولات که جوابشون کاملا مشخصه را اشتباه پاسخ داده و چندین مورد دیگر ....
      به نظر من که این پاسخ نامه اصلا قابل اعتماد نیست .....
      و نمیشه باهاش درصد حساب کرد

باز هم از زحماتتون ممنون

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط m.marziye
        مونا خانم من میگم کلید گیرم درست باشه ولی این کلید برای دفترچه ی شماره ی cهستش و دفتزچه ای که سایت و سنجش گذاشته d هستش.

یقین دارم درصدهایی هم که بچه ها گذاشتن اشتباه است اگه با این کلید درصداشون رو حدس زده باشن.

..........

سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,091 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,941 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,747 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,591 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,486 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,583 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,204 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,086 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان