ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91
پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، elham90 ، asma ، aramo ، JAVAD4050 ، deldar ، شهرساز86 ، URBAN 98 ، diamond ، shahryar
2
RE: پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91
ممنون مهندس
کار بسیار خوبی کردین
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط: @uror@ ، diamond
3
(1390-12-8، 04:22 صبح)@uror@ نوشته است:  پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91

سلام
من کتاب دکتر صدیقو خوندم ولی روند اسکیس پارسال مفهومی بود نمیدونم باید ازکجا شروع کنم ایا برم کلاس یا که خودم کار کنم ایا خودم کار کنم میتونید روی کارام نظر بدید موضوعات طراحی شهری را از کجا بیارم ممنون میشم کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: JAVAD4050
4
سلام منم دقیقا مشکل مهندس draz رو دارم.لطفا راهنماییمون کنید.ممنون

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: JAVAD4050
    5
    با ســـــــــــــــــــــــــــــــلام و خســـــــــــــــــــــــــــــــــته نباشید خدمت شما

من گرایش طراحی شهری رو مجاز شدم می خاستم بپرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم منابعی ک برای مرحله دوم پیشنهاد میکنید چیه؟.

خواهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش میکنم جوابه سوامو بدید سردرگمم
    آخرین ارسال های من :

همیشـــــــــــــــــــــه دنبال افرادی که کمترین اهمیـــــــــــــــــــت را در زندگی به ما می دهند می دویم. چرا به این کار پایان ندهیم و اطرافمان را نگاه نکنیم تا ببینیم چه کسانی دنبال ما می دونـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــد؟
      6
      (1392-3-25، 08:16 عصر)neda_s1991 نوشته است:  
      با ســـــــــــــــــــــــــــــــلام و خســـــــــــــــــــــــــــــــــته نباشید خدمت شما

من گرایش طراحی شهری رو مجاز شدم می خاستم بپرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم منابعی ک برای مرحله دوم پیشنهاد میکنید چیه؟.

خواهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش میکنم جوابه سوامو بدید سردرگمم

میتونید به سایت اسکیس مراجعه کنید...درسها،مطالب و تمرینهای خیلی مفیدی اونچا هست..
      http://eskis.ir/shahrsazi/

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: alireza ، Brightness
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          تحصیل در مقطع فوق لیسانس طراحی شهری خارج از ایران godonly. 11,209 1391-9-16، 01:57 صبح
        آخرین ارسال: godonly.
          طراحی شهری godonly. 2,409 1390-10-13، 02:17 عصر
        آخرین ارسال: kasrak
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 8-27 mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
          غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
          درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
          یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
          مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
          آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
          خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل