ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91
پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، elham90 ، asma ، aramo ، JAVAD4050 ، deldar ، شهرساز86 ، URBAN 98 ، diamond ، shahryar
2
RE: پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91
ممنون مهندس
کار بسیار خوبی کردین
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط: @uror@ ، diamond
3
(2012-02-27، 04:22 AM)@uror@ نوشته است: پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91

سلام
من کتاب دکتر صدیقو خوندم ولی روند اسکیس پارسال مفهومی بود نمیدونم باید ازکجا شروع کنم ایا برم کلاس یا که خودم کار کنم ایا خودم کار کنم میتونید روی کارام نظر بدید موضوعات طراحی شهری را از کجا بیارم ممنون میشم کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: JAVAD4050
4
سلام منم دقیقا مشکل مهندس draz رو دارم.لطفا راهنماییمون کنید.ممنون

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: JAVAD4050
    5
    با ســـــــــــــــــــــــــــــــلام و خســـــــــــــــــــــــــــــــــته نباشید خدمت شما

من گرایش طراحی شهری رو مجاز شدم می خاستم بپرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم منابعی ک برای مرحله دوم پیشنهاد میکنید چیه؟.

خواهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش میکنم جوابه سوامو بدید سردرگمم
    آخرین ارسال های من :

همیشـــــــــــــــــــــه دنبال افرادی که کمترین اهمیـــــــــــــــــــت را در زندگی به ما می دهند می دویم. چرا به این کار پایان ندهیم و اطرافمان را نگاه نکنیم تا ببینیم چه کسانی دنبال ما می دونـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــد؟
      6
      (2013-06-15، 08:16 PM)neda_s1991 نوشته است:
      با ســـــــــــــــــــــــــــــــلام و خســـــــــــــــــــــــــــــــــته نباشید خدمت شما

من گرایش طراحی شهری رو مجاز شدم می خاستم بپرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم منابعی ک برای مرحله دوم پیشنهاد میکنید چیه؟.

خواهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش میکنم جوابه سوامو بدید سردرگمم

میتونید به سایت اسکیس مراجعه کنید...درسها،مطالب و تمرینهای خیلی مفیدی اونچا هست..

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: alireza ، Brightness
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          تحصیل در مقطع فوق لیسانس طراحی شهری خارج از ایران godonly. 12,371 2012-12-06، 01:57 AM
        آخرین ارسال: godonly.
          طراحی شهری godonly. 2,579 2012-01-03، 02:17 PM
        آخرین ارسال: kasrak
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          مقاله  مقاله شهرسازی 05-23 archopedia kaveh989 مقالات فارسی(vip-1)
          بیکاری بعد از اتمام تحصیل در رشته طراحی شهری 05-23 nazgol22 kaveh989 تالار گفتمان طراحی شهری
          بلیط تهران استانبول 05-23 dooronazdik2018 dooronazdik2018 گفتگوی آزاد
          نقشه اتوکدی آبادی ها خوزستان 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
          توپوگرافی استان خوزستان برای استفاده در GIS 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
          دانلود طرح ناحیه ای قزوین جلد1 05-20 diamond alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          روستا-شکتا- ساری 05-14 saeiideh alireza طرح،پروژه،نقشه
          دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
          نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
          دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
          درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
          دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1397 02-25 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل