امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتما ببنید واز دست ندین
برای اولین بار در تاریخ دانشگاهی شهرسازی ایران در کلاس کارگاه برنامه ریزی شهری 1 دانشگاه آزاد قزوین که من و آقای نصیری مجد بودیم(کسای دیگه هم هستن که نمیشناسم) حضور همزمان 3 تن از بزرگان شهرسازی ایران: آقاین دکتر حبیبی- دکتر بحرینی و دکتر طبیبیان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، JAVAD4050
خوب چیو ببینیم؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
چه مسئله ای باعث شده که سه تا استاد با هم سر کلاس باشد اگر عکسی هم موجود است بزارید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام این ترم کارگاه رو این سه بزرگوتر باهم برگزار می کنن جای همه اعضا خالیه . فوق العاده اند هر سه استاد.
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
خوش به حالتون
ما با استاد شیعه کلاس داریم ولی مثله اینکه به مشکل برخورده و قطعی نیست اومدنش :(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۱:۱۵ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام این ترم کارگاه رو این سه بزرگوتر باهم برگزار می کنن جای همه اعضا خالیه . فوق العاده اند هر سه استاد.

بسیار عالیه حضور سه تا استاد بزرگ کمک زیادی در پیشرفت علمی داره البته نمیخوام فکر بد بکنید از قدیم میگن آشپز 2 تا بشه آش شور میشه یا بی نمک حالا که اگر سه تا بشن حتما آشه شفته هم میشه البته به شوخی:D

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm
اینم عکسهاش

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، deldar ، JAVAD4050 ، aramo ، URBAN 98

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 7,923 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید s1s2s3 0 2,848 ۱۳۹۱-۷-۲، ۰۹:۳۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  << حس مکان >> چه حسی بهتون دست میده؟؟! روجا 1 1,927 ۱۳۹۱-۶-۴، ۱۰:۳۸ صبح
آخرین ارسال: قاصدک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان